Головна

Карта України,

виготовлена учнями школи

до Дня Миру

Фотогалереї

Школа: учні, події, досягнення

2011-2012 н.рік 2012-2013 н.рік 2013-2014 н.рік 2014-2015 н.рік 2015-2016 н.рік 2016-2017 н.рік 2017-2018 н.рік 2018-2019 н.рік 2019-2020 н.рік 2020-2021 н.рік 2021-2022 н.рік 2022-2023 н.рік 2023-2024 н.рік

Події ІI півріччя

ПРОІНФОРМОВАНІ - ОЗБРОЄНІ!

З метою привернення уваги світової спільноти та підвищення рівня поінформованості населення у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 30 липня проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

Пам’ятай: дотримання простих правил може врятувати життя!

Швед О.С., заступник директора з навчально-виховної роботи


Інформаційні матеріали щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини


ПРОТИДІЄМО ОНЛАЙН-ШАХРАЙСТВУ


Випуск-2023 (11 клас)

Цей день став своєрідним підсумком 11 років важкої, кропіткої, щоденної праці. І результати ВРАЖАЮТЬ! Неймовірний, яскравий квітник юності, творчості, краси розквіт на шкільному подвір’ї Шепетівської ЗОШ №1 9 червня 2023 року!

Батьки, вчителі, гості свята вітали 36 чарівних випускниць та 17 красивих мужніх випускників, які отримали такі довгоочікувані атестати!

10 учнів: Артерчук Вероніка Володимирівна, Балагур Олександра Сергіївна, Безкоровайна Діана Іванівна, Гаврилюк Ангеліна Сергіївна, Гулько Таїсія Андріївна, Гоняк Сергій Ігорович, Дячук Аліна Олегівна, Козакова Софія Ярославівна, Пруднік Олександр Ігорович, Смажний Ярослав Денисович отримали ЗОЛОТІ МЕДАЛІ, а Дитина Ганна Олександрівна - СРІБНУ!

Так багато приємних моментів чекало усіх присутніх! Привітання та напутнє слово директора школи Наталії Собчук. Теплі спогади та мудрі настанови класних керівників Оксани Закревської та Лілії Гасюк. Батьківське благословення, яке обов’язково стане їм оберегом у дорослому житті, та батьківські пісні, які нікого не залишили байдужими. Патріотичне вітання від учня 8-б класу та Кривчука Артема. Яскраве танцювальне шоу від шкільної команди чирлідерів. Жартівливі номінації «Алея зірок» від учнів 9-х класів і багато-багато іншого!

А як дивували самі випускники! Два вальси! Такі різні, але однаково неперевершені! Пісні, які змусили всіх підспівувати, а декого – навіть пустити сльозу! Такий трепетний і натхненний танець Марії Аржанової! І безліч щирих слів, усміхнених облич, дружніх обіймів…

Бажаємо вам, любі випускники, у наступному життєвому етапі не розгубити здобутий у шкільні роки життєвий досвід, не зупинятися на досягнутому, ніколи не опускати руки! І де б ви не були, пам’ятайте про рідну школу, про найкраще місто вашого дитинства, про найпрекрасніше з усіх місць на планеті – рідну Україну!

Фото

Швед О.С., заступник директора з навчально-виховної роботи


Вітання випускникам від директора школи Наталії Собчук!

Шановні випускники, батьки, педагоги, гості свята!

Кажуть: краса врятує світ! І це так! Подивіться, який яскравий квітник юності та краси на шкільному подвір’ї! Вітаймо гучними оплесками цвіт шепетівщини - 36 чарівних випускниць та 17 красивих мужніх випускників, серед яких 11 медалістів!!!

471 день війни, запеклого протистояння, стійкості та боротьби з російським окупантом. А в новинах читаємо: «Випускники танцюють вальс на подвір’ї зруйнованої школи», «Випускники деокупованого села на Херсонщині провели останній дзвоник на руїнах школи»! І віра в те, що все буде Україна, заради нашої прекрасної української молоді, стає ще міцнішою!

Тож доземний уклін, щира вдячність і слава нашим захисникам - Збройним Силам України, медикам, волонтерам, усім, хто наближує нашу перемогу за можливість ошатно і святково вдягнутися, затанцювати вальс з однокласниками на шкільному подвір’ї рідної школи, вручити відзнаки та нагороди випускникам.

