Головна

Карта України,

виготовлена учнями школи

до Дня Миру

Фотогалереї

Події І півріччя

STREAM-лабораторія в кабінеті інформатики

Напередоні нового року у Шепетівській ЗОШ 1 отримали нове обладнання: 2 комплекти для робототехніки, 3 базових набори LEGO MINDSTORMS Education EV3, набір винахідника, стіл для роботів, 3D-принтер!!!


«В одну річку двічі не ввійдеш», - вчить античний фразеологізм. Але учениця 10 класу Шепетівської ЗОШ №1 Гаврилюк Ангеліна не упустила моменту сьогодні, 21 грудня, вона змогла повторити успіх дворічної давнини – здобула І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край, в якому я живу» у номінації «Історія освіти» із новою тематичною екскурсією. Ангеліно, це був гідний виступ і яскравий прояв твоїх здібностей, твого таланту, твоєї харизми! Ми впевнені, що досвід участі в цьому конкурсі тебе багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Нагадаємо, що Ангеліна в минулому вже здобула перемогу в обласному етапі. Завдячуємо перемогам Агеліни учителю історії та правознавства ЗОШ №1 Гасюк Лілії Вікторівні. Тож бажаємо нашому екскурсоводу успіхів у майбутніх випробуваннях - обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів “Край, в якому я живу”!


Андріївські вечорниці

13 грудня, об’єднавши зусилля, театральний та фольклорний гуртки ЗОШ №1 продемонстрували старовинні Андріївські і звичаї та обряди, пісні і жарти. Актори та глядачі занурились у колоритну атмосферу, яка здавна захоплювала українців в ніч на Святого Андрія. Але це були не просто розваги, а заклик берегти свої традиції, пам’ятати своє коріння, любити і шанувати рідну землю


Вітаємо нову голову Міської Ради Лідерів учнівського самоврядування - ученицю 10-А класу ЗОШ №1 ГАВРИЛЮК АНГЕЛІНУ!!! Гідна перемога гідної кандидатки! Нових звершень тобі, Ангеліно, на цьому відповідальному посту!

До Міжнародного дня людей з особливими потребами учні закладу взяли участь у флешмобі КВІТЧЕЛ ОБ'ЄДНУЄ! Це дало можливість помріяти, висловитися про вподобання, чесноти та дійти висновку, що ВСІ МИ РІЗНІ - ВСІ МИ РІВНІ! Всі маємо свої мрії, свої сподівання, свої права.


Як приємно, коли шкільні ініціативи реалізуються завдяки небайдужим!

В рамках проекту «Небайдужа громада - активна школа» депутат обласної ради СВІТЛАНА ПАВЛИШИНА подарувала сучасні мобільні дошки, які використовуватимемо як для проведення засідань учнівського парламенту школи, так і в освітньому процесі в цілому. ДЯКУЄМО за неодноразову допомогу у вирішенні проблем, за неоціненну підтримку ініціатив наших учнів! Приємно, коли депутат цікавиться освітніми питаннями, пам'ятає про обіцяне та тримає слово.


Міжнародний День Акварелі

STEM - освіта продовжує дивувати, захоплювати та розвивати! У ЗОШ №1 23 листопада відзначили День Акварелі. Учні 9-Б класу розповіли про історичне походження свята. Учні 5-А, 7-Б та 7-В створили ЛЕПБУК «Акварель», до якого увійшли загадки, кросворди, цікаві факти про акварель, історії та вірші. Учні 6-В класу відвідали віртуальну виставку художника-аквареліста Альфредо Густі Рохо, який започаткував День Акварелі. 3-В клас створив плакат «Весела акварель», малюючи долоньками. Учнівським самоврядуванням було проведено радіоінформування. Протягом дня ми милувались виставкою учнівських робіт, виконаних акварельними фарбами. Діяла віртуальна виставка картин «Вальс Квітів. Акварель»


День ГІДНОСТІ і СВОБОДИ

День, коли ми віддаємо шану мужності та патріотизму ГЕРОЇВ , які восени 2004 та у листопаді 2013 стали на захист прав і свобод людини і громадянина. Ми обговорювали це на уроці-диспуті «Майдан-центр політичного життя сучасної України» з 10-Б класом. Ми співпереживали на виховному заході «І квіти теж плакали» з 8-Б класом. Ми згадували ці події, слухаючи інформування учнівського самоврядування. Кожен бажаючий зміг долучитися до створення інтерактивного плакату «Що таке свобода?» та калейдоскопу побажань Україні. Учні та вчителі ЗОШ №1 долучилися до проведення тематичного заходу «Вільні творять свободу» на площі Т.Шевченка. Наші молитви, слова вдячності та побажання світлого майбутнього злетіли в небо разом із символічними ангелами, зробленими руками наших учнів.


