Головна

Карта України,

виготовлена учнями школи

до Дня Миру

Фотогалереї

З історії школи З історії школи

Кабінети Кабінети

Медіатека Медіатека

Новорічні композиції - 2018 Новорічні композиції

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва - 2018 Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва - 2018

"Осінні мотиви" - 2018 Осінні мотиви - 2018

«Подільські писанки» - 2018 «Подільські писанки» - 2018

День соборності України - 2018 День соборності України

Новорічні композиції - 2017 Новорічні композиції

"Барви осені" - 2017 Барви осені - 2017

Дитячий форум у Львові - 2017 Дитячий форум у Львові - 2017

"Темп" - 2017 Літній табір 'Темп'

День соборності України - 2017 День соборності України

"Класні" постери Постери

Виставка «Своїми власними руками» - 2014 Своїми власними руками

Новорічні композиції - 2012 Новорічні композиції

Новорічні свята - 2012 Новорічні свята

"Сонечко" - 2011 Літній табір відпочинку для учнів 1-4 класів 'Сонечко'

"Темп" - 2011 Комплексний профільний табір 'Темп'

"Водограй" - 2011 Наметовий табір 'Водограй' з денним перебуванням

Ретро-клас Ретро-клас

Педрада Педрада

Гості з Хакасії Приймаємо гостей з Хакасії

лічильник відвідувань

Гордість школи

Золоті медалі Срібні медалі
Кузьміних Лідія Іванівна – 1945 Боярко Галина Михайлівна – 1946
Рибак Самуїл Акимович – 1948 Скугаревський Руслан Андрійович – 1946
Пятницька Алла Георгіївна – 1950 Вайнер Іда Петрівна – 1946
Лавренко Володимир Плексєєвич – 1950 Гольштейн Йосип Наумович – 1947
Гербер Рашиль Єфимович – 1951 Фрідман Євгена Олександрівна – 1947
Вержбицький Вячеслав Петрович – 1952 Тріплік Алла Абрамовна – 1949
Фастович Зінаїда Андріївна – 1953 Косинський Рікард Сергійович – 1950
Цицилін Володимир Володимирович – 1955 Паличева Надія Іванівна – 1950
Бочко Анатолій Васильович – 1955 Львівський Яків Лазарьович – 1950
Ковальчук Алла Станіславівна – 1956 Кантор Семен Ісаакович – 1951
Собчук Олександр Семенович – 1959 Гоникман Яков Михайлович – 1952
Бегоулєва Жанна Борисівна – 1961 Коган Віталій Моїсєєвич – 1952
Коршевер Сабіна – 1965 Семенов Валентин Іванович – 1952
П’янніков Дмитро – 1965 Гливчук Людмила Миколаївна – 1953
Бегоулєв В’ячеслав Борисович – 1966 Гільман Кім Муневич – 1953
Суворов Геннадій Степанович – 1966 Данцигер Єфім Акимович – 1953
Яровий Валерій Васильович - 1966 Галіс Дора Львівна – 1954
Кудлик Людмила Олександрівна – 1967 Файнгеоерит Єфим Самойлович - 1954
Щварц Анатолій Наумович – 1967 Кашлаков Анатолій Васильович – 1954
Шеметило Людмила Анатоліївна – 1967 Вайнер Олександр Пинхусович - 1954
Слободянюк Зінаїда Віталіївна – 1968 Шпіца Неля Іванівна – 1954
Дерегузова Лідія Вінеамінівна – 1969 Тріплік Клавдія Абрамівна – 1954
Носова Олена Іванівна – 1969 Шестаков Володимир Олександрович – 1954
Гольштейн Лев Йосипович – 1970 Беркович Євгеній Львович - 1954
Іваненко Лариса – 1971 Вайнтруб Клавдія Ісааківна – 1955
Романенко Наталія – 1971 Карташова Светлана Порфільєва – 1955
Фердман Броніслава – 1971 Гуміс Клара Абрамівна - 1955
Скачко Олена Василівна – 1972 Лебська Ніна Костянтинівна – 1955
Камінська Тетяна Сергіївна – 1972 Голубєва Віра Григорівна – 1955
Кузьмін Сергій Миколайович - 1973 Лойфер Тамара Абрамовна – 1955
Коркішко Надія Юріївна – 1974 Вершицький Семен Яковлєвич - 1955
Ройбух Любов Петрівна – 1974 Трефілова Галина Василівна – 1955
