Головна

Карта України,

виготовлена учнями школи

до Дня Миру

Фотогалереї

Школа: учні, події, досягнення

2011-2012 н.рік 2012-2013 н.рік 2013-2014 н.рік 2014-2015 н.рік 2015-2016 н.рік 2016-2017 н.рік 2017-2018 н.рік 2018-2019 н.рік 2019-2020 н.рік 2020-2021 н.рік 2021-2022 н.рік 2022-2023 н.рік

Шепетівська ЗОШ №1 вітає випускників на першому в історії школи онлайн-випуску. Нехай щастить вам, дорогі діти! У добру путь, випускники-2020!

Онлайн-випуск 2020

Привітання випускників

І знову до нас на поріг завітав сонячний червень, а це означає, що ми, шепетівчани, відзначаємо День міста!

Це свято кожного з нас! А обличчя будь-якого міста – це, передусім, його жителі - щирі і красиві душею люди. Адже саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці місто живе.

Шкільний календар 2019-2020 н.р.

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо вас із завершенням навчального року, Святом останнього дзвоника

– святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. То ж бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил, нових емоцій та позитивних вражень під час канікул!

«ГОРДІСТЬ ШКОЛИ-2020»

Щорічно ми відзначаємо на фестивалі «ГОРДІСТЬ ШКОЛИ» переможців олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, найактивніших у реалізації шкільних проектів, адже «ГОРДІСТЬ ШКОЛИ-2020» - це гарна мотивація для того, щоб самовдосконалюватися, розвиватися, ставати сильнішим, не стояти на місці. Життя - це рух, а успіх - це рух, помножений на неймовірні зусилля. Отож рухаймося і будьмо успішними! Вітаємо переможців!!!

РАДІЙМО РАЗОМ УСПІХАМ ДІТЕЙ!

До уваги учнів і батьків!

Про організацію дистанційного навчання у Шепетівській ЗОШ №1 директор ЗОШ №1 Собчук Н.М.

Під час карантину запроваджується дистанційне навчання - самостійне опрацювання теоретичного матеріалу, перегляд відеоуроків, виконання творчих завдань, тестів для контролю знань. Ви завжди зможете зв'язатися з вчителем для отримання консультацій через електронну пошту, Вайб-зв'язок. Бажаємо усім успіхів у навчанні!


А ви знаєте, як упоратися з емоційним напруженням?

Іноді для цього достатньо кількох порад психолога, які допоможуть зберегти емоційний стан та подолати симптоми стресу. Перейшовши за посиланням, знайдете корисні рекомендації психолога

Відвідайте відеолекцію психолога ЗОШ1 Катерини Радченко і будьте здорові!!!

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 11-го класу

Національний університет біоресурсів і природокористування України у січні-квітні 2020 року проводить для вступників до університету Всеукраїнську олімпіаду з наступних предметів: УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА, МАТЕМАТИКА, ІСТОРІЯ УКРАЇНИ, БІОЛОГІЯ, АНГЛІЙСЬКА МОВА, ГЕОГРАФІЯ, ФІЗИКА, ХІМІЯ. Участь у олімпіаді дає унікальну можливість отримати до 20 балів до Ваших сертифікатів ЗНО та буде вирішальною при вступі до НУБіП України

Про режим роботи закладу під час карантину

Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в Шепетівській ЗОШ №1

Список вчителів, які можуть працювати дистанційно, забезпечивши при цьому належні результати роботи

Список вчителів, які можуть працювати дистанційно й виконають програмовий матеріал шляхом ущільнення

Графік виходу працвників для забезпечення проведення комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій


Тиждень естетичних дисциплін

З 24 по 27 лютого у школі проходив тиждень мистецьких дисциплін, координаторами якого стали вчитель образотворчого мистецтва Давидова Л.В. та вчитель музичного мистецтва Артемчук Д.Д. Заходи були спрямовані на те, щоб відкрити в дитині найпотаємніші, найтонші почуття прекрасного. Тиждень був насичений багатьма різноманітними подіями: цікавими виставками, конкурсами, віртуальними подорожами, захоплюючими змаганнями та пізнавальними екскурсіями.

День батьківських відвідин

пройшов в ЗОШ №1 27 лютого

«Горить зоря її поезії над краєм...»

27 лютого до Дня народження Лесі Українки проведено Літературний огляд-мандрівку для учнів молодших класів, екскурсоводами якої стали вихованці гуртка «Виразне читання» та бібліотекар школи Наталія Лукашук. Діти дізналися про життя великої письменниці, почули вірші і колискову, а ще власноруч створювали Лесині літературні дерева: казкове і поетичне, листочками на якому були її твори для дітей.


Вітаємо нашу команду чирлідерів та вчителя Шулякова Олексія Юрійовича з перемогою!

