Головна

Карта України,

виготовлена учнями школи

до Дня Миру

Фотогалереї

Школа: учні, події, досягнення

2011-2012 н.рік 2012-2013 н.рік 2013-2014 н.рік 2014-2015 н.рік 2015-2016 н.рік 2016-2017 н.рік 2017-2018 н.рік 2018-2019 н.рік 2019-2020 н.рік 2020-2021 н.рік 2021-2022 н.рік 2022-2023 н.рік 2023-2024 н.рік

Ось і завершилась робота пришкільного табору у ЗОШ №1. 13 червня відбулось урочисте закриття "Темпу". Найактиніших вихованців було нагороджено грамотами та солодкими подарункками. Ми бажаємо усім учням та вчителям гарного відпочинку під час літніх канікул!

Дайджест новин дня

пришкільного табору «ТЕМП» ЗОШ №1 (08.06.2017): розважальна ігрова програма «Акторська майстерня» у міському будинку культури, рухливі та спортивні ігри на свіжому повітрі, психологічна вікторина та креативні конкурси.

День усіляких цікавинок

Цікаво, весело, дружньо та креативно промайнув 7 червня День усіляких цікавинок в пришкільному таборі «ТЕМП» ЗОШ №1. В напрямку «Шепетівка-Славута-Нетішин» мандрував загін «Дружба»: Нетішинський міський краєзнавчий музей, Хмельницька АЕС, піцерія, активний відпочинок на березі р. Горинь м. Славута та багато інших приємностей та цікавинок!!!!

Дитячий форум у Львові

2 червня учні 2-7-х класів відвідали Дитячий Форум, що протягом 4-х днів вирував у Палаці Мистецтв у Львові. Наші учні стали учасниками різноманітних навчальних заходів у просторовій грі-квесті "Космовізія". Ми запалювали нові зірки на науковому небосхилі, брали участь у журналістському майстер-класі, вивчали мову жестів, грали у настільні ігри.

Літній табір «Темп»

1 червня у ЗОШ №1 відбулось урочисте відкриття пришкільного табору «Темп», приурочене до Дня захисту дітей. Саме тут вихованці закладу гарно та корисно проводять час, розважаються з друзями, змагаються у різних видах спорту, малюють, грають у тематичні квести, відвідують різноманітні екскурсї. Літо розпочалось!

Екскурсія до м. Житомир

31 травня учні 7-Б здійснили екскурсійну поїздку до м. Житомир. Подорож була цікавою, веселою, змістовною.

Дорогі діти, шановні педагоги, батьки, гості – зі святом. Бо ж останній дзвоник, який пролунав, сповістив про початок довгоочікуваних канікул із гарним відпочинком, яскравими враженнями. Бажаю вам поповнити свою енергію, відновити творче завзяття, набратися духовних і фізичних сил. Щастя всім, міцного здоров’я, добробуту – кожній родині та миру – нашій Україні!!! Зі святом!!!

Останній дзвоник-2017

Щорічне, але завжди радісне, яскраве і довгоочікуване шкільне свято відбулось 27 травня. Сонце, квіти, схвильовані обличчя учнів, вчителів, батьків, гостей, світлим настроєм заповнене подвір'я школи.

Свято Букваря

25 травня попрощалися з Буквариком учні 1-х класів ЗОШ №1. Лунали пісні, вірші, розгадувались загадки, декламувались скоромовки, виконувались танці.

«Гордість школи»

17 травня у Будинку культури відбувся фестиваль «Гордість школи», де відзначали учнів, які протягом року показували високий рівень знань, та стали переможцями й призерами олімпіад з базових дисциплін, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань міста, області та України.

Тиждень безпеки руху

З 8 по 12 травня у школі пройшов тиждень правил дорожнього руху

Арт-майстерня «Гармонія в тобі»

Ще раз переконались, що арт-терапія дієва та ефективна у роботі з дитячими страхами. «Страх – це ілюзія, її не існує – ми її самі створюємо силою своєї думки та уяви. Все це в нашому мозку. Змінивши внутрішнє ставлення – і зовнішнє стане на свої місця». Дерезюк Н.О, соціальний педагог

Ніколи знову

Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів. Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов'язку — це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок — бути гідними вашого життєвого подвигу. 9 травня учні ЗОШ №1 несли почесну варту на мітингу біля Вічного вогню.