Єфімов Леонід Васильович – 1974 Маламуд Людмила Аронівна – 1956
Кузьмін Сергій Миколайович – 1974 Шестакова Валентина Олександрівна – 1956
Гаврюшина Ольга Сергіївна – 1975 Лисюра Олена Іванівна – 1956
Якименко Галина Іванівна – 1975 Пономаренко Олександр Олександрович – 1956
Штейман Віталій Якович – 1976 Пеколюк Євген Борисович – 1957
Резуненко Ігор Вікторович – 1976 Путій Наталія Савівна – 1957
Ліщук Ніна Анатоліївна – 1977 Шихман Лейзер Вольфович – 1957
Оболонська Анна Дмитрівна – 1977 Рибалов Аркадій Абрамович – 1958
Кучмарук Володимир Іванович – 1978 Ільїна Ніна Михайлівна – 1959
Купець Алла Євгенівна – 1979 Бондар Антоніна – 1960
Ткаченко Світлана Володимирівна – 1979 Кондратюк Зоя Анатоліївна – 1963
Кестельбойм Марина Михайлівна – 1980 Петрова Тетяна В’ячеславівна – 1963
Лисак Таміла Костянтинівна – 1980 Сєгал Євгенія Наумівна – 1966
Панасюк Алла Пилипівна – 1981 Капуло Віталій Володимирович – 1967
Білоус Анна Михайлівна – 1981 Хазова Лариса Олексіївна – 1967
Подуховська Ядвига – 1981 Ферапонтов Микола Павлович – 1967
Красногор Марат Якович – 1982 Балюк Валерій Васильович – 1967
Мануілова Олена Леонідівна - 1985 Стародубова Олена Володимирівна – 1967
Стельмах Валентина Миколаївна – 1987 Бабій Віктор Миколайович – 1968
Альтшулер Фаїна - 1989 Борисенко Тамара Матвіївна – 1968
Романцова Ірина Олександрівна – 1989 Бейн Світлана Михайлівна – 1968
Олицька Марина Миколаївна - 1991 Карпава Тетяна Олександрівна - 1968
Нечипорук Андрій Григорович – 1992 Карась Оксана Леонідівна – 1986
Солодкий Віктор Євгенович – 1992 Нечипорук Олег Григорович – 1987
Хрещатий Олександр Валерійович – 1992 Веселова Тетяна Олександрівна – 1987
Шамсутдінов Олександр Володимирович – 1992 Нагорна Алла Борисівна – 1987
Слівінський Євген Ігорович – 1993 Талімончук Лариса Михайлівна – 1987
Одійчук Світлана Василівна – 1993 Павлунник Ірина Іванівна - 1988
Звєрєва Інна Костянтинівна – 1993 Косован Анжела Михайлівна – 1989
Ковтонюк Наталія Миколаївна – 1993 Пірич Оксана Юріївна -1989
Маляренко Марина Анатоліївна – 1993 Матвєєва Ольга Едуардівна – 1990
Подгузов Дмитро Миколайович – 1993 Хапаєва Світлана Леонідівна – 1990
Пилипчук Тетяна Василівна – 1993 Шайдуліна Наталія Равілівна – 1990
Дячук Надія – 1994 Почтова Світлана Валеріївна – 1990
Оніщук Оксана – 1994 Ковтонюк Тетяна Миколаївна – 1990
Коробенюк Сніжана миколаївна – 1995 Кравчук Володимир Ростиславович – 1990
Котко Наталія Володимирівна - 1995 Неродюк Наталія Георгіївна – 1990
Мельник Світлана Анатоліївна – 1995 Олейник Олена Іванівна – 1990
Дзяворук Вадим Петрович – 1996 Петрова Людмила Василівна – 1991
Загалевич Наталія Василівна – 1996 Сєкачова Ірина Анатоліївна – 1991
Олицька Юлія Миколаївна - 1996 Ганопольська Олена Олександрівна – 1991
Ратич Надія Юріївна – 1996 Дивеха Наталія Василівна – 1991
Матвійчук Алла Іванівна – 1997 Парахін Анатолій Анатолійович - 1991
Галицька Ілона Віталіївна – 1998 Голуб Андрій Володимирович – 1992
Гавеля Олена Євгенівна – 1998 Костюк Едуард Володимирович – 1992
Гарбузова Вероніка Сергіївна – 1998 Лавренюк Наталія Петрівна – 1992
Майзліш Леонід Маркович – 1998 Буракова Наталія Володимирівна – 1992
Меркур’єв Михайло Геннадійович – 1998 Мацюк Олександр Михайлович – 1992
Луценко Тетяна Олексіївна – 1998 Сімонов Сергій Володимирович – 1995
Анакіна Тетяна Миколаївна – 1999 Рудакова Ірина Валентинівна – 1996