23 лютого Cheer Weekend у м. Києві пройшов просто неймовірно. Наші дітки знову були на висоті. Ми виграли 3 перших місця, та одне 2 місце. Тепер детальніше. Категорія мініс 3-4 класи, шкільна ліга 1 місце, команда ЗОШ №1 "little monkey". Категорія юніори, шкільна ліга 1 місце, команда ЗОШ №1"cheer planet". Дует Заєрєва Даша та Стукало Наталя, урбан чир-1 місце. ГО "Cheer Planet", вид програми чир стант - 2 місце, ГО "Cheer Planet". Щиро дякую організаторам змагань, та президенту федерації Чирлідингу та чир спорту в Україні Андрію Боляку. Звичайно, окрема подяка нашим батькам. Саме з їхньою допомогою, ми маємо можливість відвідувати змагання. О. Ю. Шуляков


Мова – ідентифікація нашої свідомості

Щороку, 21 лютого, світова громадськість відзначає Міжнародний день рідної мови. Духовні надбання кожного етносу зберігають і передають із покоління в покоління мову, з нею - мудрість, культуру, традиції та обряди.

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого у ЗОШ №1 відбулися заходи, приурочені пам'яті Героїв Небесної Сотні

11 лютого - День безпечного Інтернету


Про відновлення освітнього процесу

Управління освіти Шепетівської міської ради повідомляє про те, що відповідно до листа Шепетівського міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» від 10.02.2020 №28.01/69 щодо захворюваності на грип та ГРВІ жителів міста та не перевищення епідеміологічного порогу на Шепетівщині, з 13.02.2020 буде відновлено освітній процес в усіх закладах загальної середньої і позашкільної освіти (ЦДЮТ, ЦЕНТУМ, ЦНТТУМ) та МНВК, ІРЦ (наказ управління освіти від 11.02.2020 №25)


Вітаємо нашу команду чирлідерів та вчителя Шулякова Олексія Юрійовича з перемогою!

1 лютого 2020 року у спорткомплексі СНУ імені Лесі Українки м. Луцьк відбулося урочисте відкриття І етапу Кубка України з чирлідингу та мажорет-спорту — 2020 «Замок Любарта». Призові місця посіли:

Команда ЗОШ №1 «Little monkey» наймолодші наші учасники, посіли перше місце у номінації чирлідинг шкільна ліга, вікова категорія мініс.

Команда ЗОШ №1 «Black and white» — 2 місце у номінації чирлідинг шкільна ліга, вікова категорія мініс.

Команда ЗОШ №1 «Cheer Planet» — 1 місце у виді програми чирлідинг, вікова категорія юніори.

ГО «Cheer Planet» Дует Якобчук Марина та Ребекевша Уляна, які дебютували у програмі урбан денс, та посіли 2 місце, вікова категорія мініс.

ГО «Cheer Planet» Дует Зверева Даша та Наталя Стукало, які посіли перше місце в урбан чир, вікова категорія юніори.

Вид програми чир стант, ГО «Cheer Planet» команда «Cheer Planet» посіла перше місце: Віка Гурш, Даша Зверева, Богдана Сташевская, Стукало Наталя та Петренко Діана.


Вітаємо

ученицю 10-го класу Гаврилюк Ангеліну, яка під керівництвом вчителя Гасюк Л.В. виборола І місце в обласному етапі конкурсу екскурсоводів «Край, у якому я живу», що проводився у Хмельницькому обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді. Учениця провела тематичну екскурсію «Три покоління – три війни. Три різні долі… Одна – Україна».

День Соборності

В цей день у класах пройшли виховні години на тему: «Соборність України - соборність наших душ!» Відбувся флешмоб «Карта України». У шкільній бібліотеці діяла тематична виставка «Україна Соборна», а учні 1-4 класів представили свої малюнки «Я живу в Україні». Школярі переглянули відео «Соборна мати Україна одна для всіх як оберіг». Кульмінацією святкування став ланцюг єдності «Вишивка у моєму серці».

Інженерний тиждень

пройшов з 13 по 17 січня у Шепетівській ЗОШ №1. Учителі спільно з учнями створювали різні моделі. Мета тижня - показати учням, як багато проблем можна вирішити за участю інженерів. Ми розуміємо, що вирішити всі проблеми за один тиждень неможливо, проте можливо спрямувати наших учнів на реалізацію цікавих ідей, підштовхнути їх до пошуку нової інформації, досліджень. Сподіваємось, саме цей тиждень допоможе комусь знайти себе, розкрити свої здібності

13 та 14 січня в Шепетівській школі №1 пройшов Фестиваль колядок та щедрівок


Чи можливо боротися зі стресом?

Саме цьому педагоги ЗОШ №1 навчались 10 січня на коуч-тренінгу «Стрес – менеджмент: підвищення психосоціальної стійкості до стресу»

Шановні батьки, учні, педагоги, друзі ЗОШ №1!

Минає 2019 рік, який ми, педагоги школи, учні, згадуватимемо, переглядаючи світлини, зігріваючись приємними спогадами. Щиро вітаємо усіх із Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб у році новому вдало реалізовувалися ідеї, творчі задуми, щоб рішення були мудрими, а успіхи – переконливими! Нехай натхнення буде вірним супутником вашої діяльності, а зірка перемог і удачі сяє на вашому життєвому шляху! Щастя, здоров`я, благословення та радості вам і вашим родинам! Дякуємо за співпрацю у вихованні наших дітей!

Директор ЗОШ №1 - Наталія Собчук та колектив


Вітаємо з перемогою!