Тренінг «Створення бренду-логотипу навчального закладу»

Кібергігієна, брендбук, контент-план, фітбек… Вам знайомі ці слова? Вірите, до певного моменту ми не зовсім розуміли їх значення. А в сучасному світі без цих знань - ніяк! Саме тому ми 19 листопада зібралися дружньою шкільною родиною (і вчителі, і батьки, і представники учнівського самоврядування), запросили тренера з кібербезпеки та кібергігієни Ольгу ПЕТРОВУ та почали з’ясовувати. Тренінг був дуже цікавим та корисним! Упевнені , що результатом нашої спільної роботи стане успішний розвиток сучасного бренду «ШЕПЕТІВСЬКА ЗОШ №1»!


Онлайн-семінар «Палітра досвіду»

Творчі, креативні, високопрофесійні, компетентні, віддані дітям – саме так можна охарактеризувати педагогів початкової школи Шепетівки. Найкращі якості проявили вчителі 3-4-х класів на онлайн-семінарі «Палітра досвіду», організованому педагогами ЗОШ №1 за сприяння і консультування Шепетівського ЦПРПП (директор Колоднюк О.А., методист-консультант Кузьмінська Л.В). Досвідчені вчителі ЗОШ №1, зокрема модератор заходу Дячук О.О., керівник професійної спільноти вчителів початкової ланки Волова І.І., ставили завдання, які спонукали присутніх проявити комунікативну, інформаційну, соціальну компетентності та навіть – акторські здібності. Захід проводився у формі веб-квесту, на якому педагоги ділилися напрацюваннями і власним досвідом із питань педагогіки партнерства і формувального оцінювання, об’єднавшись у групи теоретиків, аналітиків, дослідників і практиків. Результати роботи – дайджести, постери, діаграми, рутини формувального оцінювання, оптимістичні слогани – розміщувалися на онлайн-дошці Padlet.


День гудзика

17 листопада учні школи долучилися до цікавого stem-заходу - Дня гудзика! Слово «ґудзик» польського походження і означає «гуля». Про це нам розповіли учні 7–в класу. Вперше ґудзики з’явилися у Китаї. Це ми дізнались від учнів 8-в класу. Гудзику присвячені музичні твори і навіть танці, які демонстрували учні 6-в класу. Техніка пришивання гудзиків буває різною, і нею можна прикликати щастя, коханн , любов або достаток,- розповіли учні 5-б класу. Протягом дня ми милувалися виставками малюнків, листівок, газет, виготовлених 2-в, 3-в, 4-в та 5-б класами. А на завершення дня солодкі призи отримали учні, у яких на одязі було пришито найбільше ґудзиків. Безперечним рекордсменом став учень 4-в класу Гаврилюк О., у якого було аж 103 ґудзика! Тож День гудзика був для нас цікавим, розвиваючим, творчим!


Міжнародний день толерантності

16 листопада учні ЗОШ №1 взяли активну участь у відзначенні Міжнародного дня толерантності: учні початкових класів переглядали та обговорювали мультфільми про толерантне ставлення (зі шкільним психологом Катериною Радченко); учням 4-Б класу допомогла створити колаж толерантності Олена Мазурок; учні 5-Б класу перевірили свої знання, виконуючи завдання вікторини «Толерантність»; учні та вчителі школи взяли участь у фото челенджі «Толерантним бути модно»


Творимо добро разом з A’SPIK

Наші вітання переможцям і учасникам творчого конкурсу «ТВОРИМО ДОБРО РАЗОМ З A’SPIK», які отримали цінні подарунки та грошові преміі від Благодійного фонду Олександра Співака та Групи компаній A’SPIK Group.

І місце – Маліновська Аріна, ІІ місце – Лебідь Кіріл, Кочетигов Олександр, ІІІ місце – Музичук Софія.