Тиждень психології

з 24 по 28 квітня пройшов тиждень психології. «Якщо маленька людина, в маленькому місті робить маленьку справу – Всесвіт стає кращим» (східна мудрість)

«Галерея на асфальті»

28 квітня до Всесвітнього дня охорони праці у школі проведена «Галерея на асфальті», інформування «Безпечна праця залежить від нас», виставка дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей»

День добрих справ

28 квітня учні нашої школи з подарунками завітали до Шепетівського соціального реабілітаційного центру. Знайомство та спілкування з дітками пройшли в теплій, дружній атмосфері. «Милосердя і доброта – людства два крила» (народна мудрість)

День цивільного захисту

20 квітня у загальноосвітній школі №1 ім. М.Островського проведено День цивільного захисту, який є щорічним плановим навчальним заходом

На базі ЗОШ №1 ім. М.Островського 21 квітня відбувся міський семінар "Компаративний аналіз на уроках зарубіжної та української літератур". На семінарі були присутні вчителі української мови та літератури і вчителі зарубіжної літератури. У 5 класі проводила відкритий урок вчитель зарубіжної літератури Гоняк О.В. за темою "Туве Янсон "Капелюх чарівника". Персонажі твору, втілення в них ідей доброти, щирості, сімейних цінностей". На уроці вчитель використовувала різні методи і форми навчання. Учні виразно читали, перекеазували текст, виділяли ключові епізоди твору, їх коментували, висловлювали власні судження про прочитане, працювали в парах, складали порівняльну характеристику героїв зарубіжної і української літератур.

ЗОШ №1 прийняла естафету Квітчелу!

7 квітня, у рамках проведення Дня Здоров’я, під гаслом «Здорова сім’я – щасливе майбутнє», учні, батьки та педагоги школи із задоволенням створювали квіти Чеснот власної родини та пройшли квест на об’єднання кращими людськими якостями.

День Здоров'я

пройшов 7 квітня в школі. Учні разом із вчителями робили ранкову зарядку, протягом дня відпочивали на "Рухливих перервах", брали участь у спортивному турнірі з волейболу разом з командою вчителів.

Творчий звіт педагогічного колективу

відбувся 6 квітня. Система виховання учнів ЗОШ №1 заснована на кращих традиціях формування особистості. Головною метою виховання особистості є підготовка учнів до повноцінного суспільного життя, яке передбачає виконання ролей громадянина, трудівника, громадського діяча, сім'янина; людини моральної, духовної, із розвиненим естетичним смаком, екологічно виваженими поглядами, стійкою здоров’язбережувальною позицією.

«Мистецькі мандри»

6 квітня в вестибюлі школи відбулась виставка шкільної творчості

Зустріч із викладачами-волонтерами

міс Крістін Біркензелер з Німеччини та містером Шіном Вонгом з Китаю відбулася 3 березня в нашій школі. Цікавий захід організувала міс Міа Біледьо, наша волонтерка Корпусу Миру США. Дітям було дуже цікаво і корисно не лише поспілкуватись, взяти участь у опитуванні, інтерактивних іграх, але й випробувати свої навички англійської мови в безпосередньому спілкуванні.

Проект «Небайдужа громада – активна школа» діє!!!

24 березня, у школі відкривався ще один навчальний кабінет – кабінет з основ здоров’я. Відгукнулися і погодились на співпрацю, стали нашими партнерами благодійний фонд «Тепла родина», ГО «Сила громад», депутати міської ради Пустовойт Олександр Степанович, Дідук Надія Миколаївна, Костюк Володимир Володимирович.