Дорогі випускники! Прийміть щирі вітання від колективу школи із завершенням навчального року, здобуттям повної загальної середньої освіти. Кажуть, що талант завжди родом із дитинства… А кожна людина народжується із зернятком у руці... Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Таким плодоносним полем протягом 11 років для вас, випускники, стала Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1. Саме тут ви розвивали свої таланти: спортивні, поетичні, танцювальні, талант до іноземнх мов та робототехніки, ви відточували їх, беручи участь у змаганнях, олімпіадах, ставали сильнішими. Досягаючи успіху або ж зазнаючи невдачі.

Тож бажаємо вам у наступному життєвому етапі не розгубити здобутий у шкільні роки життєвий досвід, не зупинятися на досягнутому, ніколи не опускати руки, бо «Час тихо все забере, і будуть різні в житті муки.

Ви можете абсолютно все. Просто не опускайте руки», а ще бажаю сміливості вашим думкам, упевненості вашим діям, наполегливості вашим характерам. Згадуйте літературних героїв, які багато чому вас навчили, наприклад, «Сміливі завжди мають щастя» (пам’ятаєте, з «Тигроловів»?)

Щира подяка вам, шановні батьки, колеги-педагоги, за те, що ви запалюєте нові зірки на українському небосхилі, віддаючи серце дітям, навчаючи їх добру, справедливості, благородству душі!

Тож, дорогі випускники, юні, красиві, сміливі, розумні, плекайте зернятко свого таланту! Бо вам розбудовувати та відновлювати нашу зболену і зруйновану ворогом неньку-Україну. І де б ви не були, пам’ятайте про рідну школу, про найкраще місто вашого дитинства, про найпрекрасніше з усіх місць на планеті – рідну Україну!

Віват випускникам Шепетівської ЗОШ №1-2023! Слава Україні! Героям слава!

Собчук Н.М., директор школи


Звіт директора Шепетівської ЗОШ №1 Наталії Собчук за 2022-2023 н.р.

08 червня у Шепетівській ЗОШ №1 відбувся традиційний звіт директора Собчук Наталії Миколаївни перед працівниками закладу, батьками. Усі присутні з глибокої аналітичної доповіді ще раз пересвідчилися, скільки зроблено для модернізації освітнього закладу, осучаснення кабінетів, естетичного оформлення школи, створення безпечних умов для навчання усіх школярів, волонтерської діяльності, патріотичного виховання учнів. Два укриття, актова зала, STEM-лабораторія, оновлений (вже третій!) кабінет інформатики, мотиваційні зони, участь у проектній діяльності – це неповний перелік завдань, які ставила перед собою на минулорічному звіті Наталія Миколаївна і виконала, незважаючи на складні умови сьогодення!

У своїх виступах педагоги дякували директору за створення умов для професійного зростання, батьки – за можливість навчатися у безпечному, комфортному, сучасному середовищі. Як результат, 96% присутніх таємним голосуванням визнали роботу директора ЗОШ №1 Собчук Н.М. задовільною і вирішили порушити клопотання перед управлінням освіти Шепетівської міської ради про матеріальне заохочення за створення безпечного освітнього середовища, залучення грантових коштів.

Впевнені, що завдання, які поставила Наталія Миколаївна на 2023/2024 рік, будуть вирішені так само успішно.

Матеріали звіту

Піонтковська Г.Р., заступник директора


Випуск-2023 (9 клас)

75 дев’ятикласників Шепетівської ЗОШ №1 отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти.

Наші неймовірні, чудові , яскраві , юні випускники-дев’ятикласники! Хай легкою буде ваша життєва дорога! Хай мирним буде небо над головою! Хай усі мрії і бажання збуваються! Сьогоднішній день - це старт нового життя, перший крок у чарівну юність…

В добру путь, любі випускники Шепетівської ЗОШ 1 - 2023!

Фото

Швед О.С., заступник директора з навчально-виховної роботи


Список учнів, зарахованих до 1-х класів на 2023/2024 н.р.


ПРОЩАВАЙ, ПОЧАТКОВА ШКОЛО!

Трепетні і ніжні …

Замріяні і такі щирі…

А ще, творчі, яскраві, співочі, артистичні, неймовірні!.. ВИПУСКНИКИ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ!

Вітаємо, вас, дорогі наші четвертокласники, з отриманням першого в житті документу!

Легкого і продуктивного навчання в середніх класах Шепетівської ЗОШ №1!