Вітаємо команду ЗОШ №1 з почесним першим місцем з волейболу серед шкіл міста. Дякуємо за підримку групі чирлідерів та педагогам Шулякову Олексію Юрійовичу, Дмитруку Вадиму Миколайовичу, Колодію Андрію Тарасовичу. Пишаємось вами!


Вітаємо з перемогою!

20 грудня 8 учнів ЗОШ №1 брали участь у міському етапі конкурсу-захисту МАН. Маємо 100% якісний результат, адже усі діти стали переможцями! Радіймо разом успіхам юних науковців:
І місце - Саїдова Валерія, 10 клас, - зарубіжна література (вчитель Гуля О.М.);
І місце - Войтович Діана, 9 клас, прикладна математика(вчитель Молявчик Ю.Й.);
І місце - Сокальська Ольга, 10 клас, етнологія (вчитель Сокальська Т.П.);
ІІ місце- Яржемський Валентин, 11 клас, медицина (вчитель Дечковська В.О.);
ІІІ місце - Гурш Вікторія, 10 клас, українська мова(вчитель Сокальська Т.П.); Білокур Марія. 11 клас, англійська мова (вчитель Закревська О.Ю.); Ніколайчук Катерина, 10 клас, фізика (вчитель Молявчик В.А.); Сидорчук Олена, 9 клас, мистецтвознавство (вчитель Артемчук Д.Д.). Дякуємо учням - за чудовий результат, педагогам - за результативну підготовку учнів, заступнику директора Пристайчук О.Є. - за методичний супровід. Разом ми сила!


«Нові акценти в навчанні іноземної мови в умовах реалізації Концепції НУШ»

18 грудня у Шепетівській ЗОШ №1 відбувся мовленнєвий семінар учителів іноземної мови початкових класів. Наші вчителі ділилися досвідом про технології, методи, форми, які використовують у навчанні молодших школярів англійській мові, реалізуючи концепцію НУШ. Дякуємо вчителям іноземної мови Собчук І.М., Чернушич М.М., Басовській О.І, голові методоб'єднання Яцюк Ю.В, заступнику директора Піонтковській Г.Р. за командну роботу у підготовці міського семінару. Присутні педагоги з інших навчальних закладів ділилися емоціями від побаченого та відзначили цікавий сучасний підхід вчителів нашої школи в організації вивчення англійської, що враховує вимоги НУШ. Діти-другокласники молодці! Окремо дякуємо колегам-початківцям, батькам за новорічну атмосферу у коридорах, кабінетах, за чудову виставку новорічних композицій!


Звичаї, обряди, традиції...

серед усіх осінньо-зимових свят особливим для парубків та дівчат було свято Калити або Андрія Первозванного

Вітаємо з перемогою!

13 грудня Закревський Денис, Кушнір Анна, Сидорчук Альона нагороджені грамотами за перемогу та участь у конкурсі «Професія моєї душі», який був організований Шепетівським центром зайнятості. Дякуємо організаторам конкурсу за можливість проявити молоді свої таланти і творчі здібності.


Вітаємо з перемогою!

13 грудня відбувся міський конкурс екскурсоводів. Наша учениця 8-В класу Гаврилюк Ангеліна посіла 1 місце серед усіх закладів міста. Вона презентувала музей історії школи та представлятиме Шепетівку на обласному рівні з тематичною екскурсією «Три покоління - три війни. Три різні долі... Одна - Україна»


Вітаємо з перемогою!

В межах Всеукраїнського тижня права 12 грудня команда здобувачів освіти «Dream Teame» Шепетівської ЗОШ №1 у складі: Семенюк Владислава, Гнатюк Артем, Щур Назар, Байдюк Назар, Островський Василь, Сидорчук Альона -  взяла участь у інтелектуально-розважальному конкурсі «Правничі ігри»


Акція «16 днів проти насилля»

пройшла в школі з 25 листопада по 10 грудня. Було проведено відкритий мікрофон «Стоп насиллю», перегляд відеороликів. Цікавим та творчим стало написання тематичної листівки дітей для батьків та виставка художніх робіт «Сім'я - простір без насильства». Долучилися учні також і до акції «Червона стрічка», щоб привернути увагу до проблем ВІЛ-позитивних людей. Учні 8-10 класів відвідали відеолекторії на тему «Зупинимо ВІЛ», які проводили спеціалісти ЦСССДМ та міського кабінету «Довіра». Бібліотекарем школи Ніверчук Т.П. було організовано тематичну виставку «Знати, щоб жити». Старшокласники долучилися до диспуту «Чому люди хворіють на СНІД?», уроку з елементами відео – лекторію «Усе про ВІЛ – СНІД». Учні 8-Б класу відвідали Шепетівський міський відділ поліції, де майор О.І. Семенюк провела бесіду на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Також в рамках акції в закладі відбулася акція до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями, під час якої було зібрано кошти для Обласної студії інвалідів, а учні 6-А класу відвідали тематичну благодійну виставу у міському будинку культури.

Вітаємо баскетбольну команду ЗОШ №1

з 3-м місцем у фінальних іграх спартакіади з баскетболу серед шкіл міста 9 грудня


Тиждень початкових класів

проходив з 3 по 6 грудня у Шепетівській ЗОШ №1. Заходи, що проводилися, розкривали захоплення учнів, сприяли інтелектуальному розвитку, формували позитивне ставлення до навчання.