За результатами глядацьких симпатій (набрали найбільшу кількість вподобайок) стали: Лясковська Іларія, Радченко Дмитро, Тимощук Назарій, Кордас Даніїл, Одуд Анна, Горин Єгор, Шевчук Анна, Кривчук Максим, Шевчук Анастасія, Сомик Юлія, Голощук Андрій

Дякуємо директору фонду Василик Т. П.!


День української писемності та мови

Вшановувати мову потрібно щохвилини , говорити про її неповторність можна вічно! 9 листопада, у День Української писемності та мови, кожен учень ЗОШ №1 дізнався багато цікавого і корисного. Учні 5-11 класів брали участь в лінгвістичному qr-квесті, учні 3-4 класів складали мовознавчі пазли, учні початкової ланки створювали творчі проекти про рідну мову, учні 5-А класу зіграли у мовознавче лото, в 7-А класі було проведено розважально-пізнавальну гру «Де логіка?», учні 7-Б класу перевірили свої знання та інтуїцію у грі «Вірю-не вірю», всі учні прослухали радіохвилинку від учнівського самоврядування «Декілька цікавинок про солов‘їну», в кожному класі було проведене інформування «Мова - ДНК нації». Учні 10-11 класів ЗОШ №1 взяли участь у написанні радіодиктанту Національної єдності


Виїзна педагогічна рада

У жовтні 2021-2022 навчального року для педагогів ЗОШ №1 була проведена виїзна педагогічна рада на тему «Досвід національно-патріотичного виховання у системі освітнього процесу ЗОШ № 1 крізь призму реалізації у закладі Програми «Нова українська школа у поступі до цінностей». Під час виїзного засідання у м. Кам’янець-Подільський педагоги школи ознайомилися з пам’ятками національного значення, відвідали Кафедральный костел, район ратуші, Вірменську церкву Св. Миколая, фортецю, міні концерт органної музики. Окремим пунктом екскурсійної зупинки було с. Зіньків, де, відповідно до теми педради, учасники екскурсії мали змогу познайомитися з історією села, місцевими традиціями, відвідавши підземелля та краєзнавчий музей.


День козацтва. День захисника України

Тиждень перед Днем захисника та захисниці України був наповнений яскравими враженнями, цікавими пригодами та запеклими змаганнями. У школі лунала весела музика, дитячий сміх та щирі слова вдячності всім, хто боронить рідну державу. Першокласники переглядали і обговорювали мультфільми про козацьку звитягу. Учні 2-а, 2-б, 2-в та 3-б класів змагались за звання «Найкращі козак та козачка». Учні 4-А класу отримали посвідчення козачат, а учні 5-А класу були урочисто прийняті до лав джур. Учні 8-х класів помінялись історичними знаннями в Битві класів. Між командами 10-х класів були проведені «Ігри патріотів», учні 10-х класів взяли участь у міському заході посвяти ліцеїстів. Вихованці гуртка «Влучний стрілець» брали участь у міських змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї. (Аржанова Євгенія ІІ місце) Класні керівники провели виховні години, квести, вікторини, уроки мужності, присвячені Дню захисника та захисниці України. Функціонувала книжкова експозиція.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!


Створюємо ліси разом

Чудового сонячного осіннього дня, 8 жовтня, учні 8-Б класу, представники учнівського лісництва «Паросток», взяли участь в акції «Створюємо ліси разом» у рамках програми президента «Зелена країна». Було висаджено 350 саджанців сосни звичайної. Діти не тільки отримали досвід висаджування дерев. Сповнені позитивними емоціями, допомагали відновити лісові насадження, відпочивали, насолоджувалися природою рідного краю.


Всесвітній тиждень космосу

Ви вважаєте, що космос- не жіноча справа? З вами не погодяться учні ЗОШ №1, які протягом Всесвітнього тижня космосу 2021 «Жінки у космосі» (4-8 жовтня) дізналися про величезний внесок прекрасної половини людства в освоєння просторів галактики. Діти долучалися до стріму «Космос - жіноча справа», усного журналу «Українці у космосі», організовано перегляд відеоматеріалів, виготовлені інформаційні стіннівки про жінок, робота яких пов'язана з космосом; у рамках STEM-освіти проведена дискусія «Розвиток жінок в космічних технологіях» та квест «Космос для дітей». Це були насправді КОСМІЧНІ враження!