Швед О.С., заступник директора з навчально-виховної роботи


СВЯТО ГОРДОСТІ ШКОЛИ В ШЕПЕТІВСЬКІЙ ЗОШ №1!

Неймовірне свято Інтелекту, Гордості й Таланту!

Номінація "Юні академіки": більше 30 переможців ІІ і ІІІ етапів предметних олімпіад і МАН!

Номінація "Творчий старт": більше 40 переможців міських, обласних, Всеукраїнських і Міжнародних творчих конкурсів!

Понад 600 переможців різноманітних інтерактивних конкурсів у номінації "Юний інтелектуал".

Також, почесними грамотами були нагороджені учні-волонтери, лідери учнівського самоврядування, вчителі-новатори та найактивніші родини!

Тримаємо освітянський фронт!

Пишаємося кожним, хто є частиною великої дружньої родини ЗОШ №1!

Фото

Швед О.С., заступник директора з навчально-виховної роботи


Кольоровий тиждень

З 1 по 5 травня у Шепетівській ЗОШ №1 проведено тиждень початкової школи під яскравою назвою «Кольоровий тиждень». Кожен день був присвячений певному кольору та мав свою тематику, з якими пов’язані зміст уроків і використаний наочний матеріал, тематичні динамічні перерви і загальношкільні заходи. Відповідний колір був присутній у одязі, в елементах декору, у дитячих виробах та навчальних матеріалах. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, навчали  їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Мета проведення кольорового тижня - використання педагогічних можливостей кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності, креативності; дослідження особливостей значення кольорів; цікаве, веселе, корисне і пізнавальне проведення часу.

Отож КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ У ЗОШ №1!

Понеділок - ЗЕЛЕНИЙ ДЕНЬ - розпочав тиждень початкових класів у Шепетівській ЗОШ №1. Учні із задоволенням дізналися походження слова «зелений», знаходили зелені речі і у школі, і на подвір’ї, висаджували і досліджували рослини (навіть під електронним мікроскопом!), співали зелену пісеньку, слухали зелену казочку, робили зелені поробки, а також скуштували зелені фрукти.

Вівторок - ЖОВТО-БЛАКИЙНИЙ ДЕНЬ - день патріотичний, благодійний. Учні дізнавалися багато про рідний край, його традиції, символи. Однією з найяскравіших подій цього дня став благодійний ярмарок. Учні і батьки продавали і купували, старшокласники малювали патріотичний аквагрим і створили артвол «Побажання ЗСУ». Спільними зусиллями учні, батьки, вчителі зібрали і передали 25 Десантно-штурмовій бригаді на придбання jvi Mavic-3 13 465грн!

Середа - ЖОВТИЙ ДЕНЬ - день творчості, протягом якого учні креативили, співали про сонечко, малювали сонячні малюнки, творили, фантазували і смакували жовтими фруктами.

Четвер - ПОМАРАНЧЕВИЙ ДЕНЬ - день казки. Учні поринули у цікавий та захоплюючий світ. Протягом дня вони приміряли казкові образи і відчули себе справжніми акторами. До учнів початкової школи завітали п’ятикласники з незвичайною казкою "Ріпка на новий лад". Другокласники натхненно пофантазували на бібліотечному уроці «Казкова мандрівка».

П’ятниця - ЧЕРВОНИЙ ДЕНЬ - безпековий. Кольоровий тиждень закінчився справжнім калейдоскопом цікавих заходів із безпеки: квести, вікторини, конкурси , театралізований захід для вихованців дитячого садочка «Дзвіночок» і наших першокласників «Безпека із псом Патроном» і, звичайно, неймовірна зустріч з представниками рятувальної служби, ювенальної превенції та спеціалістом із безпеки Наталією Сташевською.

Особливе значення мала участь в тижні початкових класів учнів і вчителів старшої школи, які проводили майстер-класи, цікаві експерименти, ігри, безпекові та розважальні заходи.

Протягом тижня ми переконалися, як кольори змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, креативність творчий підхід працівників Шепетівської ЗОШ №1, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити цей тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Тож розвиваймо творче мислення учнів через кольори!

Фото

Швед О.С., заступник директора з навчально-виховної роботи


Проект СТАТУТУ ШЕПЕТІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №1

Обговорюємо проект: СТАТУТ ШЕПЕТІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №1

Адміністрація закладу


РІЧНИЦЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

37 років тому, 26 квітня 1986 року весь світ відчув відлуння страшної техногенної катастрофи, спричиненої вибухом четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС.