Змагання з військово-прикладних видів спорту

серед учнів 10-11 класів, присвячені Дню Збройних сил України, відбулись 6 грудня. На заході були присутні представники спілки ветеранів Афганістану Шидей Петро Васильович, Андрєєв Андрій Євгенович, Мугиль Олександр Іванович, які вручили грамоти та медалі. Загальне 1 місце отримали учні 11-го класу, 2 місце - 10-й клас. У змаганні із піднімання гирі Дядюк Артем, учень 11 класу, виборов 1 місце, Байдюк Назар, учень 10 класу, отримав 2 місце. У підтягуванні перемогу здобув учень 10 класу Клімчук Владислав, а друге місце посів Яржемський Валентин, учень 11 класу. У стрільбі із пневматичної гвинтівки перемогу здобула Космина Марина, учениця 11 класу, ІІ місце у Стінського Віталія, учня 11 класу, ІІІ місце у Куницького Дмитра, учня 10 класу. Ви - наша гордість, надія і майбутнє. Ми пишаємося вами.


Конкурс «Як підтримати здоров'я?»

проведено 4 грудня в ЗОШ №1 серед учнів 3-5-х класів. Усі учні вибудували сходинки до здоров'я. Також відбувся конкурс на найбільший корисний фрукт. Учні представили корисні властивості яблука, моркви, граната, помели, грейпфрута. Усі знають, що лікування має бути смачним. Тому дякуємо Волоткевичу І.В. за солодкі подарунки дітям. Здоровий спосіб життя - це про учнів школи №1.

Кубок України з Чирлідингу

«Просто неймовірні враження та відчуття. Команда чирлідерів "Cheer Planet" ЗОШ №1 здобула золотий кубок та перше місце у віковій категорії юніори, вид програми - чирлідинг, шкільна ліга. Хто багато тренується, має повертатись зі змагань лише з кубком! Також наші дівчата дебютували у виді програми урбан чир дует, та здобули друге місце у срібній лізі. Велика подяка усім, хто долучився до цих змагань, особлива подяка за високий рівень організації та підготовки президенту федерації чирлідингу та чирспорту в Україні Андрію Боляку. Звичайно, якби не батьки, ми б не мали змоги відвідувати такі змагання, щиро дякуємо вам» - тренер команди ЗОШ №1 Олексій Шуляков


Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті»,

приуроченій 85-й річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в Шепетівській ЗОШ №1 проведено ряд заходів. Класними керівниками проведено години спілкування, круглі столи «Хліб...ціна йому - життя». Відбулись виступи учнів-спікерів "Гірка сповідь пшеничного колоска", "Голодомор -1932-1933 рр.: історія свідчить" та перегляд відеофільмів. Завершився день скорботи виховним заходом «Запалимо свічки», всі учні школи рівно о 12-й годині приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».

День Гідності та Свободи

пройшов у закладі у дусі патріотизму. На уроках мужності та годинах спілкування згадали усі події, які відбувалися під час двох революцій, вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної Сотні. Учні 11 класу поклали квіти до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні, 10-класники долучилися до мітингу-реквієму до Дня Гідності та Свободи. На мистецьких сушках учні 1-6-х класів презентували свої малюнки та розповіли, що для них означає Україна. Усі учні школи переглянули та обговорили відеофільм "Небесна сотня. Зима, що нас змінила"

День Кубика Рубіка

у закладі минув у дусі суперництва та проведення майстер-класів. Кращим серед кращих у змаганнях зі швидкісного збирання Кубика став Морозов Роман, учень 6-В класу. І місце отримали Каташевич Олександр, 7-Б, Морозюк Павло, 9-А. ІІ місце - Морозюк Віктор, 5-А, Морозов Давид, 7-А, Костюк Ілля, 9-А. ІІІ місце - Сахненко Олексій, 5-А, Сімчук Артем, 7-А, Маєвський Іван, 8-В, Добровольський Дмитро, 8-А. Учні 3-4-х класів також долучилися та спробували себе у цих змаганнях.

Толерантність - це про Всесвітній день толерантності,

який відзначається 16 листопада. Цей день учні школи розпочали із "Підзарядки позитивних емоцій", побували на занятті з елементами тренінгу "Толерантна особистість", відвідали "Планету толерантності", приміряли "капелюшок", "окуляри толерантності", взяли участь у флешмобі. Бібліотекарем школи проведено хвилинку доброти "Комплімент другу". Гарний настрій, позитивна атмосфера панували у школі.


Шепетівські чирлідери пробились на всеукраїнський етап Кубку України

«Рівень команд щороку зростає, але досі нікому не вдалось побороти шепетівчан з команди СHEER PLANET, які і цього разу вибороли право представляти Хмельниччину на Кубку України, який відбудеться з 30 листопада по 1 грудня. Це звичайно добре, що ми ще ніразу не програли, але цьому передують щоденні трьохгодинні тренування, дівчата важко працюють заради результатів» - так прокоментував перемогу тренер команди ЗОШ №1 міста Шепетівки Олексій Шуляков


День комети

було проведено 15 листопада. Учні 3-Б класу підготували вірші про комету, виготовили макети, 5-Б, 5-В працювали над проектами "Комета в літературі", 6-Б - "Вплив комет на флору і фауну", а 7-Б - "Вплив комет на життя людей", учні 9-Б розповіли цікаві факти про небесну гостю, а завершився день презинтацією учнями 8-Б класу мистецьких творів, а 8-В виконали музичні композиції, у яких згадуються комети та сузір'я.

