Головна

Карта України,

виготовлена учнями школи

до Дня Миру

Фотогалереї

З історії школи З історії школи

Кабінети Кабінети

Медіатека Медіатека

Новорічні композиції - 2018 Новорічні композиції

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва - 2018 Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва - 2018

"Осінні мотиви" - 2018 Осінні мотиви - 2018

«Подільські писанки» - 2018 «Подільські писанки» - 2018

День соборності України - 2018 День соборності України

Новорічні композиції - 2017 Новорічні композиції

"Барви осені" - 2017 Барви осені - 2017

Дитячий форум у Львові - 2017 Дитячий форум у Львові - 2017

"Темп" - 2017 Літній табір 'Темп'

День соборності України - 2017 День соборності України

"Класні" постери Постери

Виставка «Своїми власними руками» - 2014 Своїми власними руками

Новорічні композиції - 2012 Новорічні композиції

Новорічні свята - 2012 Новорічні свята

"Сонечко" - 2011 Літній табір відпочинку для учнів 1-4 класів 'Сонечко'

"Темп" - 2011 Комплексний профільний табір 'Темп'

"Водограй" - 2011 Наметовий табір 'Водограй' з денним перебуванням

Ретро-клас Ретро-клас

Педрада Педрада

Гості з Хакасії Приймаємо гостей з Хакасії

лічильник відвідувань

«Небайдужа громада – активна школа»

Цьогоріч із проектними пропозиціями ми звернулися до корпорації «Сварог Вест Груп», організації, яка неодноразово підтримувала наших дітей. Запропонували долучитися у якості партнерів для втілення ідеї створення у закладі шкільного коворкінгу - простору, комунікативного майданчика із власним шкільним телебаченням, шкільною радіогазетою для обговорення ініціатив, пропозицій щодо життєдіяльності, розвитку закладу. Наша ідея знайшла підтримку, тому, спланувавши роботу, почали діяти. Дякуючи фінансовій підтримці партнерів, голові ради директорів корпорації «Сварог Вест Груп» Агаркову Миколі Миколайовичу, придбали необхідне для роботи шкільної радіотелестудії: мікрофони, мікшер, пристрої для підключення, плазмовий телевізор, м’які диванчики. Серед дітей дуже швидко визначилися ті, хто став сценаристом, ведучим, оператором, редактором шкільного телебачення, яке назвали «ШТБ #1#FREE TIME», що дослівно перекладається як шкільне телебачення «Вільний час». І вільного часу в учнів практично не залишилося, адже розпочали активно готувати ефіри шкільних новин, записували інтерв’ю, монтували сюжети, придумували озвучку. А новин у школі чимало! Перемога педагогів (маємо медаль за 1 місце!) у фаховому профконкурсі, виставки, заходи до Великодніх свят, результативні виступи фольклорного, лялькового гуртків, команди КВК «Спалах», цікава профорієнтаційна екскурсія на підприємства у корпорацію «Сварог Вест Груп», екологічні десанти – ці та інші події висвітлювалися у першому випуску шкільного телебачення, який було презентовано на відкритті шкільного коворкінгу 7 травня.

Діти разом із педагогами активно готувалися до відкриття, яке провели у формі ток-шоу «За кадром». «Які можливості дає вам шкільне телебачення», - цікавилася ведуча у дітей. Динисюк Аліна, учениця 10 класу, яка в майбутньому мріє стати журналістом, переконувала: «Шкільне телебачення – це максимальне розкриття творчого потенціалу учнів, можливість виявити себе як сценариста, режисера, постановника, ведучого або актора в процесі створення сюжету на шкільну тематику. Багатьом із нас, думаю, здобуті навички знадобляться у майбутньому, скажімо, в освоєнні професії». Дитина Ганна, учениця 6-Б класу, має своє бачення щодо нововведень: «Донедавна про всі шкільні події наші батьки, учні дізнавалися із шкільної газети «Рукопис», яка, до речі, цього року почала випускатися учнями нашої школи, або ж із сайту школи чи офіційної сторінки у «Фейсбуці». Тепер ми маємо можливість бачити динамічні сюжети про життя школи на власному шкільному телебаченні! Це чудово, адже сприятиме нашому розвитку».