Сьогодні на виховних заходах, ранкових зустрічах та годинах класного керівника вчителі школи обговорили з учнями причини і наслідки цієї катастрофи, намалювали своїх журавликів і "відправили" їх у небо, на згадку про загиблих героїв-ліквідаторів, пригадали правила радіаційної безпеки.

Все заради безпеки, розвитку та екологічного виховання наших учнів!

Швед О.С., педагог-організатор


420 ДЕНЬ НЕЗЛАМНОСТІ

Жахлива війна, яка жорстоко нівечить мальовничі українські міста, руйнує оселі, забирає життя, безперечно, змінила кожного з нас.

Ми стали єдиною силою! Героїчний подвиг українського народу надихнув Наталію Красову, вчителя географії Шепетівської ЗОШ 1, на проведення неймовірно душевного, щирого патріотичного виховного заходу «420 днів незламності», в якому активну участь взяли учні 11 класів і неймовірні юні патріоти.

Дивлячись на таких дітей, розумієш: ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Швед О.С., педагог-організатор


Урок з мінної безпеки

ПРОІНФОРМОВАНІ - ОЗБРОЄНІ!

Безпека наших учнів завжди була першочерговим завданням для кожного працівника Шепетівської ЗОШ1. А з початку повномасштабного вторгнення небезпек стало ще більше! Дякуємо громадській ініціативі «Друзі Патрона» за чудовий, професійний, дуже інформативний і надзвичайно корисний онлайн-урок з мінної безпеки, до якого долучилися всі класи школи.

Швед О.С., педагог-організатор


Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу!

Вітаємо переможців ІІІ Міжнародного конкурсу для вчителів закладів загальної середньої освіти України "Українознавчі пріоритети освітнього процесу"!

Діана Артемчук - І місце. Авторський навчальний урок.

Марія Усач - І місце. Авторський розвивальний урок.

Олена Дячук - ІІ місце. Авторська розробка виховного заходу.

Ірина Собчук - ІІІ місце. Авторський розвивальний урок.

Працюємо! Розвиваємось! Самовдосконалюємось!

Швед О.С., педагог-організатор


Педрада 30.03.2023

Невблаганно змінюється час, даруючи нам нові можливості, «підкидаючи» нові випробування. Змінюються наші учні, для успішного засвоєння матеріалу їм потрібні цікаві, нетрадиційні форми навчання, нові методи та прийоми.

Вчителі Шепетівської ЗОШ 1 завжди ідуть в ногу з часом, тож 30.03.2023р. нас чекала незвичайна педрада!

Ми проаналізували реалізацію наскрізних змістових ліній під час освітнього процесу. Дослідили модель випускника початкової школи на яскравому майстер-класі вчителів-початківців. Вивчаючи реалізацію наскрізних змістових ліній на різних уроках, ми виконували цікаві завдання, працювали з картками, малювали, складали вірші, дискутували і навіть співали. І наостанок, зіграли у ділову гру «Діамант» і всі разом розробили поради для вдосконалення взаємодії у трикутнику батьки-учні-вчителі, використовуючи інтерактивну дошку Jamboard.

Врешті-решт дійшли висновку: саме наскрізні змістові лінії допомагають сформувати основні компетентності учнів і дати їм можливість краще самореалізуватися в майбутньому.

Фото

Швед О.С., педагог-організатор


Атестація 2023

Атестація - це справжнє свято педагогічних працівників, офіційне визнання їх здобутків, професійних досягнень.

Ми хочемо привітати наших неймовірних, творчих, професійних колег Наталію Собчук, Галину Вихівську, Ірину Волову, Ірину Рибій, Яну Смажну, Юлію Яцюк, Тетяну Костюк, Людмилу Толстюк, Лілію Шутяк, Поліну Ковальчук з успішною атестацією.

Невичерпної вам енергії, незламної сили духу та безмежного оптимізму у вашій праці.

Швед О.С., педагог-організатор


Тиждень грошей

З метою підвищення фінансової обізнаності здобувачів освіти, з 20 березня до 2 квітня учні Шепетівської ЗОШ 1 взяли участь у заходах з фінансової грамотності, присвячених Всесвітньому тижню грошей 2023.