День борщу

було проведено 14 листопада. Учні школи не просто знайомились із борщовим кошиком, вони дізнались про походження овочів, вітамінний склад, народні прикмети пов'язали з цілющими властивостями овочів, виготовляли макети овочів. Закінчився день дегустацією смачної української страви, адже борщ - це ідеально збалансована страва, витвір тисячолітнього українського кулінарного мистецтва!

«Творчий портрет класу»

традиційний конкурс було проведено 13 листопада. Учні 6-х класів під керівництвом своїх класних керівників Гулі О.М., Дечковської В.О., Шалай О.П показали всю палітру своїх захоплень. Учні активно брали участь у таких конкурсах, як "Візитка класу", "Склади слово", "Домашнє задання". Яскраві, самобутні, сповнені натхнення та творчості – такі вони, юні таланти Шепетівської ЗОШ №1.

Завдяки проекту #juniorz

школа отримала спортивний інвентар на 10 000 гривень. Діти вже освоїли сучасний спортивний інвентар, а вчителі впроваджують нові варіативні модулі.


Вітаємо учнів школи Шамасуряна Алекса, Ісідорова Ульяна, Блащук Софію, Кушнір Анну, Мельник Вероніку з І місцем в обласному конкурсі відеороликів на соціальну-правову тематику. Учнів нагороджено Хмельницьким управлінням юстиції грамотами та цінними подарунками. Серед 13 конкурсних робіт - наша найкраща! Проблема викрадення дітей є дуже актуальною, тому потрібно висвітлювати та пропагувати їх захист, попереджувати загрозу викрадення у соціальних мережах, що і зробили наші гуртківці "Євроклубу". Керівником проекту є Гуля О.М. та Коськовецька В.М.


Олімпіади

Вітаємо переможців олімпіад з базових навчальних предметів та бажаємо успіхів у майбутньому!


Конкурс краси «Панна осінь-2019»

відбувся 8 листопада в ЗОШ №1. Упродовж кількох тижнів дівчатка-учасниці старанно готувались - і здивували всіх присутніх!
Всі учасниці конкурсу отримали відзнаки у номінаціях:
«Міс чарівність» стала Подригун Діана,
«Міс фантазія» - Підгородецька Олесандра,
«Міс привабливість» - Камлук Анастасія,
Віце-міс «Панна осінь-2019», «Міс глядацьких симпатій» - Гаврилюк Ангеліна.
І переможицею «Панна осінь-2019» стала Поліщук Олександра, учениця 10 класу.


День писемності

у Шепетівській ЗОШ №1 був насичений різноманітними заходами: учні 6 класів позмагалися в мовознавчому квесті; 1-4-ті класи писали диктант; п’ятикласники здійснили мандрівку в часі й спробували написати своє ім’я кирилицею; учні 7-8-х класів взяли участь у марафоні «Що я знаю про Кирила та Мефодія й Нестора Літописця», а старшокласники випробували свої ораторські здібності в конкурсі промов «Із джерел красномовства». Крім того, усі прихильники української мови взяли участь у традиційному Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.


16 листопада 2019 р. о 10.00 год. розпочинаються заняття у Школі майбутнього першокласника

Заняття проводять високопрофесійні фахівці-вчителі початкових класів, англійської мови.

Також ви зможете отримати консультацію практичного психолога з проблем адаптації майбутніх школярів.

Чекаємо вас за адресою: м. Шепетівка, вул. Чкалова, 34 (філія ЗОШ №1)

контактний телефон: 4-10-11

сайт школи: nvo2.16mb.com

електронна адреса: shzosh1@i.ua


Вітаємо хорову групу «Шкільні роки» та вчителя Артемчук Діану Дмитрівну,

яка 24 жовтня посіла 2 місце у міському фестивалі хорових колективів. Бажаємо нових звершень та перемог у майбутньому! Дякуємо дівчатам, педагогу Артемчук Д.Д. за підготовку, батькам - за фінансову підтримку у створенні образів хористок.


ЗОШ №1 - У НАЦІОНАЛЬНОМУ РЕЄСТРІ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ!

Шепетівська ЗОШ №1 долучилась до встановлення національного рекорду у проведенні Всеукраїнських уроків доброти, про що отримали 23 жовтня сертифікат. Загалом було проведено 27 виховних уроків. Щиро дякуємо кожному педагогу за прикладені зусилля, зацікавлені та щасливі обличчя дітей. Доброту не виміряти кількістю, дбаймо ж про те, щоб вона була щосекунди у нашому житті.


Вітаємо нашу команду чирлідерів та вчителя Шулякова Олексія Юрійовича з перемогою!