Усі нагороди знайшли своїх героїв

Протягом 6-7 жовтня у ЗОШ #1 пройшли традиційні Перерви честі. Ми пригадали досягнення і перемоги вересня та нагородили найактивніших учнів і класи, що взяли участь у найбільшій кількості акцій та заходів! В особливій атмосфері відбулась Перерва честі у початковій школі. Діти отримали не лише заслужені подяки, а й подаруночки з мотиваційними написами. Наймолодших директор, Наталія Собчук, порадувала солодкими сюрпризами.


А ми продовжуємо впровадження STEM-освіти!

4 жовтня, у Міжнародний день тварин, учні Шепетівської ЗОШ №1 поглиблювали свої знання про тварин. Діти працювали над різноманітними проектами, підготували виставку «Моя улюблена тварина», вивчили пісні про тварин і провели цікаву руханку англійською мовою, пригадали казки про тварин і навіть показали інсценізацію «Ріпки», створили фотовиставку «Мій домашній улюбленець», підготували тематичні плакати. Заряд позитивної енергії на весь тиждень отримано!


ІЗ ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ! ВІТАЄМО!

Ці слова зустрічали всіх учителів із порогу школиі 1 жовтня. Щирі привітання, цікава концертна програма, перерва честі для вчителів і багато іншого! День був напрочуд святковим та багатим на враження. Приємним сюрпризом стало вітання депутата Хмельницької обласної ради Світлани Павлишиної , яка подарувала працівникам школи приємні хвилини спілкування, щирі та добрі слова побажань із прийдешнім святом. Атмосфера для всіх була насправді теплою та дружньою. Бажаємо працівникам освіти наснаги, терпіння, нових успіхів у роботі та побільше талановитих учнів.

Миру - у ваших оселях, добробуту та процвітання у всіх справах.


«АВТОСТОП»

Яскраво, динамічно, захопливо 28 вересня завершились заходи Місячника безпеки на дорозі виступом команди ЮІР ЗОШ №1 «АВТОСТОП». Разом з учнями 3-4 класів діти пригадали правила дорожнього руху, ознайомились з групами дорожніх знаків, пограли в пізнавальні ігри і просто повеселилися. Усі учасники отримали незабутні враження і безліч позитивних емоцій. Дякуємо нашим ЮІРівцям: Добровольському Дмитру, Козаковій Софії, Сташевській Богдані, Гаврилюк Ангеліні, Бушовській Любові, Безкоровайній Діані, Шеховцовій Анні, Юзвенко Анні. Так тримати!!!


Державна служба якості освіти провела вебінар «Що нового в інституційному аудиті шкіл»


Шановні здобувачі освіти Шепетівської ЗОШ №1!

Адміністрація закладу повідомляє про відновлення освітнього процесу з 27.09.21: повертаємося з дистанційного навчання на очне.

Чекаємо вас, дорогі діти, у школі!

Нагадуємо про дотримання санітарно-гігієнічних вимог та маскового режиму.

Директор ЗОШ №1 Наталія Собчук


До уваги учнів і батьків!

Керуючись рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 року, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021 р. № 954, на виконання листа МОН «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час «жовтого» рівня епідемічної небезпеки», з метою збереження здоров'я дітей та працівників освітній процес 23-24 вересня 2021 року буде організовано таким чином:

1-4 класи – очна форма

5-11 класи - з використанням дистанційних форм навчання

З метою забезпечення ефективності освітнього процесу на сайті школи розміщено платформу «Дистанційне навчання-2021/2022» , на якій учні, батьки знайдуть:

графік проведення уроків,

систематизовані папки для кожного класу,

технологічні картки вивчення предмета.


Президента школи ОБРАНО !!!

Двотижневий передвиборчий марафон 22 вересня завершився занальношкільними виборами. Кандидати в президенти (учениця 10-А класу Гаврилюк Ангеліна, учень 10-А класу Добровольський Дмитро, учениця 9-А класу Дашицька Каріна) спробували свої сили в справжніх дебатах, розробили оригінальні передвиборчі кампанії , відео- та радіозвернення до учнів школи допомогли виборцям остаточно визначитися з голосуванням за кандидата.

Президентом школи став Дмитро Добровольський, учень 10-А класу. ВІТАЄМО!!! Нових звершень та успішного втілення всіх проектів!


Україна прагне МИРУ!