Класними керівниками було проведене заняття на тему "Я та економіка", на якому учні розвивали культуру фінансової грамотності шляхом формування далекоглядної фінансової поведінки та відповідального ставлення до фінансових питань, вчилися приймати зважені фінансові рішення, познайомились з банківською системою України. Учні виготовили креативні поробки на тему фінансів і добробуту, а п’ятикласники написали есе на тему «Вплив фінансових рішень на життя».

Фото

Швед О.С., педагог-організатор


Міжнародний день ЗЕМЛІ в Шепетівській ЗОШ 1

Земля благає про допомогу! Земля закликає не бути байдужими! Отож із метою долучення учнів до ідеї збереження навколишнього середовища, виховання уважного ставлення до тендітного і вразливого довкілля планети Земля в Шепетівській ЗОШ 1 були проведені: виховні години, інформаційні хвилини, qr-квест «Невідома Земля», розмальовували малюнки про Землю, дивились і обговорювали науковий фільм для початківців "Красу планети не зіпсуй-вона одна у тебе є", учні 5-б класу створили екологічний білборд «Земля-наш дім», а учні 9-б класу підготували виступ агітбригади «Заради майбутнього».

Бережімо природу разом!

Фото

Швед О.С., педагог-організатор


Жінки в житті Шевченка

Молодий замріяний хлопець, чий багатогранний внутрішній світ ніби перехлюпується у неперевершені вірші…

Чи уявляли ви коли-небудь Тараса Шевченка таким?

Театралізований захід «Жінки в долі Шевченка» відкрив нам нового Кобзаря.

Декламування віршів Шевченка директором школи Наталією Собчук, попурі на вірші Тараса у виконанні учителя музики Діани Артемчук, акапельне виконання пісні учителем Захисту України Андрієм Колодієм надихало юних акторів!

Старшокласники Шепетівської ЗОШ неперевершено втілили образи самого Тараса Григоровича та його коханих жінок, розкрили внутрішній світ поета, а глядачі пережили найтрагічніші і найщасливіші моменти життя Шевченка.

Щира вдячність акторам - дівчатам і хлопцям: Ані Шеховцовій, Ані Дитині, Діані Безкоровайній, Денисюк Ганні, Вікторії Логвін, Аліні Коваль, Дарії Щирук, Богдану Наумцю, Олександрі Власюк, Артему Чібісу.

Фото

Швед О.С., педагог-організатор


День народження ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

День народження ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ – чудовий час, щоб доторкнутися до вікової мудрості, пригадати пророчі слова Тараса Григоровича… Творчо та креативно пройшов цей день для учнів Шепетівської ЗОШ 1! Цікаві квести (в онлайн і офлайн форматах). Надзвичайні виховні заходи, на яких діти розгадували ребуси, працювали з деформованими прислів’ями, виконували завдання вікторин, малювали і розмальовували малюнки і, звичайно, розповідали улюблені вірші Тараса Шевченка.

Учнів 8-Б класу чекала онлайн-мандрівка «Шевченко від А до Я». Був проведений літературний квест "Лине пісня Кобзарева" у 8-А класі, про те, як відомі та популярні сучасники своєю творчістю вшановують пам'ять Тараса Шевченка, митця слова і пензля, легенди нашого народу, символу волі, незалежності, стійкості, що є найціннішим і найдорожчим для кожного українця зараз. Учні четвертих класів створили яскраву виставку малюнків за віршами Т.Шевченка. Учні 8-9 класів також креативили. Вони створили комікси, постери та графічні малюнки за творами Шевченка. Яскравим фіналом дня стало театралізоване свято «Жінки в долі Шевченка». Твори Шевченка є надзвичайно актуальними сьогодні, вони просто не мають терміну давності.

"Великі поети ніколи не помирають, бо це взагалі не люди, а великі душі." Таким і є для кожного із нас Тарас Шевченко.

Фото

Швед О.С., педагог-організатор


3 березня в школі відбувся БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК!

Члени дружньої шкільної родини Шепетівської ЗОШ 1, об’єднавши зусилля учнів, вчителів та батьків, сьогодні приготували та продала силу-силенну неймовірних домашніх смаколиків! Отримали безліч позитивних емоцій! Спробували себе у ролі продавців та покупців, розвиваючи економічну грамотність та підприємливість. Заробили на потреби ЗСУ 14 145 грн! Дякуємо всім хто долучився, не залишився осторонь! ВИ НЕЙМОВІРНІ!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

Фото

Швед О.С., педагог-організатор


День народження Лесі Українки

Неймовірна, ніжна, сильна, незламна, лірична…

Всі ці епітети можна використати, описуючи і нашу Батьківщину , і нашу неймовірну співвітчизницю - Лесю Українку.