Шуляков О.Ю.: «Усім вітання, друзі. Перемога!!!!!!! Приємна новина: сьогодні побували у м.Львів на UKRAINIAN OPEN INTERNATIONALCHEERLEADING CHAMPIONSHIP 2019. Наша команда посіла перше місце. Вид програми чирлідинг, шкільна ліга. Та виграла золото та кубок, підтвердивши звання чемпіонів у шкільній лізі. Велика подяка президенту федерації Чирлідингу та чирспорту в Україні Андрію Боляку за організацію та проведення змагань на найвищому рівні. Усе, як завжди!»


ОСІННІ БАРВИ В ЗОШ №1

Якою буває осінь? Теплою... Золотою... Туманною... Яблучно-коричневою... А ще осінь буває ... креативною. Саме восени під ногами та на відстані витягнутої руки можна знайти силу-силенну матеріалу для створення власної затишної осені – чи то з листя, чи то з каштанів, чи то з гарбузів. Восени кожна людина стає митцем. І кожен витвір вартий уваги. 18 жовтня у Шепетівській ЗОШ №1 пройшла виставка «Барви осені», в якій взяли участь учні 1-11 класів. Хоча вироби і відрізнялись між собою, але об’єднувало їх одне – бажання відтворити красу осені, проявити творчі здібності, індивідуальність.


Вітаємо нашу команду та вчителя Колодія Андрія Тарасовича з перемогою!

17 жовтня у приміщенні тиру НВК №1 відбулися міські змагання із стрільби з пневматичної зброї, до Дня захисника України. У змаганнях брали участь 14 команд навчальних закладів міста та району. Команда ЗОШ №1 у командному заліку посіла І-е місце. У індивідуальному заліку кращою серед дівчат у стрільбі з пістолета була Бавика Анна, учениця 9 а кл., серед хлопців кращим у стрільбі із гвинтівки став Бойко Олексій, учень 7 кл., а друге місце у стрільбі з пістолета виборов Стінський Віталій, учень 11 кл. Відповідний вклад у результат команди внесли Космина Марина, учениця 11 кл. і Семенюк Владислава - 10 кл.


Вітаємо нашу команду та вчителя Дмитрука Вадима Миколайовича з перемогою у фіналі з футболу серед шкіл міста - команда ЗОШ №1 виборола перше місце


Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у Шепетівській ЗОШ №1

На зустріч з книгою і бібліотекою завітали учні перших класів, відбулося свято книги, посвята у читачі шкільної бібліотеки. Було поведено бібліотечний виховний захід для учнів перших класів. Діти познайомились з поняттями "бібліотека", "бібліотекар", "читач", правилами поведінки в бібліотеці, спілкування з книгою та правилами поводження з книжками. Учні 8-В класу відвідали Міську бібліотеку №1. Бібліотекарями було проведено цікавий пізнавальний квест "Бібліотека - аптека душі".

До Дня українського козацтва

з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці 11 жовтня у Шепетівській ЗОШ №1 було проведено низку тематичних заходів. Класні керівники 1-х класів провели години спілкування на тему «Нащадки козацької слави», під час яких познайомили учнів з історією свята, розповіли про обладунки козаків, нагадали про символи нашої держави. У шкільному коворкінгу учні переглянули відеофрагмент про життя козаків, їх побут і звитягу на полі бою. На мистецькій сушці відбулася виставка малюнків «Свято Покрови» та «Я - маленький козачок». Також учні долучилися до Всеукраїнського флешмобу #дякую_що_живий, щоб вкотре згадати наших захисників і подякувати їм. Нехай всі захисники України відчують вдячність та повагу учнів та учителів ЗОШ №1! Ми щиро дякуємо нашим бійцям за подвиг, мужність та героїзм!

«Твори! Вигадуй! Спробуй!»

Розум і фантазію прояви. Активним і уважним будь, і про кмітливість не забудь! Під таким девізом пройшло 10 жовтня свято для п'ятикласників, метою якого було розвивати артистизм, логічне мислення, зв’язне мовлення в учнів, виховувати в них бажання вчитися. Хлопці та дівчата 5–х класів проявили всю свою творчу фантазію, артистизм та спритність. Ще вчорашні випускники початкової школи демонстрували свої таланти та вміння у трьох конкурсах: візитка класу, інтелектуальний брейн-ринг та творче домашнє завдання.

День психічного здоров'я

пройшов 10 жовтня. Що для вас означає поняття "здоров'я"? Чи лише про фізичні показники ви задумуєтесь, чуючи це слово? Відповіді на ці питання шукали учні протягом дня. Було проведено тренінгове заняття "Чарівний світ емоцій" з учнями 10 класу та опитування учнів школи "Що я знаю про психічне здоровя?". А також учні відпочили, розмальовуючи "Велетенський антистрес".

