Головна

Карта України,

виготовлена учнями школи

до Дня Миру

Фотогалереї

Події І півріччя

Конкурс «Україна святкує» від видавництва «Астон»

Приємний сюрприз за активність і творчий підхід отримала ЗОШ №1 за новорічно-різдвяні лепбуки, виготовлені учнями нашої школи. На дітей та педагогів чекають після дистанційки подарунки!

Пишаємося юними дослідницями ЗОШ №1

Зимова пора - час приємних привітань! За поповнення скарбнички шкільних здобутків, грунтовне етнологічне дослідження та виступ на ІІ-й Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції сьогодні адресуємо вітання Балагур О., учениці 9-А класу, Мельник К., учениці 7-А класу та керівникам Васик Марині Вікентіївні, Лясковській Ніні Сергіївні. Пишаємося, що дослідження учениць ЗОШ №1 увійдуть у збірку наукових праць. А ще вітаємо Балагур Олександру, ученицю 9-А класу, як дипломантку Всеукраїнського конкурсу есе імені С.Кемського до Дня Гідності та Свободи та керівника Васик Марину Вікентіївну.


Вітаємо шкільного психолога

Радченко Катерину Олегівну із здобуттям диплома Міжнародної благодійної організації «Служба порятунку дітей» за успішне навчання та проведення уроку-тренінгу «Особиста цінність та безпека» з попередження та захисту дітей від насильства. А також - з успішним завершенням навчання, опануванням навичок створення безпечного цифрового середовища для дітей та отриманням сертифікату в рамках «Школи онлайн-безпеки», організованої ГО «МІНЗМІН», за сприяння Міністерства цифрової трансформації України.


День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків

17 грудня чарівне дійство завітало до учнів Шепетівської ЗОШ №1. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Відомі казкові персонажі – Янголи, Антипко, Святий Миколай, Снігуронька, Зимонька-зима завітали в гості до учнів, подарували море емоцій, гарного настрою, пісень і хороводів. Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах. Кульмінацією свята було вручення солодких подарунків дітлахам від друзів закладу. Дякуємо нашим гостям за чудові подарунки учням!


Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Долучилися до даної акції і учасники освітнього процесу ЗОШ №1.

Передаємо естафету #Шепетівська_СЗОШ_2


Від STEM до STEAM!

День п'ятий

Продовжуємо експериментувати. Про що дізналися, готуючи проєкти, діти? Виявляється, ДЕСЕРТ перекладається як «стіл без тарілок». Історія десертів бере свій початок з античних часів. В Україні з давніх часів пекли медовий хліб, різноманітні вироби із дріжджового тіста, ягоди вишні, сливи, смородини, малини, журавлина витримані у медові. Європейський десерт - це еклери, бізе та інші. Східні - халва, рахат-лукум, щербет. Серед цікавих учнівських історій-проєктів була і казка...з присмаком солодощів: жуйок, цукерок, мармеладок, карамелі. Театралізовану виставу повісті американського письменника Роальда Дала «Чарлі та шоколадна фабрика» виконали юні актори з 7-А класу «Забіяки». Усі присутні глядачі весело провели час та пройнялися шоколадним настроєм, мармеладними усмішками та жуйковими вибухами радості й сміху. Чекаємо ідей. До зустрічі на нових локація STEAM-освіти у ЗОШ №1.

Від STEM до STEAM!

День четвертий

Продовжуємо експериментувати. Про що дізналися, готуючи проєкти, діти? Виявляється, тема солодощів актуальна для музичного мистецтва: про смаколики співають і танцюють навіть у балеті. А «Тістечка Сергія» - всім смакують! А яке обладнання використовують для приготування солодощів? Що таке «ступка», «прихватка», «вінчик»? Саме на ці питання відповідали учні 6 класів. Андрій Тарасович демонстрував кухонне начиння, а ще показав вироби своїх учнів. Дізнавайтесь про солоденьке більше. ДАЛІ БУДЕ...

Від STEM до STEAM!