Учнівське лісництво «Паросток»

«Я переконана, новостворене учнівське лісництво «Паросток», яке має багато цікавих ідей, уже розробило свою емблему та спланувало заходи, спроможне прорости навіть серед асфальту в центрі міста!» Н.М. Собчук

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…»

21 березня бібліотекарем школи Ніверчук Т. П. спільно з вчителем української мови та літератури Васик М.В. було організовано літературну кав’ярню, приурочену 87–літтю Ліни Василівни Костенко та Всесвітньому дню поезії.

Тиждень «Світ без насильства»

пройшов у школі з 13 по 17 березня. Вчимося спілкуватись, дружити, розвиваємося та пізнаємо один одного в спільній творчій діяльності!

17 березня у 10 класі проводився захід, пов'язаний із знанням права учнями. Захід був у вигляді вікторини, що сприяло кращій обробці інформації і запам'ятовуванню. Лектор, Ірина Миколаївна, юрист Хмельницького будинку юстиції, чудово співпрацює з дітьми, привітна у спілкуванні та компетентна у своїй справі. Окрім того, вона заохочувала десятикласників проводити подібні вікторини, опитування та правові брейн-ринги ще й серед інших класів, щоб кожен з нас, дорослі та малі, не лише знали, але й могли захистити свої права.

«Битва класів»

відбулась у школі 15 березня між учнями 7-А (команда "Енерджі"), 7-Б ("Шалені яблучка"), 8-А ("Торнадо") та 8-Б класу ("Соколята").

Шевченківські дні

проходили у школі з 1 по 10 березня.

Борітеся – поборете,
Вам бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!

Змагання із стрільби

відбулися у школі до свята весни серед жіночого колективу школи. У напруженій боротьбі перше місце посіла учениця 10-го класу Прокоп'юк Галина, друге місце - учитель початкових класів Іванова Тетяна Цезарівна, третьою була учениця 5-го класу Логвін Вікторія. Усі учасниці отримали масу задоволень, а переможці грамоти і привітання.

Тиждень математики

з 27 лютого по 3 березня пройшов цікаво й захоплююче.

Предмет математики настільки серйозний, що не треба нехтувати можливістю зробити його цікавим (Блез Паскаль).

Тиждень профорієнтації

у нашій школі з 20 по 24 лютого проходив цікаво та насичено: було проведено соціально-педагогічні дослідження професійних інтересів та здібностей учнів 8-9 класів; учні 9-11 класів та їх батьки мали можливість отримати у фахівців психологічної служби консультації з профорієнтації; для учнів 8‑х класів були організовані екскурсії в міжшкільний навчально-виробничий комбінат м. Шепетівки.

«Юні козаки Поділля»

щорічні змагання з військово-прикладних видів спорту між навчальними закладами міста, присвячені Дню визволення міста від німецько-фашистських загарбників відбулися 24 лютого у ЗОШ №1

«День відкритих дверей»

відбувся 23 лютого у нашій школі. Кожен школяр бажає урізноманітнити шкільні будні усілякими заходами, святами, акціями.

Доки існує мова, існує народ

До Міжнародного дня рідної мови 21 лютого у школі пройшли різноманітні заходи: від випуску тематичних газет до диктанту єдності.

Міський огляд художньої самодіяльності

відбувся 21 лютого. Вітаємо учасників колективу "Віночок" з перемогою у номінації "Фольклор" та ляльковий театр "Буратіно" з почесним ІІ місцем. Дякуємо за гарну роботу художнім керівникам колективів Ніверчук Тетяні Петрівні, Артемчук Діані Дмитрівні та Шульгіній Аллі Сергіївні.

Сьогодні, 20 лютого, учні та вчителі нашої школи вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

17 лютого в нашій школі відбувся психолого-пеагогічний семінар для практичних психологів ЗНЗ, ПНЗ, ДНЗ на тему «Арт-терапія як інноваційна технологія з розвитку емоційного інтелекту»

В рамках конкурсу шкільних медіа на тему "Євробачення і українська пісня" нам вдалося взяти інтерв'ю у Джамали, яка принесла перемогу і славу Україні у минулому році на відомому європейському пісенному конкурсі. Щиро вдячні за співпрацю!!!

