Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва - 2018
"Осінні мотиви" - 2018
«Подільські писанки» - 2018
День соборності України - 2018
Новорічні композиції - 2017
"Барви осені" - 2017
Дитячий форум у Львові - 2017
"Темп" - 2017
День соборності України - 2017
"Класні" постери
Виставка «Своїми власними руками» - 2014
Новорічні композиції - 2012
Новорічні свята - 2012
"Сонечко" - 2011
"Темп" - 2011
"Водограй" - 2011
Ретро-клас
Педрада
Гості з Хакасії
Правила безпечного Інтернету
Ніколи не давайте приватної інформації про себе (прізвище, номер телефону, адресу, номер школи) без дозволу батьків.
Повідомляйте батьків, старших друзів у разі отримання інформації, що змусить почуватись некомфортно чи має характер залякування.
Зустрічі у реальному житті із знайомими по Інтернет-спілкуванню не є дуже гарною ідеєю, оскільки люди можуть бути дуже різними у електронному спілкуванні і при реальній зустрічі. Якщо ж ви все ж хочете зустрітися з ними, повідомте про це батьків, і нехай вони підуть на першу зустріч разом з вами.
Не відкривайте листи електронної пошти, файли або Web-сторінки, отримані від людей, яких ви реально не знаєте або не довіряєте.
Уважно поводьтеся з паролями: використовуйте складні паролі, не користуйтесь одним паролем для всіх акаунтів, періодично змінюйте паролі.
Встановіть антивірус одразу після встановлення операційної системи і постійно його оновлюйте.
Не здійснюйте фінансові операції без нагляду дорослих.
При проведенні будь-якої фінансової операції через Інтернет уважно дивість на протокол з’єднання. Потрібно, щоб сайт мав ‘https://’ протокол. Сайти, які можуть викрадати дані, використовують протокол з’єднання ‘http://’.
По можливості не робіть он-лайн покупки в незнайомих і маловідомих магазинах. При покупці дивіться на відгуки та рейтинг продавців.
Періодично робіть резервне копіювання важливої інформації.
Періодично перевіряйте Ваші мобільні пристрої на предмет додаткових програм, можливо Ви помітите незнайомі піктограми на головному екрані чи в меню смартфона.
Ніколи не робіть того, що може коштувати грошей вашій родині, окрім випадків, коли поруч з вами батьки.
Завжди будьте ввічливими у електронному листуванні, і ваші кореспонденти будуть ввічливими з вами.
У електронних листах не застосовуйте текст, набраний у ВЕРХНЬОМУ РЕГІСТРІ - це сприймається у мережі як крик, і може прикро вразити вашого співрозмовника.
Не надсилайте у листі інформації великого обсягу (картинки, фотографії тощо) без попередньої домовленості з вашим співрозмовником.
Не розсилайте листи з будь-якою інформацією незнайомим людям без їхнього прохання - це сприймається як "спам", і звичайно засмучує користувачів мережі.
Ви можете звернутися для редагування або видалення інформації про дитину з шкільного сайту на адресу електронної пошти: zosh1nv@i.ua.