8 жовтня у школі підбивалися підсумки активності учнів у житті школи за вересень

Тренінг «Права дитини та їх реалізація в суспільстві»

було проведено 8 жовтня у Шепетівській ЗОШ №1 з учнями 8-х та 10-х класів вчителем правознавства Гасюк Л.В., який допоміг дітям зрозуміти, що вони повинні бути самодостатніми і разом з тим вірити, що їх цінують. Кожен має вміти користуватися своїми правами та не забувати виконувати обов'язки. Саме ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

ІІ місце у фіналі

фестивалю Чемпіонів «Відкритий урок із футболу», який проходив у м. Шепетівка з 27 по 29 вересня 2019 року, здобула команда ЗОШ №1

У рамках Днів Європейської спадщини

День німецькомовних країн та День англомовних країн відбулися 26 вересня в ЗОШ №1. Під час перерв учні школи показали свої знання з іноземних мов, виконували руханки, провели рев'ю-презентацію «Німецькомовні країни». Учнями 10 класу було переглянуто відео «Ескурсія Берліном». Вивчення іноземних мов у наш час є актуальним та перспективним для розвитку молоді

ПРОТИ БУЛІНГУ

У наш час значних обертів набула проблема булінгу в учнівському середовищі. Тому цей тиждень, з 16 по 20 вересня, у школах України пройшов під назвою «Тиждень протидії булінгу». Наша школа теж долучилася до проведення цього заходу

До дня миру

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців. Учні Шепетівської ЗОШ №1 приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі», оформивши шкільний стенд паперовими голубами, аби показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага. В класах проведені уроки-мандрівки «Миру і дружби», було проведено акцію «Долоньки миру» та виготовлення «Листівок миру» для воїнів АТО. Бажаємо усім нам мирного неба, бажаємо творити добро, адже це наша країна, наша земля- нам з вами тут жити!

Вітаємо переможців

конкурсу малюнків на лісову тематику Дячука Захара (8-А клас) та Бачинську Віталіну (6-Б клас). 19 вересня відбулось нагородження та привітання учасників конкурсу за участю директора Шепетівського лісгоспу Сасюка В.М. Приємним сюрпризом стало вручення подарункової книги про діяльність учнівських лісництв представникам шкільного учнівського лісівництва «Паросток» учням 6- Б класу

День крапки

вперше проведено в нашій школі16 вересня. Крапку досліджували діти у різних аспектах: крапка у математиці та англійській мові, дізнавалися історію її виникнення. У 1-4 класах проводився конкурс вигаданих історій про крапку. Досліджували крапку і 5-6 класи на уроках позакласного читання, літературна гра «Буріме» пройшла у 9–Б класі. У коворкінгу відбувалась виставка малюнків та плакатів, створених у техніці пуантилізм.

Акція до Всесвітнього дня знищення військової іграшки

відбулась в ЗОШ №1 16 вересня. Ця дитяча антимілітаристична акція проходить на початку вересня. В ці дні пропонується обмінювати військові іграшки на мирні та на солодощі. Цьогоріч і наша школа долучилася до проведення заходу. Участь в акції взяли учні 3-А, 3-Б, 3-В та 4-А класів.

«Ліс єднає»

Під такою назвою відбувся ліс-квест у Школі під голубим небом Шепетівської ЗОШ №1, в якому взяли участь учні 4-А класу. Діти залюбки виконували інтелектуальні завдання, весело провели час та отримали у подарунок значки із зображенням лісу. Враження від квесту - лише позитивні!

Олімпійський тиждень

пройшов у школі з 9 по 13 вересня. Родзинками тижня стали загальношкільна ранкова зарядка та виставка «Мої досягнення у спорті» , під час якої учні продемонстрували свої медалі, грамоти та кубки

«Грамотність - вид гігієни. Письмо з помилками - то як невимиті руки чи нечищені зуби», - писав Василь Стус. Ці слова стали епіграфом до заходів, приурочених Міжнародному дню грамотності, який відзначався 9 вересня у нашій школі. Старшокласники провели інформування для учнів усіх класів, під час якого розповіли про історію цього дня. Під час уроків української мови школярі писали диктанти, демонструючи свою грамотність. Учні мали змогу виправити помилки у словах на стенді «Граматика сльозам не вірить» та переглянути відеоуроки з О. Авраменком «Плекаймо слово». Протягом дня у школі проходила акція «Розмовляй та пиши українською правильно!», в ході якої усім було роздано міні-словнички грамотного українця. Старшокласники демонстрували свою грамотність в інтелектуальній грі з QR - кодами.


Вітаємо юних спортсменів ЗОШ №1 та педагогів Дмитрука В.М., Шулякова О.Ю. з результативним завершенням конкурсу серед загальноосвітніх та спортивних шкіл від БО «Благодійний фонд братів Кличків». 6 вересня ми отримали посилку «успіху» із новим спортивним інвентарем


Цього року учні ЗОШ №1 розпочали навчальний рік у затишних, відремонтованих, осучаснених приміщеннях

Акція «Благодійність замість квітів»

відбулась в школі 2 вересня. В ході проведення акції було зібрано 4985 грн., які передано на лікування онкохворих: дівчинки із школи-гімназії та педагога Шепетівської СЗОШ №2. Дякуємо всім, хто долучився до цієї благородної справи. Адже, як сказав Бенджамін Франклін: «Коли ви робите добро іншим, ви, в першу чергу, робите добро собі».

День знань

відсвяткувала сьогодні Шепетівська ЗОШ №1. Першокласників вітали у шкільній родині піснями, віршами, флешмобом чирлідерів , а 11-класники взяли їх під своє крило . А далі - усі на квести і виховні години!!! А першокласники після першої екскурсії - на перший урок!