Незалежна Україна 15 лютого офіційно вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виведення військ з Афганістану. Учні нашої школи поклали квіти до пам'ятника Чорний тюльпан, вшанувавши пам'ять загиблих воїнів.

Творчість не може з’явитися на порожньому місці, її треба культивувати. Кожна дитина є неповторною і водночас індивідуальною. Сучасні тенденції соціального розвитку ставлять перед освітою нові задачі - відхилення від орієнтації на «середнього» учня, підвищений інтерес до обдарованих і талановитих дітей, до особливостей розкриття й розвитку їх здібностей у процесі освіти. Матеріали лютневої педагогічної ради колективу ЗОШ №1

Засідання Творчої лабораторії

вчителів початкових класів і вихователів ДНЗ "Вчимось один в одного" відбулось 9 лютого 2017 року на базі ДНЗ №11 "Дзвіночок" і початкової школи ЗОШ №1. Тема засідання - "Ефективність інноваційних технологій у забезпеченні наступності"

Тиждень толерантності

фахівці психологічної служби навчального закладу (психолог Мулько В.М. та соціальний педагог Дерезюк Н.О.) провели ряд просвітницько-профілактичних заходів серед учнів 5, 6 класів з метою формування толерантного ставлення один до одного

Тиждень зарубіжної літератури

відбувся з 6 по 10 лютого і нікого на залишив байдужим. Протягом п’яти днів учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, брали активну участь у різних конкурсах і вікторинах.

3 лютого у 10 класі пройшла виховна година на тему "Ми - майбутні політичні лідери". Суть уроку полягала у тому, щоб кожен із старшокласників знав та умів використовувати свої політичні права. Також розглядались питання проблем сучасної молоді у Шепетівці та способи їх вирішення. Для детальнішого пояснення був запрошений депутат Шепетівської міської ради Сорока Дмитро Леонідович, який заохочував учнів до боротьби за гарне майбутнє своєї держави.

Змагання з біатлону

для старшокласників відбулись 30 січня. Завдяки тому, що сніг ще лежить, ми змогли познайомити дітей із зимовими видами спорту.

«Тиждень початкової школи»

З 23 по 27 січня в нашій школі проходив «Тиждень початкової школи», який сприяв розвитку пізнавальної активності учнів, їх творчих здібностей, формуванню навичок здорового способу життя, виховував любов до рідної мови та України

Олімпіади

Вітаємо переможців олімпіад з базових навчальних предметів та бажаємо успіхів у майбутньому!

День Соборності України

Інформування «Моя Україна – єдина і вільна», тематичні малюнки, волонтерська акція «Подаруй тепло воїнам АТО» та флешмоб «Україна – єдина!». Так у нашій школі відзначили День Соборності України. Святкового настрою додав Гімн України у хоровому виконанні всіх учнів та вчителів школи. Такі заходи мали єднальний характер і додали надзвичайно позитивних емоцій!

Фоторепортаж

«Битва класів»

Який вигляд мала мапа, знайдена в Україні близько 15 тис. років тому? Як називається перша українська комп’ютерна гра, яка вийшла у 2007 р. і стала популярною на весь світ? На ці та інші питання знають відповіді учні нашої школи. 19 січня вперше у нашій школі відбулась інтелектуально-розважальна гра «Битва класів»

У 7-А класі відбулася виховна година, присвячена Дню Соборності України. Учні із цікавістю брали участь у вікторинах на знання символіки та традицій українського народу. Також показали гарні знання з історії України, вразили цікавими та змістовними повідомленнями з теми

12 січня в рамках корисних канікул класним керівником Васик М. В. спільно із учнями 9-А класу було проведено тренінг на тему: «Вибір професії. Як діяти, щоб не помилитися в майбутньому?». Метою даного заходу є допомогти старшокласникам правильно та свідомо обрати професію, спираючись на власні здібності, інтереси та можливості, пізнати себе

