Головна

Карта України,

виготовлена учнями школи

до Дня Миру

Фотогалереї

Школа: учні, події, досягнення

2011-2012 н.рік 2012-2013 н.рік 2013-2014 н.рік 2014-2015 н.рік 2015-2016 н.рік 2016-2017 н.рік 2017-2018 н.рік 2018-2019 н.рік 2019-2020 н.рік 2020-2021 н.рік 2021-2022 н.рік 2022-2023 н.рік 2023-2024 н.рік

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ ВІД СЛУЖБИ ПОРЯТУНКУ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

«Про небезпеку перебування на воді»

«Збережемо врожай від вогню»

«Не допусти отруєння чадним газом»


11 років упевнено і наполегливо йшли сьогоднішні випускники до цього моменту

Дорогі випускники, шановні батьки!

Від усього дружнього колективу ЗОШ №1 вітаю вас із знаменною подією у житті 33 молодих людей – отриманням документу про здобуття повної загальної середньої освіти.


Шепетівська ЗОШ №1 запрошує на роботу

професійних, творчих, відповідальних працівників: заступника директора з виховної роботи (декретне місце); педагога-організатора; учителів хімії (декретне місце), інформатики, географії, польської мови (декретне місце), фізичної культури.

На вас чекають слухняні і допитливі учні, серйозні і доброзичливі колеги! Чекаємо ваші резюме щодня з 09.00 за адресою: вул. Островського, 3 (е-mail: shzosh1@i.ua). Якщо ви вмієте працювати в команді, творчі, ініціативні, ЗОШ №1 - саме для вас!


Результати жеребкування майбутніх першокласників на вільні місця на 2021/2022 н.р.


Список учнів майбутніх першокласників, які запрошуються на жеребкування


Свято для дев'ятикласників

Добіг кінця 2020-2021 навчальний рік. Віддзвенів останній дзвоник. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, ще однієї шкільної сходинки. 84 дев’ятикласники здобули базову середню освіту, а 12 отримають свідоцтва про базову середню освіту з відзнакою: це учні 9-а - Артерчук Вероніка, Балагур Олександра, Гоняк Сергій, Гулько Таїсія, Дячук Аліна, Козакова Софія, Пасемко Богдана, Смажний Ярослав, 9-б - Дитина Ганна, 9-в - Аржанова Марія, Гаврилюк Ангеліна, Пруднік Олександр.

Шановні дев’ятикласники! Кожен із вас визначився із подальшим навчанням. Бажаю, щоб цей шлях був щасливим, сповненим гарними подіями і здобутками. Впевненості вам у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Вірю, що ви успішно реалізуєте здібності, таланти. Упевнена: сьогоднішні ваші успіхи примножаться у 10, 11 класах! А тим, хто прийняв рішення і навчатися, і опановувати професію, бажаю сміливо і впевнено крокувати до своєї мети! Зі святом!

Директор Шепетівської ЗОШ №1 Наталія Собчук та педагогічний колектив

7.06.2021


Відповідно до плану роботи школи, Положення про звітування керівників навчальних закладів, затвердженого наказом МОН від 23 березня 2005 р № 178, 03.06.2021, відбувся ЗВІТ ДИРЕКТОРА ШЕПЕТІВСЬКОЇ ЗОШ №1 СОБЧУК Н.М. про підсумки діяльності навчального закладу у 2020‑2021 н.р. та завдання на 2021‑2022 н.р. (03.06.2021)

Презентація директора на звіті про роботу закладу в 2020‑2021 н.р. та завдання на 2021‑2022 н.р. (03.06.2021)

На звіті були присутні педагоги та технічний персонал школи. Усього - 59 чоловік.

Наталія Миколаївна прозвітувала про підсумки діяльності закладу за 2020-2021 н.р. Після звіту відбулося таємне голосування, за результатами якого більшістю голосів – 95 % (56 чол.) - прийнято рішення визнати роботу керівника освітнього закладу Собчук Н.М. задовільною.