День другий

Продовжуємо дивуватися та розвиватися під час ТИЖНЯ СОЛОДОЩІВ. Різноманіття цукрових рослин - тема учнів 7-Б класу. З яких рослин варять цукор? Як захистити рослини від шкідників? Які нові культури виводять? Де в Україні, області варять цукор? На ці та інші питання шукали відповідь учні 7-Б класу! Сінабоне - традиційні американські булочки - спробували учні 5-А класу, розповіли про них учні 6-В класу. Як зробити упаковку самостійно? І знову допоможе Лідія Вікторівна з майстер-класом. А який вигляд мали обгортки цукерок і шоколадок у минулому столітті - продемонстрував Андрій Тарасович власну колекцію фантиків. ДАЛІ БУДЕ...

Від STEM до STEAM!

День перший

Учні та вчителі продовжують експериментувати та поєднувати те, що поєднати здається неможливо. 30 листопада у ЗОШ №1 розпочався Тиждень солодощів. Учні 4-В і 2-В класів дивували всіх своїми поробками "Солодощі своїми руками". А ви знали, що шоколад корисний? Про це, і не тільки, учні дізнались під час перерви "Солодка хімія". Чи знаєте ви, як поставити наголос у слові льодяник? Чи використовуєте ви українські назви солодощів? На ці та інші питання дали відповідь учні 6-Б класу. Майстер-клас від Лідії Вікторівни Давидової з оформленння цукерок, якими ви можете пригостити друзів, був цікавим та актуальним у передноворічні свята! ДАЛІ БУДЕ...


«Моя громада і я»

Добровольський Дмитро, Гоняк Сергій та Приймак Ілля під керівництвом Л.В.Гасюк здобули І місце у обласному заочному конкурсі презентацій «Моя громада і я», який проводився Хмельницьким обласним центром зайнятості (в рамках реалізації комплексного профорієнтаційного проекту для молоді «Успішна молодь – успішна громада»). Участь у конкурсі посприяла професійному самовизначенню хлопців та орієнтаціі на здобуття професій та спеціальностей, актуальних на ринку праці, і зокрема, для нашої громади.


День толерантності

16 листопада учасники освітнього процесу ЗОШ №1 долучилися до відзначення Міжнародного дня толерантності. В рамках тематичного дня учні брали участь у флешмобі «Ланцюг толерантності», розвивальному занятті «Квітник доброзичливості"» долучилися до арт-перерви «Планета толерантності» та хвилинки позитиву «Поділись своєю добротою».

Усміхнімося один одному - і на землі стане усім комфортніше!


Тиждень безпеки дорожнього руху ЗОШ№1


ЗОШ №1 ОТРИМАЛА СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА МІЖНАРОДНОГО УРОКУ ДОБРОТИ

Щиро дякуємо кожному педагогу за прикладені зусилля, зацікавлені та щасливі обличчя дітей. І пам'ятаймо, що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них робить наш світ кращим.


У рамках «Акціі вітамінноі вдячності за добру справу»

12 листопада було відзначено усіх учнів, які ще у вересні приєднались до екологічного івенту - Всесвітнього дня прибирання та Всеукраїнської кампанії «Побачив?Прибери!». Свою вдячність за виховання ековідповідальної поведінки учнів ЗОШ №1 висловили співорганізатори кампанії - волонтери Міжнародгого молодіжного руху-спільноти School Recycling World та компанія «Рepsico Україна».


9 листопада День української писемності та мови


З 09.11.2020 у ЗОШ №1 запроваджується змішана форма навчання


НЕПОПРАВНА ВТРАТА…

Педагогічний колектив ЗОШ №1 має непоправну втрату. З життя пішла Шевченко Валентина Іванівна, 1956 р.н., вчителька початкових класів, яка за сорок два роки педагогічної діяльності навчила, виховала не одне покоління учнів.

Життя Валентини Іванівни тісно пов'язано із ЗОШ №1. Молодою енергійною випускницею у 1978 році прийшла вона у наш колектив. І хоч життя не простеляло перед нею веселкових стежок, відкидала життєві негаразди й невтомно трудилася. Разом зі своїми учнями Валентина Іванівна сходинка за сходинкою піднімалася на освітянський олімп, долаючи труднощі щоденною працею, несхитною наполегливістю та любов’ю до дітей. Учитель-методист, до останнього продовжувала вчитися, набувати знань для роботи у Новій українській школі, щоб відповідати сучасним викликам, бути разом з колективом.