Каращук Наталія Леонідівна – 1999 Алексійчук Інна Василівна – 1997
Нечай Галина Миколаївна – 1999 Слівінська Тетяна Ігорівна – 1997
Корнатовська Наталія Павлівна – 2001 Пономарчук Сергій Володимирович – 1999
Гавеля Євгенія Євгенівна – 2001 Бойко Наталія Іванівна – 1999
Дмитрієва Яна Олександрівна – 2001 Островська Світлана Миколаївна – 2000
Рачек Марина Анатоліївна – 2001 Пилипчук Вадим Васильович – 2000
Сторожук Тетяна Миколаївна – 2001 Тимощук Ольга Миколаївна – 2001
Телятник Сергій Миколайович – 2001 Аквілов Віктор Вікторович – 2001
Шамасурян Асмік Серобівна – 2001 Шевчук Сергій Володимирович - 2002
Дзяворук Сергій Петрович – 2002 Бузиль Наталія Миколаївна – 2003
Федосєєв Максим Юрійович – 2002 Ізергіна Ліна Германівна – 2003
Загалевич Ганна Василівна – 2002 Бовсунівська Вероніка Вікторівна – 2004
Борун Андрій Олександрович – 2003 Динник Ганна Василівна – 2005
Шамасурян Србуї Серобівна – 2003 Давидова Дар’я Олегівна – 2005
Майзліш Олександр Маркович – 2003 Дем’янчук Ліна Олександрівна – 2005
Сашкова Альона В’ячеславівна – 2003 Грига Альона Ігорівна - 2008
Махахей Ірина Вікторівна – 2003 Андрєєв Сергій Олександрович – 2009
Бурковський Олександр Ігорович – 2004 Подзерей Мирослава Аркадіївна – 2009
Дячук Наталія Вікторівна – 2004 Гурш Ірина Василівна – 2011
Шемет Андрій Валерійович – 2004 Карагодова Анастасія Василівна - 2012
Щербак Володимир Сергійович – 2004 Закалата Дарина Юріївна - 2016
Дрищ Наталія Василівна – 2004 Сивопляс Олена Володимирівна - 2016
Мусієнко Мирослава Олександрівна – 2004 Нашкерський Антон Олександрович - 2016
Тупіцина Євгенія Вікторівна - 2004 Павлійчук Денис Ігорович - 2017
Піонтковська Анна Геннадіївна – 2005 Чешук Дарина Андріївна - 2017
Кицун Володимир Петрович – 2005 Ремез Людмила Сергіївна - 2018
Куйда Олександр Миколайович – 2005 Півень Олександр Олександрович - 2018
Петросян Аревік Мелсиківна – 2005 Юзьков Сергій Сергійович - 2018
Царьова Дар’я Юріївна – 2005 Бондарчук Марта Андріївна - 2019
Дрищ Юрій Васильович – 2006 Грига Діана Ігорівна - 2019
Дудар Андрій Петрович – 2006 Савчук Марина Анатоліївна - 2019
Савчук Сергій Юрійович – 2006
Рудь Вадим Васильович – 2007
Коваль Наталія Миколаївна – 2007
Конончук Катерина Петрівна – 2007
Давидюк Оксана Вікторівна – 2007
Костенко Ольга Леонідівна – 2007
Собчук Тарас Володимирович – 2007
Пахарчук Наталія Миколаївна – 2007
Петрикін Олександр Володимирович – 2008
Закалата Марія Юріївна – 2008
Криворчук Ілона В’ячеславівна – 2008
Лінник Андрій Володимирович – 2008
Парфенюк Тетяна Вікторівна – 2008
Степанченко Валентина Володимирівна – 2008
Загоруйко Ганна Василівна – 2009
Мартинюк Катерина Сергіївна – 2009
Іванова Вікторія Вікторівна – 2010
Співаковський Олександр Юрійович – 2010
Фещін Олександр Анатолійович – 2010
Терещук Анастасія Олександрівна - 2012
Шевчук Альона Олександрівна - 2012
Ковальчук Володимир Вікторович - 2013
Іванова Катерина Вікторівна - 2013
Сардарян Мелані Володимирівна - 2013
Терещук Сергій Олександрович - 2014
Семенюк Аліна Олегівна - 2014
Носов Олександр Степанович - 2014
Предко Анастасія Михайлівна - 2015
Прадун Дмитро Олександрович - 2015
Іванюк Марія Валентинівна - 2016
Гоняк Олеся Ігорівна - 2017
Штогріна Ірина Володимирівна - 2018
Сорока Марія Дмитрівна - 2018
Дячук Андрій Олегович - 2019
Лисюк Ольга Миколаївна - 2019