Список учнів 1-х класів ЗОШ №1 для першочергового зарахування


Свято останнього дзвоника

Багато цікавого нам довелося пережити за цей непростий навчальний рік! Ми сміливо долали виклики часу, здобували і розвивали нові уміння, як під час очного навчання, так і дистанційного. Наші діти брали участь у різноманітних шкільних активностях, були переможцями предметних олімпіад, конкурсів – 44 учні, всеукраїнських олімпіад, "Колосок", "Кенгуру", «Патріот», «Соняшник» - 973, творчих випробувань, флешмобів, виставок - 87, реалізовували цікаві проєкти. 9 нагороджено за високі результати премією міського голови: Елеон Іван (4-Б), Петренко Діана (7-Б), Дячук Захар (9-В), Гоняк Сергій (9-А), Зверєва Дарія (10-А), Сидорчук Олена (10-А), Сокальська Ольга (11), Косовський Даніїл (7-А), Лаврук Іванна (10-А). Пишаємося вами, дорогі діти!

Особливо незабутнім сьогоднішній день є для 33 випускників школи. Для вас, дорогі діти, цей дзвоник, справді, є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ми, учителі, учні школи, сумуватимемо за високоповажною президенткою школи – Гурш Вікторією, активними в навчанні і спорті - Ніколайчук Катериною, Каялайнєн Мар’яною, Гнатюком Артемом, Ісідоровим Ульяном, юними науковцями – Кушпель Поліною, Саїдовою Валерією, гуру техніки та інформаційних технологій– Островським Василем, Буркацьким Олександром, Широкшиним Петром, Шамасуряном Алексом, ведучими свят та шкільних радіоефірів, нашими дикторами – Стукало Наталією, Щуром Назаром, найкомунікабельнішими та найактивнішими під час динамічних перерв – Данилюком Кірілом, Поліщук Олександрою, Прудніковим Артуром, Стригою Вікторією, Хурс Анною, любителями історичних дискусій – Байдюком Назаром, Ромасевичем Назаром, Куницьким Дмитром, найкращим знавцем історії школи – Сокальською Ольгою, зірками сцени – Гуляєвою Олександрою, Кректун Анною, Семенюк Владиславою, Кирилюк Анастасією, зірками спорту – Голубчиком Владиславом, Лавренюком Максимом, Клімчуком Владиславом, Федоровим Назаром, зразком доброзичливості та порядності – Бронішевською Настею, Янчук Аліною, Сардарян Ларисою.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливим, сповненим гарними подіями і здобутками. Впевненості вам у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Віримо, що ви успішно реалізуєте власні здібності, таланти.

Директор Шепетівської ЗОШ №1 Наталія Собчук та педагогічний колектив


20 травня день особливий!

Відзначали День випускника

У святковому радіоефірі звучали привітання випускникам, учням та педагогам. Програма дня була цікавою і насиченою: шкільне караоке, вітальна перева для випускників «Сьогодні ваш день!», подарунок від гуртківців чирлідингу, дефіле у вишиванках від учнів 4-6 класів, оригінальне привітання від учнів 10-х класів із віщуванням майбутнього для випускників, привітання учнів 3-А класу з оригінальним сюрпризом - виготовленими пташками, які 11-класники розмістили на «Дереві мрій та бажань», розважальна гра «Хто зверху» за участю випускників та вчителів, змагання з волейболу між командою випускників та командою вчителів. Перерви були по-справжньому динамічними та активними! Чудовий день, який залишиться у пам'яті світлими спогадами, а на світлинах - яскравими моментами на згадку.

та День вишиванки

Сьогодні над усім світом українська вишивка цвіте! Тож і у нашій школі святково вигравала веселка кольорів різноманітних вишиванок, адже шкільна родина ЗОШ 1 залюбки долучилась до шкільного фотофлешмобу вишиванок.


Засідання кіноклубу ЗОШ №1

18 травня вся України відзначає сумний день в історії — День боротьби за права кримськотатарського народу. Саме в цей день усі згадують жертв геноциду кримських татар

«Наш клас у 2020 - 2021 н .р.»

15 травня проведено виставку стіннівок-фотоколажів шкільної родини. Усі разом пригадали незабутню атмосферу, що панувала цього навчального року. В результаті роботи вийшли не просто гарні, а неперевершені!