Сьогодні ми згадуємо Валентину Іванівну як мудру вчительку, яка відкривала дітям невичерпну силу знань, учила розпізнавати добро і зло, радила бути співчутливим до чужого горя; професійного заступника директора, яка дивувала методичними знахідками колег, допомагала молодим педагогам у непростому учительському зростанні; веселу і доброзичливу подругу, з якою можна було поділитися і радістю, і смутком.

Найщиріші співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати сину Олегу та усім рідним і близьким.

Пам’ятаємо, сумуємо. Вічна пам’ять і Царство небесне.

Колектив Шепетівської ЗОШ №1 ім. М. Островського

До уваги учнів і батьків!

З 2-го по 6-те листопада, згідно з наказом №347-од від 29 жовтня «Про організацію навчання за дистанційною формою», для учнів 1-11-х класів запроваджується дистанційне навчання - самостійне опрацювання теоретичного матеріалу, перегляд відеоуроків, виконання творчих завдань, тестів для контролю знань. Ви завжди зможете зв'язатися з вчителем для отримання консультацій через електронну пошту, Вайб-зв'язок. Бажаємо усім успіхів у навчанні!


«Україна… В моєму серці, понад усе!» Під таким гаслом у ЗОШ №1 відбулися заходи з нагоди Дня захисника України. День захисника України - свято, яке переповнює усіх школярів духом перемоги, завзятості та патріотизму. Відбулися козацькі забави в 1-4 класах, де учасники брали активну участь в різних конкурсах, демонстрували свою кмітливість та вміння в естафетах, відбулася вікторина «Козацькому роду нема переводу» для учнів 7 класів. Проведено інформування та виставку до Дня захисника України, учні малювали малюнки для воїнів АТО. Учнівське самоврядування підготувало листівки у формі вишиванки та привітали військову частину. Учні, з усією щирістю дитячої душі бажали нашим захисникам України достатку і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!

14 жовтня об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та державне свято – День захисника України. З нагоди відзначення цих свят вчитель предмету «Захист України» Колодій А.Т. провів урок-подорож «Історія козацького війська» для учнів 10-11 класів. Під час уроку діти поповнили свої знання цікавими фактами про історію виникнення козацтва, героїчні походи та звитяги, звичаї та побут козаків, про видатних гетьманів. Тож учнівський і педагогічний колективи щиро вітають усіх із Днем Захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва! Нехай козацькому роду не буде переводу!

У найтяжчий для України час об’єдналась велика спільнота людей доброї волі – це справжні мужні патріоти-захисники України, зустрітись з якими у музеї Пропаганди мали нагоду учні 9-го класу 9 жовтня. Неординарна зустріч, зворушливі розповіді воїнів ООС України, хвилина мовчання в пам’ять полеглих шепетівчан-захисників, тематичні відеопрезентації, відповіді на запитання школярів – усе це було повчально-цікавим для школярів і назавжди запам‘ятається.


Комп’ютер став настільки звичним у нашому житті, що ми мало замислюємося, скільки цікавих фактів пов’язано з ним, а також із шкільним предметом «Інформатика». У ЗОШ №1 з 5 по 12 жовтня яскраво та насичено пройшов Тиждень інформатики, координаторами якого стали вчителі Василишина Н.В., Рибій І.В., Ковальчук П.М. Учні отримали задоволення від цікавих вікторин, інтелектуальних ігор, конкурсів та суперактивних уроків, пов’язаних з інформатикою. Особливою популярністю у дітей користувались виставка раритетної електронно-обчислювальної техніки та знайомство з роботами MBot. Цікаві заходи проводилися не лише для учнів школи, а й для батьків та вчителів. Для них були організовані екскурсії у новий технологічний кабінет інформатики «InfoKids», де вони ознайомилися з програмами з інформатики для молодших школярів, попрацювали на нових сучасних комп’ютерах. «Інформатика – цікава наука!» - такій вердикт винесли учні, підсумовуючи заходи Тижня інформатики.