Інформація про діяльність навчального закладу

Мова освітнього процесу - українська

Статут Шепетівської ЗОШ І‑ІІІ ступенів №1

Провадження освітньої діяльності

Структура та органи управління Шепетівської ЗОШ І‑ІІІ ступенів №1

Всі документи

Навчання в умовах воєнного стану

Вакантні посади станом на 05.09.2022 н.р. - відсутні.


Фінансова діяльність

Фінансова звітність

Публічні закупівлі

Благодійний фонд


Шепетівський благодійний фонд

"Батьки-дітям"

ЄДРПОУ 38720136
Номер рахунку: UA913052990000026007026001409
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ЄДРПОУ банку 14360570
Код банку 305299


«Рукопис» - Інформаційно-розважальний вісник учнівського самоврядування Шепетівської ЗОШ №1

«Free Time» - Офіційний канал шкільного телебачення учнівського самоврядування Шепетівської ЗОШ №1

PROшколу: ЗОШ №1

Соціальна реклама (ситуації)

«Країна на ймення школа»

«Музей рідної школи»

«Благодійний концерт «Дітям Донбасу»

«Змінюючи себе, змінимо світ»



Пам'ятай

правила безпеки вдома, на вулиці, на воді та в Інтернеті

Звернення до батьків


Уповноважена особа з питань протидії домашнього насильства

STOP БУЛІНГ


Пам'ятка населенню щодо дій в екстремальних ситуаціях


Фільм «Країна на ймення школа»

Фільм «Музей рідної школи»

Фільм «Благодійний концерт "Дітям Донбасу"»

Фільм «Змінюючи себе, змінимо світ»


Понад бар'єрами

Кращий випускник

Гордість школи

Тези учнівських наукових робіт


Таланти

Проба пера

Фольклорний гурток «Віночок»

Вокальна група «Камертон»

Захоплення родини Максимюк

Захоплення родини Лінник

Захоплення родини Войтович

Захоплення родини Линник


Картинні галереї

Іванової Катерини

Мазуркевича Назара

Федосєєвої Катерини

Кіракосян Маргарити

Васильченко Анастасії

Сільвестр Аліни

Яцюк Вікторії

Яцюка Івана