До дня народження відомої поетеси учнів Шепетівської ЗОШ1 чекали різноманітні цікаві активності!

Учні 1а,1б,1в створили «Віночок шани для Лесі Українки». Другокласники виконали цікаві завдання, працювали з філвордом. Третьокласники дослідили біографію Лесі Українки в цифрах. Учні четвертих класів стали учасниками патріотичного марафону. 5А,Б класи з вчителем української мови Ольгою Федорчук пройшли Онлайн -квест " Леся Українка від А до Я". Учнів 8б класу чекав незвичайний урок української мови «Тренувальні вправи. Однорідні означення. (За творами Лесі Українки)» (Марина Васик). Композиції за творчістю Лесі Українки створювали учні 7В (Ніна Лясковська). А Лідія Давидова для 9Б класу провела креативний урок мистецтва «Українська мультиплікація "Мавка "».

Леся промовляє до нас, повчає, надихає, підтримує.

З новими силами - ВПЕПЕД!

Швед О.С., педагог-організатор


День Рідної мови

Рідна мова в рідній школі. Любимо, шануємо, поважаємо. Отож, День рідної мови відзначили цікаво, креативно, неординарно. В 4-А класі проведено захід "Українська мова в цифрах". У 8-Б класі було проведено філологічне панно "Моя зброя - солов'їна". Учні демонстрували створені хмари слів з епітетів до рідної мови, шукали помилки на вивісках, банерах та упаковках товарів, розбиралися у назвах старовинних професій, розгадували зашифровані у ребусах вислови відомих людей про нашу калинову мову (Марина Васик). Модератором шкільного кіноклубу DOCU/CLUB Світланою Фещиною було проведено кінопоказ документального фільму «Мова» (експерт – Оксана Швед) для учнів 9-в класу. Першокласники визначили найкращих знавців рідної мови. Учні 3-б класу складали прислів'я, читали вірші, і, навіть, розіграли п'єсу присвячену українській мові. Учні 7-б і 7-в класів виконали завдання мовознавчої вікторини під керівництвом Тетяни Сокальської. Класні керівники усіх класів провели цікаві і корисні виховні заходи. Найбільше запам’ятався неймовірний і яскравий «Батл поколінь» між командою вчителів і командою учнів 8-а класу (Ольга Федорчук, Оксана Швед).

Усі переконалися та довели ще раз собі, що наша мова - це наша сила, наша зброя, наш оберіг.

Фото

Швед О.С., педагог-організатор


Небесна Сотня

Небесна Сотня… Справжні сини і доньки України! Небесна Сотня… Люди, які за покликом серця піднялися на захист Батьківщини і, не вагаючись, віддали життя за неї. Небесна Сотня… Герої. Безстрашні. Незламні. Непереможні. Їх жертва не буде забутою! Їх смерть стала каталізатором розвитку української свідомості. Небесна Сотня.

Пам’ятаємо!

Швед О.С., педагог-організатор


День єднання

16 лютого, відповідо до Указу президента, в Україні відзначають особливе свято — День єднання... Головна мета цього дня — показати єдність українського народу. І сьогодні це, як ніколи, актуально!

Єднання - це сила духу захисників України!

Це невтомність волонтерів!

Щоденна праця кожного!

Єдність - це віра у світле завтра держави!

Це переконання українців у нашій Перемозі!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Фото

Швед О.С., педагог-організатор


Методичний івент «НУШ у поступі до цінностей»

16 лютого, у ДЕНЬ ЄДНАННЯ, в Шепетівській ЗОШ №1 відбувся методичний івент для заступників директорів із виховної роботи та педагогів-організаторів «Підсумки експериментального впровадження Програми «НУШ у поступі до цінностей» у Шепетівській ЗОШ №1».

Єдналися творчо, активно, креативно, компетентнісно, практично, науково, весело і дуже-дуже продуктивно!

Особливою родзинкою став практичний STEM-захід «Інновації - тренд, що об’єднує!», на якому кожен зміг практично спробувати всі переваги STEM-освіти, опанувати нові, цікаві методики і, на хвилинку, відчути себе дітьми. Говорили про цінності, які виховуємо та компетентності, що розвиваємо.