Чи замислювалися ви над тим, що про гігієну душі потрібно дбати не менше, ніж про гігієну тіла? Чи здогадувались, як згубно впливають стреси на наш організм та що з цим робити? Відповіді на ці та інші запитання отримали 9 жовтня учні та вчителі нашої школи у

Всесвітній день психічного здоров'я


Виховуємо патріотів

Сьогодні, коли Україна ціною життя Героїв Небесної Сотні і зусиллями українських військових відстоює свободу і територіальну цілісність, національно-патріотичне виховання набуло пріоритетного значення. У рамках Місячника національно-патріотичного виховання змістовною і цікавою 8 жовтня була екскурсія до Музею Пропаганди на експозицію «Борці за Україну». Та найголовніше, що проведений працівниками «Урок мужності» справді знайшов відгук у душі кожної дитини

Місячник національно-патріотичного виховання

6 жовтня учні 11 класу в музеї пропаганди відвідали тематичну фотовиставку «Революція на граніті», а опісля переглянули відеохроніку події, спогади учасників тих подій. Сьогодні, коли Україна веде боротьбу за збереження власної незалежності, варто частіше згадувати ті події, які стали початком краху комуністичного режиму та відновлення незалежності у 1991 році


Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати в дітей чемність, уважне і дбайливе ставлення до братів наших менших, відповідальність за домашніх тварин. Саме таку мету ставили вчителі під час проведення Всеукраїнського уроку доброти 6 жовтня «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Під час уроку учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, про догляд за ними. Пройшов онлайн-марафон фото з домашнім улюбленцем. Під час цих заходів в Шепетівській ЗОШ №1 школярі переконалися у важливості співчуття, співпереживання, гуманного ставлення до братів наших менших – тварин. Діти отримали масу позитивних вражень.


Проєкт «InfoKids»

«Приємна новина для учнів початкових класів ЗОШ №1, їх батьків: у початкових класах, що розміщуються у приміщенні ДНЗ «Дзвіночок», 3 жовтня відкрито сучасний комп’ютерний клас!!! Черговий проєкт, чергову конкретну справу для розвитку дітей, створення безпечних умов для їх перебування у школі реалізовано завдяки участі у проєкті «InfoKids», у якості активних партнерів, батьків, учителів школи! І я цим пишаюся, бо мені як керівнику вдалося втілити в життя маленьку, але важливу для здоров'я дітей управлінську мрію трирічної давності! Отож що таке «InfoKids»??? Проєкт, метою якого є створення сучасних безпечних умов для учнів початкових класів для формування інформаційної компетентності і культури, соціалізації в умовах інформаційного суспільства як на уроках, так і в позаурочній діяльності. Чому? Для чого? Багато років початкова школа ЗОШ №1 знаходиться в орендованому приміщенні ДНЗ "Дзвіночок", в якому не було кабінету інформатики. Із впровадженням в 2-4-х класах предмета "Інформатика" майже 200 учнів у будь-яку погоду – дощ, сніг, вітер - приходили в комп'ютерні класи старшої школи, що знаходяться по вул. Островського, 3, долаючи дорогу з активним автомобільним рухом. Це завжди викликало занепокоєння в адміністрації, батьків та вчителів. У зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), ми мінімізували пересування здобувачів освіти між навчальними кабінетами, виокремили зони переміщення для різних вікових категорій здобувачів освіти. Який конкретний результат проєкту? Нарешті діти початкових класів мають свій сучасний кабінет інформатики із зручними ростовими кольоровими меблями, сучасним комп’ютерним забезпеченням, медіакуточком із плазмовим телевізором, швидкісним інтернетом. Усе обладнання сертифіковане. Відповідно до умов проєкту придбали 10 комп’ютерів, 10 ростових столів під них, 10 кольорових стільців, плазмовий телевізор із підключенням до інтернету.» Собчук Н.М., директор школи


На перший погляд може здатися, що День вчителя нічим не відрізняється від інших професійних свят. Однак для Шепетівської ЗОШ №1 - це одне з головних свят у році. 2 жовтня у цей святковий день всі учні та їхні батьки висловили сердечну подяку тим, хто день у день допомагає виховувати майбутніх інженерів і поетів, художників і політиків, лікарів і бізнесменів. Низький уклін вам, дорогі педагоги, та щира вдячність за вашу натхненну, подвижницьку та самовіддану працю, за непохитну віру у кожну дитину, за подаровану частку душі.