Мир - найбільша цінність людства! Мир- результат щоденної праці кожного! Мир - запорука щасливого життя! 21 вересня, у Міжнародний день миру, учні ЗОШ №1 ще раз пригадали ці прості істини! З нагоди цього свята вчителями були проведені години спілкування «Ми за мир», учні третіх класів створювали макророзмалювку «Голуб миру». Цікавими акцентами святкування стало художнє читання вірша «Хай буде мир» ученицями четвертих класів та яскравий флешмоб «Перлина-Україна» від дівчаток із сьомого та п’ятого класів.


Місячник безпеки дорожнього руху

16 вересня в рамках проведення Місячника безпеки дорожнього руху у ЗОШ 1 відвідали неймовірні гості — працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Учні початкових класів і середньої ланки мали можливість поспілкуватися з ними, розглянути все обладнання, техніку, захисні костюми і навіть приміряти їх. Справжнім сюрпризом для учнів стала демонстрація пожежної та патрульної машин. Дітям ще раз нагадали правила поведінки на дорозі та правила протипожежної безпеки. Школярі були у захваті: отримали безліч корисних інформації та яскравих емоцій. Ми вдячні працівникам служби за їхню роботу та з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі.


Стартував рік STEM-освіти в ЗОШ №1

Днем різнокольорових букетів розпочато 10 вересня рік STEM-освіти в ЗОШ №1. Кожен клас обрав собі колір і виготовив незвичайний букет обраного відтінку. Композиції із живих квітів, смаколиків, стрічок, паперу, дарунків осені та навіть медичних масок були подані на виставці! Учні продемонстрували креативність, винахідливість та майстерність! І в пригоді їм стали шкільні науки. Відзначено найапетитніший букет 4-А класу, найоригінальніший - 11-Б класу, найстильніший - 5-В класу, найкреативніший - 4-Б класу, найяскравіший - 3-А, 7-Б.1-А класів, найтендітніший - 3-В, 6-В та 4-В класів, найкорисніший - 9-Б класу, букет «на злобу дня» - 10-А класу ( за версією учнів школи).

Ми раді, що серед наших школярів є майбутні дизайнери, флористи , інженери. Дякуємо всім, хто долучився до організації цього свята!!!


Адаптація п’ятикласників

Упродовж усього життя нам доводиться адаптуватись до різних ситуацій. Переступаючи поріг школи, дитина також увесь час адаптується: до дітей, до вчителів, до уроків, до нового режиму дня. Одним зі складних адаптаційних періодів є навчання у 5-му класі. З метою надання психологічної підтримки в період адаптації до навчання в середній ланці, знятті емоційного напруження, підвищення мотивації до навчання, формування дружніх відносин у класному колективі психологом закладу Радченко Катериною було проведено Урок – спілкування «Я – п’ятикласник» з учням 5-х класів.


Міжнародний день грамотності

«Грамотність - вид гігієни. Письмо з помилками - то як невимиті руки або нечищені зуби!», - писав Василь Стус.

Ці слова стали гаслом заходів, приурочених до Міжнародного дня грамотності 8 вересня. При вході у школу всіх зустрічала арт-зона «Сім кроків до грамотності». Кожен бажаючий міг виправити помилки в повідомленнях, розміщених на стенді «Грамотним бути модно!». Класними керівниками були проведені тематичні класні години. На уроках української мови діти написали диктанти, демонструючи свою грамотність. Оновлено локацію шкільного буккросінгу, учні активно долучилися до цієі акції. Команди п’ятикласників спробували свої сили, виконуючи завдання квесту. Після нього діти отримали горде звання «ГРАМОТІЙ». Важливо, що кожен у цей день переконався, що грамотність - це не лише складова життєвого успіху людини, а і необхідний «вид гігієни» людського інтелекту.


Спорт-це життя!

Найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а найкращим другом здоров’я був і залишається спорт! Саме тому проведення Олімпійського тижня (6 вересня - 10 вересня) стало доброю традицією в ЗОШ №1. Увесь тиждень на дітей чекали спортивні змагання (з настільного тенісу, футболу, волейболу, стрибків на скакалці), цікаві динамічні перерви, спортивні естафети. Для учнів 5-6 класів була проведена бесіда з медичною сестрою на тему «Культура спілкування». Родзинкою цього тижня стала загальношкільна ранкова зарядка від шкільної команди чирлідерів. Учні початкових класів теж не залишалися осторонь! Для них були проведені креативні ранкові зарядки та цікаві естафети.