На завершення учасники сформували мотиваційний напис: «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ».

Тож віримо, діємо і обов'язково переможемо!

Фото

Швед О.С., педагог-організатор


Скарбничка педмайстерності вчителів початкових класів

Діти не навчаються, якщо просто сидять і слухають. Вони мають говорити про те, що вивчають, рефлексувати, зіставляти нові знання з попереднім досвідом.

15 лютого, у ЗОШ №1 відбувся міський семінар на тему "Як зробити онлайн навчання цікавим". На заході були присутні: консультант центру професійного розвитку педагогів Кузмінська Людмила Василівна, директор ЗОШ №1 Собчук Наталія Миколаівна, заступник директора Піонтковська Галина Рафіківна, та вчителі початкових класів міста.

Педагоги ЗОШ №1 представили цікаві ідеї онлайн і офлайн–уроків, поділилися так званими «кейсами дистанційки», запросили учасників семінару взяти участь в опитуванні і виконанні завдань за комп’ютерами і навіть в онлайн-режимі спостерігали за фрагментом онлайн-уроку.

Так, дистанційне навчання може бути цікавим та ефективним, проте більшість учасників освітнього процесу хочуть навчатися очно, бо саме так, на думку учасників семінару, вони набувають соціальних, комунікативних, громадянських компетентностей.

Швед О.С., педагог-організатор


День безпечного Інтернету

7 лютого 2023 року у нашому закладі відзначали День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для учасників освітнього процесу. Для учнів школи проводилися відео-уроки на тему: «Інтернет - користь чи прихована небезпека» з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті. Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті. Також переглянули мультфільм «Найжахливіший тиждень Петрика». Для учнів 7 – 8 класів була проведена інформаційна бесіда «Неприємності в мережі Інтернет». Наголошувалося на позитивному та корисному використанні інформаційних технологій.

Безпечний Інтернет. "Найжахливіший тиждень Петрика!"

Радченко К.О., практичний психолог


2 місце в ОБЛАСНІЙ ОЛІМПІАДІ З МАТЕМАТИКИ!

Найщиріші вітання учениці 9-б класу Бачинській Віталіні та її вчителю Тетяні Кутовій!

БРАВО! Чудовий результат!

Сташевська Н.С., заступник директора з навчально-виховної роботи


Всесвітній день боротьби з нецензурною лексикою

Формуючи практичну здатність послуговуватися державною мовою в різноманітних життєвих ситуаціях та дотримуватися мовного етикету, протистояти засміченості мови, лайливим словам, до Всесвітнього дня боротьби з нецензурною лексикою для учнів закладу проведено онлайн-виховну годину "Нецензурна лексика: за і проти". Учні висловили свої думки про причини вживання табуйованої лексики в нашому мовному просторі. Обговорили шляхи подолання проблеми, дослідили вишукані українські аналоги матюків, що дозволено говорити, коли є така потреба. Класним керівником Мариною Васик 8-В клас проведена інтерактивна година спілкування «Бур’ян у рідній мові – привід для її деградації. Не буде мови – не буде нації». На слайдах демонструвалися помилки на упаковках з товарів та продуктів, їх треба виправити; "вимітаємо суржик з різних професій"; також учні створювали чек-лист порад, як долати бур'ян у рідній мові.

Сташевська Н.С., заступник директора з навчально-виховної роботи


Всесвітній день читання вголос

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році. У закладі проведено флешмоб «Живий ланцюг читання», у якому взяли участь учні 1-А, 2-Б, 3-А, 3-Б, 4-Б. Також біліотекар Тетяна Ніверчук і класні керівники 3-Б Тетяна Костюк, 4-А Олена Дячук провели book slime (реклама книги).

Сташевська Н.С., заступник директора з навчально-виховної роботи


Академічна доброчесність важлива!

«Академічна доброчесність» – саме це поняття із прийняттям 2017 року Закону України «Про освіту» увійшло в словник усіх учасників освітнього процесу: учнів, педагогів, батьків. 30.01.2023 в ЗОШ №1 проведено педраду «Академічна доброчесність як важливий фактор освітньої діяльності: інструменти та процедури», на якій підбито перші результати роботи з розвинення системи доброчесності в школі.

Про доброчесність як нормативну категорію розповіла директор школи Собчук Н.М., з підсумками вивчення «клімату доброчесності» в ЗОШ №1 (аналізом моніторингу думки учасників освітнього процесу; з відвіданих уроків) ознайомила заступник директора Піонтковська Г.Р.