Ведемо електронний шкільний календар подій, аби кожна шкільна подія залишилася у пам'яті дітей, батьків,педагогів ЗОШ №1



«Open air» -

локація на відкритому повітрі, ідея якого народилася після загальношкільного обговорення в «Акваріумі ідей», проєкт який презентувала директор ЗОШ №1 Собчук Н.М.: «Осінь радує теплими сонячними днями. У класах сидіти не хочеться, та й є, куди вивести дітвору під час уроків. Окрім Школи під голубим небом, тепер ще й маємо новий розвиваючий простір – комфортну багатофункціональну зону відпочинку та розвитку на подвір’ї школи, яку радо починаємо використовувати для навчання, проведення тренінгів, квестів, плануємо організовувати тут розвивальні ігри, весняно-осінні пікніки, зустрічі, музичні перерви, інші активності. Нова локація у ЗОШ №1 – це не лише виконання рекомендацій МОЗ щодо проведення уроків на відкритому повітрі, а й можливість відірвати дітей на перерві від гаджетів, із задоволенням відпочити. Яскраві вуличні диванчики, кольорові подушечки, свіже повітря у шкільному садку – саме те, що потрібно дітям, аби бути здоровими!»

НАУКОВОМУ ХАБУ БУТИ!

Як зацікавити учнів фізикою, хімією? І чи можна цього досягти лише на уроках? Ні! Лише уроків – замало. Відповіли ми собі ще два роки тому і почали шукати сучасні форми позакласної діяльності, які б розвивали в дітей інтерес до знань фізико-математичного, науково-природничого спрямування. Організовували інженерні тижні, почали оформлення освітнього простору біля цих кабінетів: старим партам та стільцям дали друге життя, перефарбувавши їх у яскраві кольори, в демонстраційні простори розмістили моделі солі, графіту, галерею відомих фізиків, хіміків. Нам дуже хотілося змінити дизайн коридору, замінити вікна, освітлення, придбати цікаві для дітей локації для відпочинку, щоб усе відповідало НУШівським принципам але, через більш нагальніші потреби, це залишалося тільки планами. Та ми не здалися. Покреативили і, щоб зацікавити учнів, вирішили освітній простір біля кабінетів фізики, хімії пертворити на місце з інтригуючою для дітей назвою - НАУКОВИЙ ХАБ – просвітницький учнівський центр, де цікаво та корисноусі проводитимуть час на перервах, після уроків, розроблятимуть та презентуватимуть спільні проєкти, або ж просто відпочиватимуть у той час, коли класні кімнати провітрюються. Конкурси, квести з фізики, хімії, Дні наук проходитимуть у кольоровій приємній атмосфері. Дітям подобається ця атмосфера і те, що сучасні пуфи-мішки можна носити по усьому коридору. Друзі, чекайте на продовження цієї історії. Адже проєкт лише набирає обертів!!!

Добрі справи ЗОШ №1

Співпрацюючи із Львівським національним медичним університетом ім. Данила Галицького, отримали благодійну допомогу: канцелярські товари та набір для творчості, які як індивідуальний благодійний подарунок вручено учениці школи. Особлива подяка випускниці нашої школи - Жилінській Софії, яка навчається у цьму ВУЗі й особисто долучилася до доброї справи. У школі також пройшла благодійна акція. Допомогу отримав учень 5 класу, сім'я якого опинилася в складних життєвих обставинах. ЩИРО ДЯКУЄМО нашим дітям, батькам, педагогам, усім, хто долучився до благодійності. Пам'ятаймо слова відомого шотландського письменника Вальтера Скотта: "Якщо люди не навчаться допомагати один одному, то рід людський зникне з лиця землі".