Під час зимових канікул учні 6-Б класу вивчали народні традиції святкування Різдва. Вони стали учасниками заходу, який проводився 10 січня у краєзнавчому відділі музею М.Островського і мав назву "Колядки із старої шухлядки"

Новорічні свята

Напередодні канікул, 27 - 29 грудня в школі відбулося святкування Нового року. Всі готувались заздалегідь: хтось прикрасив вестибюль школи новорічними композиціями , а хтось намалював новорічні газети. Учні 1-4 класів поринули у «Лісову новорічну казку» . Між учнями 7-х класів відбулось змагання у "Новорічному квесті" , а старшокласники в ефірі «Новорічного ТБ» показали багато старих казок і мультфільмів на новий лад, запальні пісні і танці.

День Святого Миколая

Ми довго чекали цього свята. І сьогодні нарешті до учнів нашої школи завітав Святий Миколай разом зі своїми ангелами. Вони зайшли у кожен клас, щоб привітати дітей солодощами і теплими словами. Помічниками Миколая сьогодні були голова Шепетівської міськрайонної організації ПП "За конкретні справи" Ординський В.Й., депутати міської ради Савчук Р.В. та Костюк В.В.. Від усіх дітей щиро вдячні за солодкі подарунки.

День англійської мови

було проведено в школі 14 грудня. Кожен бажаючий міг долучитися до заходів, які проводилися у школі в цей день. На першій і другій великих перервах на учнів у вестибюлі школи чекало Різдвяне караоке.

Вітаємо Олю Лисюк, ученицю 9-А класу, з перемогою

у IV етапі Всеукраїнського конкурсу творів-есе до 160-річчя з дня народження І.Я. Франка. Оля запрошена до м. Києва для нагородження, що відбудеться 15 грудня 2016 року. Бажаємо творчих злетів та успіху.

Одним з найвеселіших свят народного календаря є 13 грудня - Андрія Первозваного

З радістю зустріли це свято і учні нашої школи. Учні 5-А класу дізналися багато нового про традиції цього дня. З жартами та посмішками вони взяли участь у грі-обряді "Калита"

Вітаємо переможців конкурсу - захисту наукових робіт МАН:

  • Устімову Анну, 11 клас – 1 місце (фольклористика, вчитель Сокальська Т.П.)
  • Півня Олександра, 10 клас – 2 місце (українська література, вчитель Васик М.В.)
  • Літвін Марію, 11 клас – 2 місце (психологія, МНВК)
  • Крилюка Максима, 9-А клас – 3 місце (англійська мова, вчитель Смажна Я.І.)

Битва шкіл-2

8 грудня, у місті Славута, наша школа захищала честь на всеукраїнському конкурсі «Битва шкіл» та зайняла 3 місце. Я, капітан команди, дуже хвилювалась, відповідаючи на запитання. Найцікавіше те, що питання дійсно складні, на ерудицію, але не менш важливою була швидкість.

Всеукраїнський тиждень права

стартував 5 грудня. У рамках Тижня та з метою поширення серед учнів знань про права дитини, про нерозривний зв'язок прав та обов’язків, уявлення про захист прав дитини в Україні в школі проведено бесіди, конкурси на правову тематику. Доповнили правову культуру учнів 5-11 класів інформування з теми «Проблема прав людини в сучасній Україні», виставка-конкурс малюнків «Сучасна Феміда: як я її бачу», книжкова виставка «Правова книжкова полиця».

«Життя – мов спалах»

2 грудня учнями 9-А класу разом з класним керівником Васик М. В. було проведено літературний вечір на тему, присвячений пам’яті наймолодшого Героя України Степана Чубенка.

1 грудня перестало битися серце Тетяни Єфремівни Сидорової, вчителя трудового навчання нашої школи, педагога з великої літери. Без перебільшення можна сказати, що це було життя, віддане учням, вихованцям. У пам’яті колег та учнів Тетяна Єфремівна залишиться людиною із щирою душею та добрим серцем. Вона була взірцем доброзичливості та людяності у наш нелегкий час. Наші серця сповнені скорботи за колегою, педагогом, подругою, яка раптово відійшла у вічність. Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким Тетяни Єфремівни. Світла їй пам'ять!