«Червоний мак голівку похилив...»

8 травня з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні ЗОШ №1 взяли участь у поетичній свічці пам'яті


SafetyChallenge #Love30 #TrafficChallenge # 0431

Команда ЗОШ №1 м. Шепетівки взяла участь в Хештег-Марафоні #SafetyChallenge. В результаті створено ПОСІБНИК ПДР у питаннях-відповідях та цікавих завданнях для молодших школярів «ПОМІТНІСТЬ ПІШОХОДІВ НА ДОРОЗІ». Контент посібника протестовано наймолодшими учасниками команди Хештег-Марафону #SafetyChallenge та учнями школи 1-4 класів, а також групою рецензентів у складі: О.І. Семенюк, начальник сектору ювенальної превенції Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області., Ніверчук О.І. старший інспектор ювенальної превенції Шепетівського РУП., К.О. Радченко, практичний психолог Шепетівської ЗОШ»№1 І-ІІІст. та інші. Дякуємо всім, хто долучився до створення посібника та брав участь у апробації!


Шановні батьки, учні Шепетівської ЗОШ №1

Відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 23.04.2021 протокол № 13 про заходи щодо запобігання поширенню на території Шепетівської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом та продовження дистанційного навчання в закладах загальної середньої і позашкільної освіти, на виконання наказу управління освіти Шепетівської міської ради від 23.04.2021 №50 «Про зміни до наказу управління освіти від 06.04.2021 № 45», з метою збереження здоров'я дітей, працівників і запобігання поширення коронавірусу СОVID-19, згідно з наказом ЗОШ №1 від 23.04.2021 №164-од, з метою збереження здоров'я дітей, працівників

ПРОДОВЖУЄМО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ НА ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ НАВЧАННЯ ПО 10.05.2021 включно

Про зміни повідомлятимемо через сайт школи, класні, батьківські вайбер-групи.

Графік проведення уроків,

Систематизовані папки для кожного класу,

Технологічні картки вивчення предмета.

Крім цього, плануємо користуватися електронним журналом та щоденником, аби оцінки не губилися, а батьки бачили успішність дітей. Зареєстровано 792 учні. Від дітей батьки отримують код входу у щоденник.


Шановні учасники освітнього процесу!

22 квітня – День Цивільного захисту у школах Хмельницької області. Пам’ятаємо, як важливо бути обізнаним для безпечного життя в стрімкій круговерті часу з неминучими загрозами техногенного й природного характеру.

Пропонуємо ознайомитися з посібником ДСНС України «Як поводитися в надзвичайних ситуаціях»


Вітаємо

Косовського Даніїла (керівник Федорчук О.І.), який отримав Гран-прі у міському фестивалі-конкурсі та І місце в обласному фестивалі-конкурсі юних гумористів «Веселинка»

Гаврилюк Ангеліну (керівник Ковальчук Н.М.) та Фрейліхман Єлизавету (керівник Гуля О.М.) з ІІІ місцем у міському фестивалі-конкурсі «Веселинка»

Дитину Ганну та Драчук Оксану (керівник Собчук Н.М) з І місцем у Всеукраїнському конкурсі «ТГШ207: Таємниця генія Шевченка»


Шановні батьки, учні Шепетівської ЗОШ №1

Відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 16.04.2021 протокол № 12 про вжиття додаткових протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID – 19 на території Шепетівської міської територіальної громади та продовження дистанційного навчання в закладах загальної середньої і позашкільної освіти, на виконання наказу управління освіти Шепетівської міської ради від 16.04.2021 №49 «Про зміни до наказу управління освіти від 06.04.2021 № 45», з метою збереження здоров'я дітей, працівників і запобігання поширення коронавірусу СОVID-19

ПРОДОВЖУЄМО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ НА ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ НАВЧАННЯ ДО 25.04.2021 включно

Про зміни повідомлятимемо через сайт школи, класні, батьківські вайбер-групи.

Графік проведення уроків,

Систематизовані папки для кожного класу,

Технологічні картки вивчення предмета.