День крапки

відзначили в ЗОШ №1 уже другий рік поспіль. Крапка, що в ній особливого? Яка її роль у нашому житті? Учні та педагоги з'ясовували це. У школі проходили поетичні хвилинки "Ода крапці", крапку досліджували діти у різних аспектах: крапка в мистецтві та математиці, проводилися веселі перерви. Ми переконані: крапка- це не тільки розділовий знак, але й початок сюрпризів та відкриттів. Творчі задатки є в кожній людині, але треба докласти зусиль, щоб це зрозуміти.

День здоров'я та спорту

традиційно проведено у ЗОШ №1 11 вересня. Розпочався День із руханки під сучасну музику, для школярів 1-4 класів класними керівниками проведено естафети «Веселі старти». Цей традиційний вид змагань у молодших школярів завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів. Протягом дня проходили безконтактні естафети, динамічні перерви, на яких діти грали у флорбол, фрізбі, стрибали на сучасних скакалках-одноніжках. Цікавим і неочікуваним стала безконтактна естафета між командою учнів та учителів. Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Спортсменів активно підтримували дівчата-чирлідери. Перемогла дружба, адже і одинадцятикласники, і вчителі продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. День був насичений, цікавий та змістовний. Бережіть своє здоров’я, друзі, а головне – завжди будьте у гарному настрої, доброму гуморі.


Осінній дивограй

Чи зустрічали ви жовтого пінгвіна? Чи доводилося бачити великого кита у школі? А кумедних капустяних зайців та їжаків із шишок доводилося бачити на підвіконні? Учням ЗОШ №1 це 10 вересня вдалося!

Море квітів та усмішок

Чи вмієте ви створювати букети або ж композиції? Ні? Тоді майстер-клас від творчої майстрині Линник Лілії іде до вас!? А учні ЗОШ №1 завдяки майстер-класу «Дари осені» навчилися виготовляти квіткові композиції, створювати шедеври з природнього матеріалу, в які вони вкладали свою фантазію і гарний настрій. ?Учасникам пропонувалося вирізати із гарбуза маленьку вазочку та скомпонувати букет із осінніх квітів. ?Дякуємо Линник Лілії Миколаївні за чудовий майстер-клас із виготовлення квіткових композицій та постійну співпрацю з учнівським самоврядуванням школи. Завжди чекаємо на вас у гості в ЗОШ №1 із новими ідеями та майстер- класами.


Наша молодь - агенти змін! Саме вони незаангажовані,амбітні,цілеспрямовані,інтелектуальні, креативні, комунікативні, ризикові та рішучі. У них ми віримо! За ними – майбутнє! Кожен з них –лідер! Саме учнівське самоврядування відіграє провідну роль у набутті лідерських якостей. Учнями Шепетівської ЗОШ №1 4 вересня було проведено «Акваріум ідей», де кожен міг проявити свої організаторські здібності, креативність, ініціативність і запропонувати власну ідею, проект, який був би цікавим учням школи.

ВЕРЕСНЕВЕ ПАТІ У ЗОШ №1

Тематичні виховні години,

уроки,

інтерактивні ігри, розваги, веселощі у Школі під голубим небом,

сюрпризи, подарунки і навіть вересневий флешмоб!

Особливим було це свято для учнів перших та одинадцятих класів, які у дружньому тандемі проходили цікаві випробуванння, що підготували гості свята - панна Осінь, клоунеса-гра, мультяшні персонажі Леді-Баг та Лола. Одинадцятикласники, приймаючи у шкільну родину новеньких школярів, дарували їм кораблики як символ подорожі у Країну знань. Усім першим класам було подаровано корзини з подарунками і кожному першокласнику - значки-відзнаки "УЧЕНЬ ШЕПЕТІВСЬКОЇ ЗОШ1", які вони носитимуть із гордістю!

Крім театралізованих дійств, звісно, були й традиційні моменти. Радо сповістивши про старт нового навчального року і привітавши усіх, директор школи Наталія Собчук офіційно відкрила вересневе свято. День знань пройшов на "ура", і усіх учнів школи покликав веселий гучний перший дзвінок на перший урок. Отже, яскравий, цікавий і радісний старт початку нового року відбувся. То ж і рік навчальний хай буде успішним! В добру путь!