Битва шкіл

1 грудня у м.Славута відбулася інтелектуальна "Битва шкіл"! І ми, звичайно, взяли в ній участь. Команда "Діамантів" (учні 9-10 класів) визнали кращою і запросили взяти участь в наступній грі, яка відбудеться в м.Хмельницькому 8 грудня.

Патріотичний марафон

серед учнів 7-8 класів нашої школи відбувся 30 листопада. Сам конкурс не мав переможців, оскільки суть подібних заходів у розкритті талантів. Окремі найяскравіші учні були нагороджені грамотами, які мають стимулювати їх творчість.

Вітаємо Лисюк Ольгу,

ученицю 9-А класу, з перемогою в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Школа відсвяткувала 80-річний ювілей

«Захисти солов'їну – збережи Україну!»

саме під таким гаслом проходив тиждень української мови та літератури з 7 по 11 листопада. У рамках тижня відзначався і День української писемності та мови, а також День Нестора Літописця (09.11.16) як знак вдячності нащадків тому, хто стояв біля витоків національної писемності та книжного слова.

Школа продовжує співпрацю з Корпусом Миру США

Ось і цього року в школі буде працювати волонтер Корпусу Миру Mіс Міа. Вона викладатиме англійську мову у дітей 5-10-х класів протягом півтора року нарівні з українськими вчителями

Інавгурація президента школи

відбулась 4 листопада. В присутності членів шкільного парламенту і адміністрації школи Сорока Марія прийняла присягу. Прем'є-міністром школи була призначена Динисюк Аліна. Також під час урочистих зборів, члени парламенту обговорили склад міністерств та плани на майбутнє.

«Благодійність замість квітів»

3 листопада учні 6-В класу разом із класним керівником Гоняк О.В. відвідали дитячий реабілітаційний центр

Екскурсія в м. Хмельницький

26 жовтня група учнів 5-8-х класів чудово відпочила в м. Хмельницькому

Обрано президента школи

21 жовтня учні і вчителі обрали президента шкільного парламенту - ученицю 10-го класу Сороку Марію.

Вітаємо Остапчук Анастасію та Дячук Вікторію,

які посіли І місце серед учасників старшої ланки в міському фестивалі патріотичної пісні "Україно, любий краю!", який пройшов 20 жовтня в ЦДЮТ

«Творчий портрет»

19 жовтня відбувся черговий захід серед шостих класів, що підтримує творчий та інтелектуальний хист, допомагає показати себе у власній галузі та відкривати таланти у кожному з учнів

«Твори! Вигадуй! Спробуй!»

18 жовтня в школі відбулось традиційне свято для учнів 5-х класів "Твори! Вигадуй! Спробуй!"

«Дякуємо Вам!»

Учні 9-Б класу висловлюють щиру подяку командуванню частини за цікаву та змістовну екскурсію

Козацькі розваги

13 жовтня відбулась спортивно-розважальна програма "Козацькі розваги" для 3-х класів

до Дня захисника України

13 жовтня відбулась зустрічі між командами 10 і 11-х класів ЗОШ №1 з військово-прикладних видів спорту

День вчителя

30 листопада учні нашої школи привітали своїх вчителів з професійним святом

Година спілкування в 2-А класі

Ввічливість є однією із тих рис, які прикрашають життя людини. Радість від приємного спілкування, із взаємною ввічливістю надає снаги на цілий день

Засідання міської творчої групи

27 вересня 2016 року в ЗОШ №1 відбулося перше засідання міської творчої групи «Педзнахідки» вчителів початкових класів

День партизанської слави

23 вересня учні 7-А класу вшанували пам'ять Валі Котика і поклали квіти до його пам'ятника

Флеш-моб

21 вересня учні школи взяли участь в акції до Міжнародного дня миру

Олімпійський тиждень

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнів фізичного і морального здоров'я з 12 по 16 вересня в нашій школі проведений Олімпійський тиждень.