Крім цього, плануємо користуватися електронним журналом та щоденником, аби оцінки не губилися, а батьки бачили успішність дітей. Зареєстровано 792 учні. Від дітей батьки отримують код входу у щоденник.


Вітаємо

Щорічно, у березні, - Міжнародний день лісів, до відзначення якого долучилися учні нашої школи через різноманітні екологічні акції, конкурси. Навіть в умовах пандемії учасники шкільного лісництва «Паросток» під керівництвом Дечковської В. О. беруть участь у заходах дистанційного формату, аби популяризувати природоохоронну діяльність! Чудовий приклад цього – творча відеоробота «Біологічне різноманіття» Петренко Діани, учениці 7-Б класу, яка під керівництвом Дечковської В. О. стала переможницею обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «В об’єктиві натураліста».


Приємно, коли нас публікують

Дякую колегам, учням, батькам за старанність, наполегливість, результат. Пишаюся! Н.ЛУКАШУК, заступниця директора з НВР ЗОШ № 1

МАРАФОН ШКІЛЬНИХ ЗДОБУТКІВ ЗОШ № 1


Карантин - не привід сумувати! Завдяки сучасним технологіям маємо змогу спілкуватися дистанційно!

1 квітня відбулася онлайн- зустріч лідерів учнівського самоврядування на тему «Ми - агенти змін! Розвиток лідерських якостей успішної особистості». Представники учнівського самврядування школи мали змогу поділитися власним досвідом участі у різноманітних проектах, заходах та конкурсах. Президент школи Вікторія Гурш нагадала про лідерські якості успішної особистості та спонукала усіх стати агентом якісних змін шкільного життя! Олександра Балагур розповіла про секрети раціонального розподілу бюджету вільного часу з користю - «time-management»! Мотивувала бути успішними особистостями у житті Радченко Катерина - психолог школи. А про створення іміджу школи силами учнівського самоврядування, його подальший розвиток говорила педагог-організатор Чайковська Оксана. Крім того, учні взяли участь у онлайн-голосуванні, тим самим підбивши підсумки роботи учнівського самоврядування. Діти дійшли висновку: учнівське самоврядування - це шлях до розвитку, вдосконалення та власної активної позиції.


Вітаємо

переможців березневого конкурсу плакатів «Моє родинне дерево професій», що проводився Шепетівською міськрайонною філією Хмельницького обласного центру зайнятості в рамках реалізації профорієнтаційного проєкту «Успішна молодь - успішна громада» - Підгородецьку Олександру (І місце) та Гаврилюк Ангеліну (ІІ місце)


Шановні батьки, учні Шепетівської ЗОШ №1

Відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 29.03.2021 (протокол № 9 про вжиття додаткових протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID – 19 на території Шепетівської міської територіальної громади та продовження дистанційного навчання в закладах освіти),

на виконання наказу управління освіти Шепетівської міської ради ід 10.03.2021 № 27 «Про роботу закладів освіти з 15 березня 2021 року»,

з метою збереження здоров'я дітей, працівників і запобігання поширенню на території міста коронавірусу СОVID-19

ПРОДОВЖУЄМО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ НА ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ НАВЧАННЯ ДО 12.04.2021

Про зміни повідомлятимемо через сайт школи, класні, батьківські вайбер-групи.

Графік проведення уроків,

Систематизовані папки для кожного класу,

Технологічні картки вивчення предмета.

Крім цього, плануємо користуватися електронним журналом та щоденником, аби оцінки не губилися, а батьки бачили успішність дітей. Зареєстровано 792 учні. Від дітей батьки отримують код входу у щоденник.