Пам’ятаймо, культ здорового тіла, в якому здоровий дух,- пріоритетний для ЗОШ №1.


Перше вересня – День знань!

Для шкільної родини Шепетівської ЗОШ №1 настала довгоочікувана мить — день зустрічей, усмішок, Першого шкільного дзвоника. Гучно, весело та драйвово він пролунав для першокласників. Запальними танцями, іграми, руханками розважали усіх присутніх казкові герої, які завітали на свято. Діти із задоволенням танцювали, брали участь у конкурсах, веселилися.


Державна служба якості освіти України

проводить анонімне опитування серед керівників закладів загальної середньої освіти, вчителів, учнів та батьків щодо організації та якості забезпечення освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році.

Анкетування:

учнів закладів загальної середньої освіти

батьків учнівІнформація про діяльність навчального закладу

Мова освітнього процесу - українська

Статут гімназії №1 Шепетівської міської ради Хмельницької області

Провадження освітньої діяльності

Структура та органи управління Шепетівської гімназії №1

Всі документи

Навчання в умовах воєнного стану

Вакантні посади станом на 05.09.2023 н.р. - відсутні.


Фінансова діяльність

Фінансова звітність

Публічні закупівлі

Благодійний фонд


Шепетівський благодійний фонд

"Батьки-дітям"

ЄДРПОУ 38720136
Номер рахунку: UA913052990000026007026001409
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ЄДРПОУ банку 14360570
Код банку 305299


«Рукопис» - Інформаційно-розважальний вісник учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

«Free Time» - Офіційний канал шкільного телебачення учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

PROшколу: ЗОШ №1

Соціальна реклама (ситуації)

«Країна на ймення школа»

«Музей рідної школи»

«Благодійний концерт «Дітям Донбасу»

«Змінюючи себе, змінимо світ»Пам'ятай

правила безпеки вдома, на вулиці, на воді та в Інтернеті

Звернення до батьків

Консультативний центр щодо допомоги сім’ям з дітьми, які виїхали за межі країни та зіштовхнулися з низкою проблемних питань


Уповноважена особа з питань протидії домашнього насильства

STOP БУЛІНГ


Пам'ятка населенню щодо дій в екстремальних ситуаціях


Фільм «Країна на ймення школа»

Фільм «Музей рідної школи»

Фільм «Благодійний концерт "Дітям Донбасу"»

Фільм «Змінюючи себе, змінимо світ»


Понад бар'єрами

Кращий випускник

Гордість школи

Тези учнівських наукових робіт


Таланти

Проба пера

Фольклорний гурток «Віночок»

Вокальна група «Камертон»

Захоплення родини Максимюк

Захоплення родини Лінник

Захоплення родини Войтович

Захоплення родини Линник


Картинні галереї

Іванової Катерини

Мазуркевича Назара

Федосєєвої Катерини

Кіракосян Маргарити

Васильченко Анастасії

Сільвестр Аліни

Яцюк Вікторії

Яцюка Івана


З історії школи

З історії школи

Благодійні ярмарки

Благодійні ярмарки

Школа майбутнього першокласника

Школа майбутнього першокласника

День української хустки

День української хустки

Кольоровий тиждень

Кольоровий тиждень

Жінки в житті Шевченка

Жінки в житті Шевченка

Семінар НУШ

Семінар НУШ

«Люби і знай свій рідний край»

Люби і знай свій рідний край

Новорічна феєрія

Новорічна феєрія - 2020

Осінній дивограй

Осінній дивограй-2020

Новорічні свята

Новорічні свята

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Пасхальний декор»

«Пасхальний декор» - 2019

Новорічні композиції

Новорічні композиції

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва - 2018

«Осінні мотиви»

Осінні мотиви - 2018

«Подільські писанки»

«Подільські писанки» - 2018

День соборності України

День соборності України

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Барви осені»

Барви осені - 2017

Дитячий форум у Львові

Дитячий форум у Львові - 2017

«Темп»

Літній табір 'Темп'

День соборності України

День соборності України

Шепетівська гімназія №1 Телефони e-mail: shzosh1@i.ua ШКІЛЬНІ НОВИНИ НА
вул. Соборності, б.3 директор 4-10-11 Інноваційна діяльність
секретар 4-10-11 Блоги
Освітні сайти
Архів