Учителі поділилися практичним досвідом з цього питання. Калейдоскоп порад висвітлив, як впроваджується принцип доброчесності в початковій школі (Костюк Т.В.), на уроках української мови (Федорчук О.І.), математики (Кутова Т.В.), мистецтва (Давидова Л.В.); при роботі над рефератом і написанні наукової роботи (Смажна Я.І.).

Вчителі Рибій І.В., Хаврун Г.Б. продемонстрували роботу Інтернет-сервісів перевірки на плагіат.

Мозковий штурм «Рецепти академічної доброчесності» допоміг підсумувати усі цікаві пропозиції і виробити рекомендацій для подальшої роботи закладу з цього питання.

Піонтковська Г.Р., заступник директора


Події І півріччя


Інформація про діяльність навчального закладу

Мова освітнього процесу - українська

Статут гімназії №1 Шепетівської міської ради Хмельницької області

Провадження освітньої діяльності

Структура та органи управління Шепетівської гімназії №1

Всі документи

Навчання в умовах воєнного стану

Вакантні посади станом на 05.09.2023 н.р. - відсутні.


Фінансова діяльність

Фінансова звітність

Публічні закупівлі

Благодійний фонд


Шепетівський благодійний фонд

"Батьки-дітям"

ЄДРПОУ 38720136
Номер рахунку: UA913052990000026007026001409
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ЄДРПОУ банку 14360570
Код банку 305299


«Рукопис» - Інформаційно-розважальний вісник учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

«Free Time» - Офіційний канал шкільного телебачення учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

PROшколу: ЗОШ №1

Соціальна реклама (ситуації)

«Країна на ймення школа»

«Музей рідної школи»

«Благодійний концерт «Дітям Донбасу»

«Змінюючи себе, змінимо світ»Пам'ятай

Безпечна поведінка під час зимових канікул

Правила безпеки вдома, на вулиці, на воді та в Інтернеті

Звернення до батьків

Консультативний центр щодо допомоги сім’ям з дітьми, які виїхали за межі країни та зіштовхнулися з низкою проблемних питань


Уповноважена особа з питань протидії домашнього насильства

STOP БУЛІНГ

Національний портал з імунізації


Пам'ятка населенню щодо дій в екстремальних ситуаціях


Фільм «Країна на ймення школа»

Фільм «Музей рідної школи»

Фільм «Благодійний концерт "Дітям Донбасу"»

Фільм «Змінюючи себе, змінимо світ»


Понад бар'єрами

Кращий випускник

Гордість школи

Тези учнівських наукових робіт


Таланти

Проба пера

Фольклорний гурток «Віночок»

Вокальна група «Камертон»

Захоплення родини Максимюк

Захоплення родини Лінник

Захоплення родини Войтович

Захоплення родини Линник


Картинні галереї

Іванової Катерини

Мазуркевича Назара

Федосєєвої Катерини

Кіракосян Маргарити

Васильченко Анастасії

Сільвестр Аліни

Яцюк Вікторії

Яцюка Івана


З історії школи

З історії школи

Благодійні ярмарки

Благодійні ярмарки

Школа майбутнього першокласника

Школа майбутнього першокласника

День української хустки

День української хустки

Кольоровий тиждень

Кольоровий тиждень

Жінки в житті Шевченка

Жінки в житті Шевченка

Семінар НУШ

Семінар НУШ

«Люби і знай свій рідний край»

Люби і знай свій рідний край

Новорічна феєрія

Новорічна феєрія - 2020

Осінній дивограй

Осінній дивограй-2020

Новорічні свята

Новорічні свята

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Пасхальний декор»

«Пасхальний декор» - 2019

Новорічні композиції

Новорічні композиції

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва - 2018

«Осінні мотиви»

Осінні мотиви - 2018

«Подільські писанки»

«Подільські писанки» - 2018

День соборності України

День соборності України

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Барви осені»

Барви осені - 2017

Дитячий форум у Львові

Дитячий форум у Львові - 2017

«Темп»

Літній табір 'Темп'

День соборності України

День соборності України

Шепетівська гімназія №1 Телефони e-mail: shzosh1@i.ua ШКІЛЬНІ НОВИНИ НА
вул. Соборності, б.3 директор 4-10-11 Інноваційна діяльність
секретар 4-10-11 Блоги
Освітні сайти
Архів