Відзначення дня щастя шкільною родиною ЗОШ №1


Вітаємо

креативних і натхненних, окрилених красою поетичного слова, наших неперевершених та творчих Сидорчук Олену, Сільвестр Аліну, Яцюк Вікторію, Саліванчук Анну, Хижавська Ілону, Линник Дарину, учениць 10-А класу, та вчителя української мови та літератури Федорчук Ольгу Ігорівну, які у номінації «Краще художнє чисельне читання» увійшли у топ-5 переможців Всеукраїнського АРТ-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця», до 150-ювілею Лесі Українки та нагороджені ДИПЛОМАМИ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

«Без надії сподіваюсь»


Вітаємо

переможців міського фестивалю-конкурсу «Вічне Тарасове слово» - Шеховцову Ганну, ученицю 9-В класу (керівник Собчук Наталія Миколаївна) та Півня Дениса, учня 9-А класу (керівник Васик Марина Вікентіївна)


Вітаємо

Елеона Івана, учня 4-Б класу, який здобув перемогу – ІІІ місце у обласному конкурсі дитячого малюнку «Ми - діти Космосу!». Приєднуємось до побажань, адресованих Івану скульптором-митцем Олексієм Леоновим, книгу якого з авторафом і надписом «натхнення для творчих успіхів», отримав Іван.


Перерви честі

11 березня були Емоційно - святкові та енергійно- захоплюючі


День Землі

Цього разу участь у онлайн-виставці малюнків до Всесвітнього дня Землі брали учні 5-9 класів. Діти проявили свої творчі здібності і намалювали яскраві та оригінальні роботи, адже Земля - наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам повноцінно жити та насолоджуватися красою та різноманітністю природи.


До уваги учнів і батьків!

Керуючись рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 09.03.2021 протокол № 4 про вжиття додаткових протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID – 19 на території Шепетівської міської територіальної громади та переведення закладів освіти на дистанційне навчання, на виконання наказу управління освіти Шепетівської міської ради від 10.03.2021 №27 «Про роботу закладів освіти з 15 березня 2021», з метою збереження здоров'я дітей та працівників, попередження розповсюдження інфекції з 15 березня по 19 березня 2021 року освітній процес буде організовано з використанням дистанційних форм навчання.

З метою забезпечення ефективності освітнього процесу на сайті школи розміщено платформу "Дистанційне навчання-2021", на якій учні, батьки знайдуть

Графік проведення уроків,

Систематизовані папки для кожного класу,

Технологічні картки вивчення предмета.

Крім цього, плануємо користуватися електронним журналом та щоденником, аби оцінки не губилися, а батьки бачили успішність дітей. Зареєстровано 792 учні. Від дітей батьки отримують код входу у щоденник.


«Вічне Тарасове слово»

Наші талановиті та натхненні учні - учасники ОНЛАЙН-ФЕСТИВАЛЮ Шепетівської територіальної громади, до 150 ювілею Лесі Українки, та міського-фестивалю-кокурсу «Вічне Тарасове слово».

Л. Українка. «Давня весна» , читає учениця 8-А класу Дашицька Каріна, керівник Марина Вікентіївна Васик

Т.Г.Шевченко. "Сон" , читає Півень Денис, учень 9-А класу, керівник Марина Вікентіївна Васик

Уривок із твору Т.Г. Шевченка "Катерина" , читає Шеховцова Аня, учениця 9-В класу, керівник Наталія Миколаївна Собчук


День шкільного телебачення

7 березня у спецвипуску ведучі шкільного телебачення "FFEE TIME" Поліщук Анна та Косовський Даниїл розповідають про цей день у календарі


Наші ЧИРЛІДЕРИ

здобули максимум нагород у Cheer Weekend, який відбувся у місті Київ 7 березня. Наші команди виступали у 5 різних видах програм: чирлідинг шкільна ліга, команда Little Monkey, чирлідинг шкільна ліга , команда Cheer Planet, cheer dance show, команда sweet ladies, cheer dance show TRIO, cheer dance URBAN Solo. Чирлідинг - здорове майбутнє наших дітей.


«Стояла я і слухала весну»

4 березня учні школи Аржанова Марія, Гаврилюк Ангеліна, Шеховцова Анна, Сташевська Богдана приєднались до флешмобу, організованого до 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Декламування твору Лесі Українки «До мого фортепіано» Керівник: Артемчук Діана Дмитрівна


«Люби і знай свій рідний край» -

конкурс декоративно-вжиткового мистецтва, який відбувся 1 березня в ЗОШ №1. Усіх вразила фантазія, краса та самобутність учнівських робіт!

Батькам майбутніх першокласників!