28.08.2019 під час педагогічного форуму педагогічних працівників м. Шепетівки наш заклад ділився досвідом участі у проектній діяльності всеукраїнського рівня з теми «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі».

Подіумна дискусія за участю експертів - педагогів, учнів довела, що участь у експериментальній роботі сприяє професійному зростанню педагогів, мотивує учнів до навчання, забезпечує формування компетентної особистості. Дякуємо за результативну координацію питання науковому керівнику проекту, провідному науковому співробітнику Інституту інформаційних технологій НАПН України, кандидату педагогічних наук Грибюк О.О., за управлінську співпрацю - управлінню освіти Шепетівської міської ради.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Піонтковська Г.Р.


Відповідно до плану роботи школи, Положення про звітування керівників навчальних закладів, затвердженого наказом МОН від 23 березня 2005 р № 178, 22.08.2019 відбувся звіт директора ЗОШ №1 Собчук Н.М,

на якому були присутні члени батьківського комітету, педагоги та представники органів громадського самоврядування. Усього - 74 людини.

Наталія Миколаївна прозвітувала про підсумки діяльності закладу за 2018-2019 н.р. Високу оцінку діяльності керівника у своїх виступах висловлювали батьки, представники громадськості, педагоги. Після звіту відбулося таємне голосування, за результатами якого більшістю голосів - 97,3% (72 чол.) - прийнято рішення визнати роботу керівника навчального закладу Собчук Н.М. задовільною.

Присутні також прийняли наступні рішення: порушити клопотання перед управлінням освіти Шепетівської міської ради про моральне заохочення (Подяка, Грамота) - 46% (34 чол.), порушити клопотання перед управлінням освіти Шепетівської міської ради про матеріальне заохочення (грошова премія) - 50% (37чол).

Заступник директора з навчально-виховної роботи Піонтковська Г.Р.


Інформація про діяльність навчального закладу

Мова освітнього процесу - українська

Статут гімназії №1 Шепетівської міської ради Хмельницької області

Провадження освітньої діяльності

Структура та органи управління Шепетівської гімназії №1

Всі документи

Навчання в умовах воєнного стану

Вакантні посади станом на 05.09.2023 н.р. - відсутні.


Фінансова діяльність

Фінансова звітність

Публічні закупівлі

Благодійний фонд


Шепетівський благодійний фонд

"Батьки-дітям"

ЄДРПОУ 38720136
Номер рахунку: UA913052990000026007026001409
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ЄДРПОУ банку 14360570
Код банку 305299


«Рукопис» - Інформаційно-розважальний вісник учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

«Free Time» - Офіційний канал шкільного телебачення учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

PROшколу: ЗОШ №1

Соціальна реклама (ситуації)

«Країна на ймення школа»

«Музей рідної школи»

«Благодійний концерт «Дітям Донбасу»

«Змінюючи себе, змінимо світ»Пам'ятай

правила безпеки вдома, на вулиці, на воді та в Інтернеті

Звернення до батьків

Консультативний центр щодо допомоги сім’ям з дітьми, які виїхали за межі країни та зіштовхнулися з низкою проблемних питань


Уповноважена особа з питань протидії домашнього насильства

STOP БУЛІНГ


Пам'ятка населенню щодо дій в екстремальних ситуаціях


Фільм «Країна на ймення школа»

Фільм «Музей рідної школи»

Фільм «Благодійний концерт "Дітям Донбасу"»

Фільм «Змінюючи себе, змінимо світ»


Понад бар'єрами

Кращий випускник

Гордість школи

Тези учнівських наукових робіт


Таланти

Проба пера

Фольклорний гурток «Віночок»

Вокальна група «Камертон»

Захоплення родини Максимюк

Захоплення родини Лінник

Захоплення родини Войтович

Захоплення родини Линник


Картинні галереї

Іванової Катерини

Мазуркевича Назара

Федосєєвої Катерини

Кіракосян Маргарити

Васильченко Анастасії

Сільвестр Аліни

Яцюк Вікторії

Яцюка Івана


З історії школи

З історії школи

Благодійні ярмарки

Благодійні ярмарки

Школа майбутнього першокласника

Школа майбутнього першокласника

День української хустки

День української хустки

Кольоровий тиждень

Кольоровий тиждень

Жінки в житті Шевченка

Жінки в житті Шевченка

Семінар НУШ

Семінар НУШ

«Люби і знай свій рідний край»

Люби і знай свій рідний край

Новорічна феєрія

Новорічна феєрія - 2020

Осінній дивограй

Осінній дивограй-2020

Новорічні свята

Новорічні свята

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Пасхальний декор»

«Пасхальний декор» - 2019

Новорічні композиції

Новорічні композиції

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва - 2018

«Осінні мотиви»

Осінні мотиви - 2018

«Подільські писанки»

«Подільські писанки» - 2018

День соборності України

День соборності України

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Барви осені»

Барви осені - 2017

Дитячий форум у Львові

Дитячий форум у Львові - 2017

«Темп»

Літній табір 'Темп'

День соборності України

День соборності України