Під час заходу гості свята – начальник відділу у справах сім’ї та молоді Гайдай Алла Олексіївна, спеціаліст управління освіти Підопригора Лілія Миколаївна, голова БФ «Батьки – дітям» Романенко Оксана Федорівна - побажали розвитку новій шкільній справі. Переглянувши перші сюжети шкільних репортажів, діти активно долучилися до обговорення: щось радили змінити, чимось захоплювалися, пропонували нові ідеї до сюжетів. Гості свята, директор Департаменту корпоративних комунікацій та зв'язків із громадськістю корпорації «Сварог Вест Груп» Олена Шершньова та Косовська Анна, помічник голови ради директорів корпорації висловили надію, що такий проект є , дійсно, корисним для розвитку творчого потенціалу дітей і подарували сертифікат на придбання ноутбука для ефективної роботи шкільного телебачення.

Директор школи Собчук Наталія Миколаївна зазначила у своєму виступі, що шкільний коворкінг із радіо та телетрансляціями - це нова форма у роботі дитячої організації, яка дає учням гарні можливості спробувати свої сили у різних ролях, сприяє розвитку учнівської ініціативності. «Ще рік тому, - наголосила Наталія Миколаївна, - тут, де зараз облаштовано шкільний коворкінг, було старе непривабливе фойє. Дякуючи підтримці міського голови Полодюка Михайла Івановича, депутатів міської ради, у фойє проведено капітальний ремонт; благодійний фонд «Батьки – дітям» допомогли у створенні комфортних умов – облаштували куточки відпочинку; а завдячуючи корпорації «Сварог Вест Груп», голові ради директорів корпорації Агаркову Миколі Миколайовичу, ми осучаснили цей простір, реалізували спільно цікавий проект, який залучає учнів до активної участі в інтелектуально-творчих подіях школи. Шкільний коворкінг, розширення шкільного прес-центру з власним телебаченням – це гарний результат спільної роботи педагогів, учнів, влади, небайдужих до освітянських проблем організацій. Ми вкотре переконалися: потужна аграрна корпорація «Сварог Вест Груп» не на словах, а добрими справами дбає про дітей, підтримуючи їх розвиток, надаючи допомогу у створенні сучасних умов для виховання майбутнього. Такий приклад небайдужості громади, переконана, надихатиме нас, педагогів, дітей на активність у пошуку та реалізації нових ідей, проектів».

Отож побажаймо шкільному телебаченню «FREE TIME» загальноосвітньої школи №1 ім. М. Островського цікавих сюжетів, творчих ідей, незабутніх подій.

Шалай О.П., педагог-організатор, Динисюк Аліна, редактор ШТБ 1 ««FREE TIME» ЗОШ №1


Інформація про діяльність навчального закладу

Мова освітнього процесу - українська

Статут гімназії №1 Шепетівської міської ради Хмельницької області

Провадження освітньої діяльності

Структура та органи управління Шепетівської гімназії №1

Всі документи

Навчання в умовах воєнного стану

Вакантні посади станом на 05.09.2023 н.р. - відсутні.


Фінансова діяльність

Фінансова звітність

Публічні закупівлі

Благодійний фонд


Шепетівський благодійний фонд

"Батьки-дітям"

ЄДРПОУ 38720136
Номер рахунку: UA913052990000026007026001409
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ЄДРПОУ банку 14360570
Код банку 305299


«Рукопис» - Інформаційно-розважальний вісник учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

«Free Time» - Офіційний канал шкільного телебачення учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

PROшколу: ЗОШ №1

Соціальна реклама (ситуації)

«Країна на ймення школа»

«Музей рідної школи»

«Благодійний концерт «Дітям Донбасу»

«Змінюючи себе, змінимо світ»Пам'ятай

Безпечна поведінка під час зимових канікул

Правила безпеки вдома, на вулиці, на воді та в Інтернеті

Звернення до батьків

Консультативний центр щодо допомоги сім’ям з дітьми, які виїхали за межі країни та зіштовхнулися з низкою проблемних питань


Уповноважена особа з питань протидії домашнього насильства

STOP БУЛІНГ

Національний портал з імунізації


Пам'ятка населенню щодо дій в екстремальних ситуаціях


Фільм «Країна на ймення школа»

Фільм «Музей рідної школи»

Фільм «Благодійний концерт "Дітям Донбасу"»

Фільм «Змінюючи себе, змінимо світ»


Понад бар'єрами

Кращий випускник

Гордість школи

Тези учнівських наукових робіт


Таланти

Проба пера

Фольклорний гурток «Віночок»

Вокальна група «Камертон»

Захоплення родини Максимюк

Захоплення родини Лінник

Захоплення родини Войтович

Захоплення родини Линник


Картинні галереї

Іванової Катерини

Мазуркевича Назара

Федосєєвої Катерини

Кіракосян Маргарити

Васильченко Анастасії

Сільвестр Аліни

Яцюк Вікторії

Яцюка Івана