01 березня 2021 року розпочинається прийом заяв батьків дітей, які йдуть до 1-х класів Шепетівської ЗОШ №1 у 2021/2022 навчальному році.

Інформацію щодо території обслуговування школи, Правил прийому до 1-х класів, алгоритм зарахування ви зможете знайти за посиланням на сайті школи

Разом із заявою батьки надають такі документи:

  • копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа),
  • оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1,
  • оригінал або копію документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

З нетерпінням чекаємо майбутніх першокласників у нашій школі!


«Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

виставка-конкурс науково-технічної творчості пройшла в школі 26 лютого


Свято Лесиного слова

День народження Лесі... Подія, що запам’ятається учням 9-х, 8-х, 3-х та 5-х класів, відбулась 26 лютого. Про історію народження на українському небосхилі великої зірки на ймення Леся, вражаючі факти про феноменальну особистість цікаво повідали учениці 9-В класу. «На високому горбочку, у вишневому садочку» у виконанні вокальної групи «Камертон» (кер.Діана Артемчук), свою творчість у мелодійно-ніжному виконанні поетичного твору «Стояла я і слухала весну…», під супровід гітари, подарувала Діана Артемчук, вчитель музичного мистецтва. І звісно ж, звучало слово Лесі і слово про Лесю як шана її пам’яті! Натхненно-прекрасно читали Лесині вірші Гаврилюк Ангеліна, Аржанова Марія, Шеховцова Аня, Сташевська Богдана – учениці 9-В класу, Дашицька Каріна, учениця 8-А класу та директор школи – Наталія Собчук.


«За сонячним колесом»

Обрядове дійство «Зустріч весни» шкільної фольклорної студії «Віночок» - учасника міського фестивалю-конкурсу


День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 19 лютого, про події на Майдані говорили юні! Щур Назар, Сломінський Юрій , Дитина Ганна, Логвін Вікторія, Брега Даша, Підгородецька Олександра провели заходи: ранковий радіоефір, під час якого школа на мить «зупинилась» у хвилині мовчання, вшановуючи пам’ять загиблих Героїв Майдану, медіагодину ПАМ’ЯТІ «Небесна Сотня в наших серцях» для учнів 9-х класів, під час якої відбулася зворушлива змістовна зустріч з учасником Революції Гідності, капітаном запасу ЗСУ Бученком Володимиром Миколайовичем. Протягом дня, в 1-11х класах проведено тематичні виховні заходи класними керівниками.


9 лютого - День Безпечного Інтернету

День Безпечного Інтернету 2021: Ресурси Та Натхнення (Постійно Оновлюється)

Safer Internet Day Challenge 2021

Програма академій Cisco та провідні університети України за підтримки Інституту модернізації змісту освіти, запрошують школярів 8-11 класів, студентів коледжів та учнів ЗП(ПТ)О приєднатись до Safer Internet Day Challenge 2021 з нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету

Безпека дітей в Інтернеті: 10 правил та порад батькам

Сьогодні кожен мав нагоду долучитись до інформаційно-просвітницької кампанії «Ми – за безпечний інтернет!». Президентом школи Вікторією Гурш проведено тематичний ранковий радіоефір, педагогом-організатором Чайковською Оксаною - просвітницький захід із відеопереглядом «Безпека понад усе», соціально-психологічною службою ЗОШ №1 - психологом Радченко Катериною та соціальним педагогом Фещиною Світланою - організовано інформаційні арт-перерви.

День Безпечного Інтернету в попередні роки


Вітаємо

Сокальську Ольгу, ученицю 11 класу, та Лілію Гасюк, учителя історії, з перемогою (ІІ місце) в І турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу», що проводився Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді 4 лютого


До уваги учасників освітнього процесу!

З 25.01.2021 відновлюється навчання в очній формі

Початок занять:

  • для учнів 1-х класів – з 09.00
  • для учнів 2-4-х класів, 8-11-х класів – з 08.30
  • для учнів 5-7-х класів – з 09.15

Про роботу ЗОШ №1 з 25 січня 2021 року


До уваги учнів і батьків!