Традиційно напередодні навчального року учителі збираються на педагогічні ради, аби проаналізувати свою діяльність за рік минулий та визначити плани на поточний навчальний рік


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 про продовження карантину до 31 липня 2020р, рекомендації МОН щодо звітування директорів школи через виклад інформації в довільній формі на сайті школи, з метою забезпечення публічності діяльності навчального закладу, прозорості використання бюджетних, позабюджетних коштів надаємо

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ШЕПЕТІВСЬКОЇ ЗОШ №1 СОБЧУК Н.М. про підсумки діяльності навчального закладу у 2019‑2020 н.р та завдання на 2020‑2021 н.р. (26.06.2020)

ШКІЛЬНИЙ КАЛЕНДАР УЧНІВСЬКИХ АКТИВНОСТЕЙ У 2019-2020 Н.Р.


Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць у 10 класах ЗОШ №1 станом на 17 червня 2020 року


До уваги батьків!



Інформація про діяльність навчального закладу

Мова освітнього процесу - українська

Статут гімназії №1 Шепетівської міської ради Хмельницької області

Провадження освітньої діяльності

Структура та органи управління Шепетівської гімназії №1

Всі документи

Навчання в умовах воєнного стану

Вакантні посади станом на 05.09.2023 н.р. - відсутні.


Фінансова діяльність

Фінансова звітність

Публічні закупівлі

Благодійний фонд


Шепетівський благодійний фонд

"Батьки-дітям"

ЄДРПОУ 38720136
Номер рахунку: UA913052990000026007026001409
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ЄДРПОУ банку 14360570
Код банку 305299


«Рукопис» - Інформаційно-розважальний вісник учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

«Free Time» - Офіційний канал шкільного телебачення учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

PROшколу: ЗОШ №1

Соціальна реклама (ситуації)

«Країна на ймення школа»

«Музей рідної школи»

«Благодійний концерт «Дітям Донбасу»

«Змінюючи себе, змінимо світ»



Пам'ятай

Безпечна поведінка під час зимових канікул

Правила безпеки вдома, на вулиці, на воді та в Інтернеті

Звернення до батьків

Консультативний центр щодо допомоги сім’ям з дітьми, які виїхали за межі країни та зіштовхнулися з низкою проблемних питань


Уповноважена особа з питань протидії домашнього насильства

STOP БУЛІНГ

Національний портал з імунізації


Пам'ятка населенню щодо дій в екстремальних ситуаціях


Фільм «Країна на ймення школа»

Фільм «Музей рідної школи»

Фільм «Благодійний концерт "Дітям Донбасу"»

Фільм «Змінюючи себе, змінимо світ»


Понад бар'єрами

Кращий випускник

Гордість школи

Тези учнівських наукових робіт


Таланти

Проба пера

Фольклорний гурток «Віночок»

Вокальна група «Камертон»

Захоплення родини Максимюк

Захоплення родини Лінник

Захоплення родини Войтович

Захоплення родини Линник


Картинні галереї

Іванової Катерини

Мазуркевича Назара

Федосєєвої Катерини

Кіракосян Маргарити

Васильченко Анастасії

Сільвестр Аліни

Яцюк Вікторії

Яцюка Івана


З історії школи

З історії школи

Благодійні ярмарки

Благодійні ярмарки

Школа майбутнього першокласника

Школа майбутнього першокласника

День української хустки

День української хустки

Кольоровий тиждень

Кольоровий тиждень

Жінки в житті Шевченка

Жінки в житті Шевченка

Семінар НУШ

Семінар НУШ

«Люби і знай свій рідний край»

Люби і знай свій рідний край

Новорічна феєрія

Новорічна феєрія - 2020

Осінній дивограй

Осінній дивограй-2020

Новорічні свята

Новорічні свята

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Пасхальний декор»

«Пасхальний декор» - 2019

Новорічні композиції

Новорічні композиції

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва - 2018

«Осінні мотиви»

Осінні мотиви - 2018

«Подільські писанки»

«Подільські писанки» - 2018

День соборності України

День соборності України

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Барви осені»

Барви осені - 2017

Дитячий форум у Львові

Дитячий форум у Львові - 2017

«Темп»

Літній табір 'Темп'

День соборності України

День соборності України