Флеш-моб

1 вересня 2016 року після урочистої лінійки учні 7 – 10-х класів провели флеш-моб "Активний громадянин" , а учні 5 – 6-х класів зібрались на флеш-моб "Патріотична алея"

Свято першого вересня

Штагріна Ірина, учениця 10-го класу: "Я гадаю, що в цей день кожен згадав як вперше переступив поріг школи, як боявся відпустити руку мами та тримав в долонях величезний букет для своєї першої вчительки."

День прапора

Дорогі учні, шановні батьки, працівники навчального закладу!

Вітаємо вас з Днем Державного прапора України та 25-ю річницею Незалежності України!


Інформація про діяльність навчального закладу

Мова освітнього процесу - українська

Статут гімназії №1 Шепетівської міської ради Хмельницької області

Провадження освітньої діяльності

Структура та органи управління Шепетівської гімназії №1

Всі документи

Навчання в умовах воєнного стану

Вакантні посади станом на 05.09.2023 н.р. - відсутні.


Фінансова діяльність

Фінансова звітність

Публічні закупівлі

Благодійний фонд


Шепетівський благодійний фонд

"Батьки-дітям"

ЄДРПОУ 38720136
Номер рахунку: UA913052990000026007026001409
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ЄДРПОУ банку 14360570
Код банку 305299


«Рукопис» - Інформаційно-розважальний вісник учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

«Free Time» - Офіційний канал шкільного телебачення учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

PROшколу: ЗОШ №1

Соціальна реклама (ситуації)

«Країна на ймення школа»

«Музей рідної школи»

«Благодійний концерт «Дітям Донбасу»

«Змінюючи себе, змінимо світ»Пам'ятай

Безпечна поведінка під час зимових канікул

Правила безпеки вдома, на вулиці, на воді та в Інтернеті

Звернення до батьків

Консультативний центр щодо допомоги сім’ям з дітьми, які виїхали за межі країни та зіштовхнулися з низкою проблемних питань


Уповноважена особа з питань протидії домашнього насильства

STOP БУЛІНГ

Національний портал з імунізації


Пам'ятка населенню щодо дій в екстремальних ситуаціях


Фільм «Країна на ймення школа»

Фільм «Музей рідної школи»

Фільм «Благодійний концерт "Дітям Донбасу"»

Фільм «Змінюючи себе, змінимо світ»


Понад бар'єрами

Кращий випускник

Гордість школи

Тези учнівських наукових робіт


Таланти

Проба пера

Фольклорний гурток «Віночок»

Вокальна група «Камертон»

Захоплення родини Максимюк

Захоплення родини Лінник

Захоплення родини Войтович

Захоплення родини Линник


Картинні галереї

Іванової Катерини

Мазуркевича Назара

Федосєєвої Катерини

Кіракосян Маргарити

Васильченко Анастасії

Сільвестр Аліни

Яцюк Вікторії

Яцюка Івана


З історії школи

З історії школи

Благодійні ярмарки

Благодійні ярмарки

Школа майбутнього першокласника

Школа майбутнього першокласника

День української хустки

День української хустки

Кольоровий тиждень

Кольоровий тиждень

Жінки в житті Шевченка

Жінки в житті Шевченка

Семінар НУШ

Семінар НУШ

«Люби і знай свій рідний край»

Люби і знай свій рідний край

Новорічна феєрія

Новорічна феєрія - 2020

Осінній дивограй

Осінній дивограй-2020

Новорічні свята

Новорічні свята

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Пасхальний декор»

«Пасхальний декор» - 2019

Новорічні композиції

Новорічні композиції

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва - 2018

«Осінні мотиви»

Осінні мотиви - 2018

«Подільські писанки»

«Подільські писанки» - 2018

День соборності України

День соборності України

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Барви осені»

Барви осені - 2017

Дитячий форум у Львові

Дитячий форум у Львові - 2017

«Темп»

Літній табір 'Темп'

День соборності України

День соборності України