11 січня 2021р. розпочинаємо ІІ семестр. Освітній процес буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання за розкладом занять у синхронному та асинхронному режимах. Освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання триватиме з 11 січня 2021 року по 24 січня 2021 року (постанова Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 п. 3), у період запровадження посилених протиепідемічних заходів, згідно з наказом №427 від 23.12.2020 «Про затвердження рішень педради від 23.12.2020», протокол №18.

З метою забезпечення ефективності освітнього процесу на сайті школи розміщено платформу "Дистанційне навчання-2021", на якій учні, батьки знайдуть

Графік проведення уроків,

Систематизовані папки для кожного класу,

Технологічні картки вивчення предмета.

Крім цього, плануємо користуватися електронним журналом та щоденником, аби оцінки не губилися, а батьки бачили успішність дітей. Зареєстровано 792 учні. Від дітей батьки отримують код входу у щоденник.



Події І півріччя


Інформація про діяльність навчального закладу

Мова освітнього процесу - українська

Статут гімназії №1 Шепетівської міської ради Хмельницької області

Провадження освітньої діяльності

Структура та органи управління Шепетівської гімназії №1

Всі документи

Навчання в умовах воєнного стану

Вакантні посади станом на 05.09.2023 н.р. - відсутні.


Фінансова діяльність

Фінансова звітність

Публічні закупівлі

Благодійний фонд


Шепетівський благодійний фонд

"Батьки-дітям"

ЄДРПОУ 38720136
Номер рахунку: UA913052990000026007026001409
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ЄДРПОУ банку 14360570
Код банку 305299


«Рукопис» - Інформаційно-розважальний вісник учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

«Free Time» - Офіційний канал шкільного телебачення учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

PROшколу: ЗОШ №1

Соціальна реклама (ситуації)

«Країна на ймення школа»

«Музей рідної школи»

«Благодійний концерт «Дітям Донбасу»

«Змінюючи себе, змінимо світ»



Пам'ятай

Безпечна поведінка під час зимових канікул

Правила безпеки вдома, на вулиці, на воді та в Інтернеті

Звернення до батьків

Консультативний центр щодо допомоги сім’ям з дітьми, які виїхали за межі країни та зіштовхнулися з низкою проблемних питань


Уповноважена особа з питань протидії домашнього насильства

STOP БУЛІНГ

Національний портал з імунізації


Пам'ятка населенню щодо дій в екстремальних ситуаціях


Фільм «Країна на ймення школа»

Фільм «Музей рідної школи»

Фільм «Благодійний концерт "Дітям Донбасу"»

Фільм «Змінюючи себе, змінимо світ»


Понад бар'єрами

Кращий випускник

Гордість школи

Тези учнівських наукових робіт


Таланти

Проба пера

Фольклорний гурток «Віночок»

Вокальна група «Камертон»

Захоплення родини Максимюк

Захоплення родини Лінник

Захоплення родини Войтович

Захоплення родини Линник


Картинні галереї

Іванової Катерини

Мазуркевича Назара

Федосєєвої Катерини

Кіракосян Маргарити

Васильченко Анастасії

Сільвестр Аліни

Яцюк Вікторії

Яцюка Івана


З історії школи

З історії школи

Благодійні ярмарки

Благодійні ярмарки

Школа майбутнього першокласника

Школа майбутнього першокласника

День української хустки

День української хустки

Кольоровий тиждень

Кольоровий тиждень

Жінки в житті Шевченка

Жінки в житті Шевченка

Семінар НУШ

Семінар НУШ

«Люби і знай свій рідний край»

Люби і знай свій рідний край

Новорічна феєрія

Новорічна феєрія - 2020

Осінній дивограй

Осінній дивограй-2020

Новорічні свята

Новорічні свята

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Пасхальний декор»

«Пасхальний декор» - 2019

Новорічні композиції

Новорічні композиції

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва - 2018

«Осінні мотиви»

Осінні мотиви - 2018

«Подільські писанки»

«Подільські писанки» - 2018

День соборності України

День соборності України

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Барви осені»

Барви осені - 2017

Дитячий форум у Львові

Дитячий форум у Львові - 2017

«Темп»

Літній табір 'Темп'

День соборності України

День соборності України